Editörler : F16 Gökçen
«878889909192939495969798»

Gozde06md
Aday Memur
03 Ocak 2020 15:27

Mülakat aşamasında eleneneler aynı pozisyon için bir daha başvuru yapamıyor diye biliyorum. Ama başka banka yada yine garanti de başka pozisyon için şansını deneyebilirsin.

minelibera, 4 yıl önce

Arkadaşlar online mülakattan elenenler başka bir yer için tekrar basvuramiyor mu ? Yani basvuruyu kabul etmiyorlar mi ? Bilen var mi ?

Gozde06md
Aday Memur
03 Ocak 2020 15:28

İnşallah bu ay gelir haber Teklif alan buraya yazarsa sevinirim

Aysenur5677, 4 yıl önce
ins olur ya o kdr yol katetmissin gecmissin hayirlisi olsun 19 ocaga kdr bekleyin demisler neden acaba egitim tarihi falan diye mi. bu arada tc istiyorlar ya bankadaki kredi notumuza fln mi bakiyolar

minelibera
Aday Memur
03 Ocak 2020 15:49

Birebir degildi ama online di. Ben sıkıntı olmaz diye dusunmustum ondan. Neyse tesekkur ederim cevap icin :)

Gozde06md, 4 yıl önce

Mülakat aşamasında eleneneler aynı pozisyon için bir daha başvuru yapamıyor diye biliyorum. Ama başka banka yada yine garanti de başka pozisyon için şansını deneyebilirsin.

iktisat07
Aday Memur
06 Ocak 2020 12:55

Eğitim daveti alan var mı

Aysenur5677
Aday Memur
06 Ocak 2020 14:43

birebir mulakat icin mail bekliyorum gorusmeye giden oldu mu

Aysenur5677
Aday Memur
06 Ocak 2020 14:44

sizin ne zaman teklifiniz geldi
iktisat07, 4 yıl önce

Gozde06md
Aday Memur
06 Ocak 2020 20:00

Size teklif geldi mi? Ben hala teklif bekliyorum

iktisat07, 4 yıl önce

iktisat07
Aday Memur
06 Ocak 2020 20:20

hayır

Gozde06md, 4 yıl önce

Size teklif geldi mi? Ben hala teklif bekliyorum

Gozde06md
Aday Memur
06 Ocak 2020 20:28

Aynı durumdayız o zaman büyük ihtimalle çağırılırsak aynı eğitimde oluruz

iktisat07, 4 yıl önce

hayır

hızlıadım
Memur
07 Ocak 2020 16:20

Merhaba. Ben geçenlerde Garanti bankasından arandım, online sınav daveti yolladılar. Sınavı yaptım, dün sınavı gectiğime dair mail yolladılar ve mailde en yakın zamanda bilgilendirileceğimi söylediler. Size mülakat daveti, online sınavı geçtiğiniz size bilgilendirildikten kaç gün sonra verildi? Yani bir iki haftayı buluyor mu yoksa birkaç güne kadar davet yollanıyor mu?

hızlıadım
Memur
07 Ocak 2020 16:40

Bir de, aranızda Garanti bankasında çalışan, çalışmış veya yeni anlaşma yapmış birileri varsa, birkaç soru sormak istiyorum. 1- Müşteri danismanligi pozisyonunda bizden istenen, kasa para giriş-çıkışı, fatura işlemleri, kredi kartı hesap açma gibi eylemlerin haricinde satış hedeflerimiz de olacak, değil mi? Bir de satıştan kasıt ne, sigorta poliçesi ve kartla sınırlı mı yoksa pos cihazı, vb. de satmamiz da istenecek mi? 2- Müşteri ziyaretleri yapıldığını duymuştum, bu musteri ziyaretleri tam olarak nasıl oluyor ve nasıl yapılıyor? Ne yapmamız isteniyor bu ziyaretler esnasında? 3- Eğitimde ne tür bir eğitim alacağız, kapsamı neler? Satış, kişisel gelişim, temel bankacılık, bankacılık hukuku, vb. İlk aklıma gelen konular, bunların haricinde bir şey var mı? 4- maaş sizce tatmin edici düzeyde mi, yoksa tercih edilebilecek daha iyi işler var mı? Ben İstanbul Anadolu yakası için başvurmuştum, tahmini olarak İstanbul'da çalışacak adaylar ne kadar maaş alır/ alıyor ? 5- sunduğu yan haklar nasıl? Mesela verdiği yemek kartı vs yeterli oluyor mu? veya aklınıza gelen diğer yan haklar hakkında da bilgi verebilirsiniz. 6- sağlık sigortası tatmin edici düzeyde mi, hangi sigorta şirketi ile anlaşması var Garanti bankasının? Bir de, ise başladıktan kaç ay sonra sigortalı oluyoruz? Kullanması gereken ilaçları olanlar ne yapmalı? 7- kaç yıllık sözleşme imzalaniyor? (Bir yerde 3 yıllık sözleşme imzalandığını ve dil öğrensek, belgeler alsak bile 3 yıl boyunca aynı pozisyonda kaldığımızı duymuştum, doğruluk payı nedir?) 8- alınan dil ve belgelerin(SPK, BEAS, SEGEM...vb.) terfiye etkisi oluyor mu? Terfi almak ne kadar kolay bu bankada? Bazı bankalar gibi terfi ettirmemek için çaba harcanıyor mu? 9- ve son olarak, sizce, bankacılık kariyerine başlamak için iyi bir pozisyon mu burasi? Biraz uzun oldu biliyorum :/ ama hiçbir yerde adamakilli bilgi veren birilerini bulamıyorum, o yüzden aklıma takılan herşeyi (varsa) burada bilen birilerine sormak istedim... kusura bakmayın...

Volkanım67
Aday Memur
07 Ocak 2020 21:12

Arkadaşlar Zonguldak Çaycuma şubesi müşteri danışmanı pozisyonu için başvuru yapan var mı?

Ovegros
Aday Memur
07 Ocak 2020 23:23

Arkadaşlar Merhaba bu pozisyon için bire bir mülakata katılan erkek arkadaşlar, mülakat esnasında saç sakal konusunda dikkat ediyorlar mı bilgi verebilen olursa çok mutlu olurum iyi şanslar herkese

Kmrncnr
Aday Memur
07 Ocak 2020 23:26

Mümkün olduğunca derli toplu olmanı istiyorlar yani sakalsız gitmen gerekiyor ve kesinlikle kıravat takmalısın.Kuzenim banka çalışanı bire bir mülakatta tamamen öğrenci gibi olmanı istiyorlar demişti.
Ovegros, 4 yıl önce

Arkadaşlar Merhaba bu pozisyon için bire bir mülakata katılan erkek arkadaşlar, mülakat esnasında saç sakal konusunda dikkat ediyorlar mı bilgi verebilen olursa çok mutlu olurum iyi şanslar herkese

Gozde06md
Aday Memur
08 Ocak 2020 09:31

Merhaba Eğer başvurdugunuz pozisyon acilse çok beklemezsiniz Benim sürecim 4 aydır devam ediyor 11 Eylül de online sınav daveti aldım 13unde sınava girdim 16sinda online sınav olumlu maili geldi. 17 Eylül'de online mülakata katıldım 18inde online mülakat olumlu maili geldi. Bundan tam 2 ay sonra da 19 Kasım da birebir mülakata girdim. Ve 20 Kasım'da olumlu maili aldım. 20 kasımdan beri teklif bekliyorum. Dün aradım teklif aşaması uzun sürüyor dediler belli ki daha çok bekleyeceğim.

hızlıadım, 4 yıl önce
Merhaba. Ben geçenlerde Garanti bankasından arandım, online sınav daveti yolladılar. Sınavı yaptım, dün sınavı gectiğime dair mail yolladılar ve mailde en yakın zamanda bilgilendirileceğimi söylediler. Size mülakat daveti, online sınavı geçtiğiniz size bilgilendirildikten kaç gün sonra verildi? Yani bir iki haftayı buluyor mu yoksa birkaç güne kadar davet yollanıyor mu?

Thegns
Aday Memur
08 Ocak 2020 09:52

Merhaba bence yine siz bir nebze daha şanslıymışsınız en azından sonucunuz belli teklif kalmış sadece aynı zamanlarda sizinle birebir mülakata girmişiz fakat hala olumlu ya da olumsuz bir dönüş olmadı bana. Kaç kez aradım sordum yoğunluktandır dediler isim ve numara aldılar sonra yine bir dönüş olmadı. Artık bir umudum olduğundan değilde o kadar mülakatlara girip emek veriyoruz hepimiz böyle olunca haliyle merak ediyor insan sürecim ne oldu diye. Umarım ki size en kısa zamanda teklif gelir hayırlısıyla :)

Gozde06md, 4 yıl önce

Merhaba Eğer başvurdugunuz pozisyon acilse çok beklemezsiniz Benim sürecim 4 aydır devam ediyor 11 Eylül de online sınav daveti aldım 13unde sınava girdim 16sinda online sınav olumlu maili geldi. 17 Eylül'de online mülakata katıldım 18inde online mülakat olumlu maili geldi. Bundan tam 2 ay sonra da 19 Kasım da birebir mülakata girdim. Ve 20 Kasım'da olumlu maili aldım. 20 kasımdan beri teklif bekliyorum. Dün aradım teklif aşaması uzun sürüyor dediler belli ki daha çok bekleyeceğim.

Gozde06md
Aday Memur
08 Ocak 2020 10:43

Bence siz de umudunuzu kaybetmeyin. Belki sizi direkt arayıp olumlu oldugunu söyleyip teklifle gelecekler. Daha önce yazılanları okuduğumda çoğu kişi öyle olmuş. Havuz adayı olup asla teklif gelmeyen bekleyende varmış. Şu aşamada bile kesin gözüyle bakamıyorum

Thegns, 4 yıl önce

Merhaba bence yine siz bir nebze daha şanslıymışsınız en azından sonucunuz belli teklif kalmış sadece aynı zamanlarda sizinle birebir mülakata girmişiz fakat hala olumlu ya da olumsuz bir dönüş olmadı bana. Kaç kez aradım sordum yoğunluktandır dediler isim ve numara aldılar sonra yine bir dönüş olmadı. Artık bir umudum olduğundan değilde o kadar mülakatlara girip emek veriyoruz hepimiz böyle olunca haliyle merak ediyor insan sürecim ne oldu diye. Umarım ki size en kısa zamanda teklif gelir hayırlısıyla :)

Thegns
Aday Memur
08 Ocak 2020 11:15

Belirsizlik gerçekten zor ne diyeyim Allah yardımcımız olsun

Gozde06md, 4 yıl önce

Bence siz de umudunuzu kaybetmeyin. Belki sizi direkt arayıp olumlu oldugunu söyleyip teklifle gelecekler. Daha önce yazılanları okuduğumda çoğu kişi öyle olmuş. Havuz adayı olup asla teklif gelmeyen bekleyende varmış. Şu aşamada bile kesin gözüyle bakamıyorum

hızlıadım
Memur
08 Ocak 2020 16:21

Anlıyorum. çok teşekkür ederim, hakkınızda hayırlısı olur inşallah... ve inşallah gönlünüze göre bir iş bulursunuz...
Gozde06md, 4 yıl önce

duyguozkan85
Aday Memur
09 Ocak 2020 10:53

merhaba arkadaşlar

bende online sınava girip olumlu sonuç alıp ardından mülakata girdim

olumlu cvp geldi.bi mülakat daha olacakmıs ama 1 aydır dönüş alamıyorum.

ben kırklareli lüleburgaz şubesi için başvurmuştum.benim gibi 2.mülakat dönüşü almayan var mı ?

herkese başarılar.

Toplam 2658 mesaj
«878889909192939495969798»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi