Editörler : Pangaea

gokhantekin01
Aday Memur
30 Ekim 2020 12:08

farklı alan derken hocam bu arada siz o puana 2 yıl içinde yerleşebilirsiniz son atamada gidebilirsiniz bu sene maden mühendisi sürpriz kadrolar olabilir 2021 yılı için

madenmühendisi, 3 yıl önce

Benimde umudum yok ama 82.7 aldım arkadaşlar. Ben farklı alandan yerleşme umudum var muhtemelen aranızdan çıkarım arkadaşlar hepimize hayırlı olur inşallah. Madencilerin şansı gülmedi inşallah iyi sayılar gelir

mining.
Aday Memur
30 Ekim 2020 12:36

Sürpriz kadrolar derken çok alım olacağını mı düşünüyorsunuz
gokhantekin01, 3 yıl önce

farklı alan derken hocam bu arada siz o puana 2 yıl içinde yerleşebilirsiniz son atamada gidebilirsiniz bu sene maden mühendisi sürpriz kadrolar olabilir 2021 yılı için

madenmühendisi
Aday Memur
30 Ekim 2020 13:47

Hocam şubatta hemşireliktende mezun oluyorum. Allah tan bişey olmasa tabi. Ordan atanırım diye düşünüyorum. Birinden atanınca diğerine geçiş olmuyor diye biliyom tamda emin değilim ama

gokhantekin01
Aday Memur
30 Ekim 2020 22:06

hemşirelikten sözleşmeli geçerseniz bence istifa edip muhendıslıge gecıs yapabılırsınız ama tabi onun prosedürü ile ilgili bilgim yok puanınız muhendıslık acısından umutsuz degıl 2 yıl için

madenmühendisi, 3 yıl önce

Hocam şubatta hemşireliktende mezun oluyorum. Allah tan bişey olmasa tabi. Ordan atanırım diye düşünüyorum. Birinden atanınca diğerine geçiş olmuyor diye biliyom tamda emin değilim ama

gokhantekin01
Aday Memur
30 Ekim 2020 22:09

yani ben alımın sanılanın aksine yine 2018 gibi seyredeceğini düşünuyorum bir kabuk değişimi basladı kurumlarda bu kpss dönemı ıcınde bu böyle gıdecektır dsi tkk mapeg eti madenden cok umutluyum kgm den ise 3 ve 4. atamada umutluyum tabi acıktan almazsa

mining., 3 yıl önce
Sürpriz kadrolar derken çok alım olacağını mı düşünüyorsunuz

madenmühendisi
Aday Memur
31 Ekim 2020 09:30

Benimde bilgim yokta hocam acaba ösym yönetmeliği varmı bunu açıklayan yaa. Hocam bide kurumları arayan varmı onlar bilgi verirler sayılardan.

hemşirelikten sözleşmeli geçerseniz bence istifa edip muhendıslıge gecıs yapabılırsınız ama tabi onun prosedürü ile ilgili bilgim yok puanınız muhendıslık acısından umutsuz degıl 2 yıl için

madenmühendisi
Aday Memur
06 Kasım 2020 07:14

Arkadaşlar günaydın. Bu sene sıralamaları iyi geldi galiba bana nasıl 36 geldi anlamadım. Sizlerin sırası kaç acaba

Edimmaden
Aday Memur
06 Kasım 2020 13:43

sıralamalar nasıl geldi arkadaşlar

gokhantekin01
Aday Memur
09 Kasım 2020 14:04

7. sıradayım

gokhantekin01
Aday Memur
14 Aralık 2020 15:51

hocam soracaktım unuttum sizin sıralama ne geldi? whatsap grubumuza katılacak mısınız ?

metumining, 3 yıl önce

P3 :88.36

Sıralama : 9063

Ben de meslektaşlarım gibi aktif olmamız gerektiğini düşünüyorum, branş sıralamasını beklemektense herkes yaklaşık sıralamasını burada görebilmeli.

metumining
Aday Memur
20 Aralık 2020 00:12

Hocam size mesaj mı atayım wp grubu için iyi olur iletişime geçmek ki eli kulağında ilk merkezi alım

hocam soracaktım unuttum sizin sıralama ne geldi? whatsap grubumuza katılacak mısınız ?

metumining
Aday Memur
20 Aralık 2020 00:30

Sıralama 5 geldi benim çok şaşırmıştım

Anlaşılan Türkçe puanları çok düşürmüş

Bir de siz biliyosunuz durumları kurumları vsbranşın ilk 3 sırasında DHMİ düz memur kovalayacaklar olur mu sizce

Cezzar88
Aday Memur
20 Aralık 2020 13:56

https://twitter.com/2020maden/status/1332006290659405825?s=21 Maden Mühendisleri platform hesabımızı takip edebilirsiniz. Gruba ait whatsap ve telegram linkleri için mesaj atın arkadaşlar.

ya.hayyy
Kapalı
20 Aralık 2020 14:04

94 puanın altına dhmi düz memur gelmez 4001 kodundan. O yüzden bu dediğiniz zor gibi duruyor.

metumining, 3 yıl önce

Bir de siz biliyosunuz durumları kurumları vsbranşın ilk 3 sırasında DHMİ düz memur kovalayacaklar olur mu sizce

metumining
Aday Memur
20 Aralık 2020 15:10

Bizim branşın ilk iki sırasının 94, 95 olma ihtimali var

ya.hayyy, 3 yıl önce

94 puanın altına dhmi düz memur gelmez 4001 kodundan. O yüzden bu dediğiniz zor gibi duruyor.

ya.hayyy
Kapalı
20 Aralık 2020 15:47

Yok hocam. Maden mühendisi değilim ama aisten 93,1 puanla maden mühendislerinde kaçıncıyım diye baktım 1. çıktı

metumining, 3 yıl önce

Bizim branşın ilk iki sırasının 94, 95 olma ihtimali var

metumining
Aday Memur
20 Aralık 2020 15:55

Hah bu iyi oldu hocam böylelikle branşın ilk ikisi de 93 altı olduğu ifşa olmuş oldu :D

ya.hayyy, 3 yıl önce

Yok hocam. Maden mühendisi değilim ama aisten 93,1 puanla maden mühendislerinde kaçıncıyım diye baktım 1. çıktı

gokhantekin01
Aday Memur
20 Aralık 2020 15:56

Hocam mesaj atamıyorum size mesaj kutunuz kapalı herhalde siz bana telefon numaranızı ve adınızı yazın

metumining, 3 yıl önce

Edimmaden
Aday Memur
27 Aralık 2020 19:56

arkadaşlar enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı 3 maden mühendisi alacak uzman yardımcılığı pozizyonunda ilgilenen arkadaşlar bakanlıktan detaylara ulaşabilir.

Cezzar88
Aday Memur
29 Aralık 2020 20:08

Arkadaşlar branş sıralamasında ilk 20 de olanlar bana dm den ulaşabilir mi?
Toplam 185 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi