Editörler : swat3410

Kapalı
13 Ocak 2019 13:31

Van kadrosu servis sorunu
İyi günler bir kaç sorum olucak konu hakkında bilgisi olan abilerim meslektaşlarım Van Çevik Kuvvete çalışıyorum Servis konusunda sorunlarımız var haftada yaklaşık 2 kez saat akşam 23 00 23.30 arasında normal alıyoruz komserlere servis var evlerinden alınıp evlerine bırakılıyorlar ancak memura gelinçe iş nasıl giderlerse gitsinler güvenlik sebebiyle servis cıkarılmıyormuş dolmuşlar 22.00 22. 30 arası bitiyor arabası olmayanlar sıgıntı gibi bi şekilde ulaşımını sağlıyor taxsi kültürü yok denecek kadar az şubemizde bunun yasal olarak dayanağı nedir ulaşım araçlarının olmadığı zaman servis cıkarmak zorunda değilmi şube komserlere servis varken memurlara servis olmamasi ne kadar doğru ve mantıklı bahane olarakda terörü bahane edip yeri geldiğinde bekletilmeyecek yerlerde saatlerde otobüs bekletmeyi biliyorlar servis konusu hakkında bilgisi olan meslek büyüklerimizden yardımlarını bekliyoruz bu konuda mağduruz ve çözüm için nerelere başvurmamız gerekiyor?

black_black
Yasaklı
13 Ocak 2019 13:56

Önce kendi şube müdüründen başlayarak üst makamlara bildireceksin. Başka bir çözümü yok

polnet03
Şef
13 Ocak 2019 14:09

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Sen komiserle kendini ayni kefeye koyuyorsun o zaman mudurun noye makam arabaai var diyetede soruyom

Elagance06
Kapalı
13 Ocak 2019 14:16

Ne alakası var şimdi aynı kefeyle cevap yazmak için yazmışşın muhtemelen devlet tarafından makama verilen araç ayrı birşey gruplardan sorumlu komisere tahsisli bir araç yok

monkey.D.Lufy
Aday Memur
13 Ocak 2019 16:52

gece işten çikinca servis iste vermezlerse 155i ara ben yaya olarak resmi bi şekilde gidicem haberiniz olsun de ve bunu bikaç kez tekrarla muhtemelen değişir bişeyler

ngy.
Şef
14 Ocak 2019 10:44

Adam kıyaslama yapmıyor ona gelince olmayan güvenlik sorunu bize gelince niye var diye sitem ediyor acilen git bir edebiyatcidan okuduğunu beynin ile algılıyabilecegin bir ders ol oturma organinla olmaz o iş kardeş sende cimere yaz ayrımcılık var diye güvenlik sorunu varsa gecenin 12 sinde oda yaya kalsın 2 güne güvenlik sorunu çözülür

polnet03, 5 yıl önce

Sen komiserle kendini ayni kefeye koyuyorsun o zaman mudurun noye makam arabaai var diyetede soruyom

Sıkıntılı11
Aday Memur
14 Ocak 2019 12:34

Komiser neyki de aynı kefeye de koyacak Allah aşkına ya
polnet03, 5 yıl önce

angarabebesi060606
Daire Başkanı
14 Ocak 2019 13:33

Servisin şubede kaçta çıktığını güzergahını plaksınıda yaz tam olsun

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
14 Ocak 2019 13:37

cimerden yaz servis koyarlar

monkey.D.Lufy
Aday Memur
14 Ocak 2019 16:52

adamsin dostum, van cevikte tek yildiz komserlere birakilmiş hersey hepsi ayri telden borusunu öttürüyor, okadar yetki verirlerse yakinda ben ilahim diyende çikar
ngy., 5 yıl önce

Adam kıyaslama yapmıyor ona gelince olmayan güvenlik sorunu bize gelince niye var diye sitem ediyor acilen git bir edebiyatcidan okuduğunu beynin ile algılıyabilecegin bir ders ol oturma organinla olmaz o iş kardeş sende cimere yaz ayrımcılık var diye güvenlik sorunu varsa gecenin 12 sinde oda yaya kalsın 2 güne güvenlik sorunu çözülür

black_black
Yasaklı
14 Ocak 2019 17:51

ne komiserim , ne rütbeli , nede rutbelileri seven biri ama bu nasıl bir üslup hakliyken haksız duruma düşmek budur. bildiğim kadarıyla Van cevik'in kadrosu bayağı şişkin eğer düzgünce birlik içinde hareket ederseniz 3 tane komiser öyle borusu otturemez sende burayı ağlama duvarına cevirmezsin... Bugüne kadar hak arama adına ne yaptın mudurunle görüştün mu ? il emniyet müdür yardımcınla görüştün mu? Sayın müdürle görüştün mu? hepsine hayır ama burada ağlamaya evet...
monkey.D.Lufy, 5 yıl önce
adamsin dostum, van cevikte tek yildiz komserlere birakilmiş hersey hepsi ayri telden borusunu öttürüyor, okadar yetki verirlerse yakinda ben ilahim diyende çikar

izmir351980
Kapalı
14 Ocak 2019 18:08

Tabiki kendisini komiserle kıyaslayacak. Kimle kiyaslayacak başka. Amirler astlarinin katlandigi her zorluga katlanmalı, menfaat konusu olan durumlarda kendilerini en sona birakmalidirlar.

polnet03, 5 yıl önce

15 Ocak 2019 17:35

bizde Antalya kadrosu olarak aynı sıkıntı dayız 3 senedir.Allaha şükür ler olsunki terör den olmedik ama ayda bir birimiz kalp krizi geçiriyoruz.

monkey.D.Lufy
Aday Memur
16 Ocak 2019 15:19

Geçenlerde bikaç arkadaş yazdiğim şeyi yapmişlarda iş cikiş saatlerini değiştirdiler sirf servis çikarmamak için, şimdide misilleme olarak bikaç hareket yapmaya çalişiyorlar ama tutmuyo malesef neden diye sorarsaniz hali hazirda zaten berbat olan bi çalişma sistemi var, düzensizlik üzerine düzen kurulmuş bunun üzerine yapacak bişeyleri kalmadi ama hala farkinda değiller. Hergün genelge gibi talimat yayinlayarak personelin sikintilarina sikinti ekleyerek yöneticilik yapilmaz, personeli sikintiniz varmi diye toplayip sonrada sikintisini söyleyen personeli herkesin içinde yerin dibine sokarakta olmaz, ne demeye çaliştigimi toplantida olanlar anladilar.

monkey.D.Lufy
Aday Memur
16 Ocak 2019 20:51

oyle konusmak icin konusuyosun hic cevik kuvvette calismadigin okadar belliki
black_black, 5 yıl önce
ne komiserim , ne rütbeli , nede rutbelileri seven biri ama bu nasıl bir üslup hakliyken haksız duruma düşmek budur. bildiğim kadarıyla Van cevik'in kadrosu bayağı şişkin eğer düzgünce birlik içinde hareket ederseniz 3 tane komiser öyle borusu otturemez sende burayı ağlama duvarına cevirmezsin... Bugüne kadar hak arama adına ne yaptın mudurunle görüştün mu ? il emniyet müdür yardımcınla görüştün mu? Sayın müdürle görüştün mu? hepsine hayır ama burada ağlamaya evet...

black_black
Yasaklı
17 Ocak 2019 10:19

Doğrudur cevikte hiç çalışmadım. Ama araştır bakalım yanlış hatırlamıyorsam 2012 de Bayrampaşa çevik kuvvette ne olmuş? ağırlıklı olarak 9 Pomem ve 9 PMYO lar ne yapmış? Amir zulmüne karşı... Herşey burada yazılmaz o yıllarda Bayrampaşa da çalışan varsa ne olmuş arastir. Sonra birlik olmanın ezileni korumanın ne olduğunu öğren. Komiser toplantı yapacak atıyorum 50 çevik kuvvetin arasında birini sikintisini anlattı diye fircalayacak 49 kişi bunu izleyecek orada ses çıkarmayıp burayı ağlama duvarina çevirecek. Kusura bakmayın ama hakediyorsunuz
oyle konusmak icin konusuyosun hic cevik kuvvette calismadigin okadar belliki

monkey.D.Lufy
Aday Memur
17 Ocak 2019 13:00

çevikte hiç çalişmamiş adam gelmiş çevige akil veriyor ya, senin aklin sana kalsin bizim ihtiyacimiz yok senin aklina herkes bilgi sahibi oldugu konu hakkinda yorum yapsin hadi abicim işine bak sen.
black_black, 5 yıl önce
Doğrudur cevikte hiç çalışmadım. Ama araştır bakalım yanlış hatırlamıyorsam 2012 de Bayrampaşa çevik kuvvette ne olmuş? ağırlıklı olarak 9 Pomem ve 9 PMYO lar ne yapmış? Amir zulmüne karşı... Herşey burada yazılmaz o yıllarda Bayrampaşa da çalışan varsa ne olmuş arastir. Sonra birlik olmanın ezileni korumanın ne olduğunu öğren. Komiser toplantı yapacak atıyorum 50 çevik kuvvetin arasında birini sikintisini anlattı diye fircalayacak 49 kişi bunu izleyecek orada ses çıkarmayıp burayı ağlama duvarina çevirecek. Kusura bakmayın ama hakediyorsunuz

black_black
Yasaklı
17 Ocak 2019 13:13

Allah'tan bordo bereli filan değilsin ;-) Ulen cevikte calissam ne olacak calismasam ne olacak. Ne kadar kendini özel gören bir milletiz. hak aramanın cevigi kadrosu mu var. bu kafayla daha çok fırça yersin sen
çevikte hiç çalişmamiş adam gelmiş çevige akil veriyor ya, senin aklin sana kalsin bizim ihtiyacimiz yok senin aklina herkes bilgi sahibi oldugu konu hakkinda yorum yapsin hadi abicim işine bak sen.

monkey.D.Lufy
Aday Memur
17 Ocak 2019 16:50

çevik kuvvet emniyetin en kötü koşullarda çalisan birimi, ne özelinden bahsediyosun sen, sana bilmedigin şey hakkinda yorum yapma diyorum hala biseyler zirvalamaya calisiyosun...
black_black, 5 yıl önce
Allah'tan bordo bereli filan değilsin ;-) Ulen cevikte calissam ne olacak calismasam ne olacak. Ne kadar kendini özel gören bir milletiz. hak aramanın cevigi kadrosu mu var. bu kafayla daha çok fırça yersin sen

tolstoydostoyevski
Aday Memur
17 Ocak 2019 17:04

Beyler burada bile birbirinizi yiyip birbirinizi kiriyorsunuz polis.polise bunu yaparsa elin oglu tabi ki fazlasini yapar
çevik kuvvet emniyetin en kötü koşullarda çalisan birimi, ne özelinden bahsediyosun sen, sana bilmedigin şey hakkinda yorum yapma diyorum hala biseyler zirvalamaya calisiyosun...

monkey.D.Lufy
Aday Memur
17 Ocak 2019 17:11

reis biz burda sikintimizi dile getiriyoruz adam gelmiş niye burda agliyosunuz diyor, olacak işmi yani sen soyle derdimize ortak olacagina kösteklemeye çalişiyor görüyosun.
tolstoydostoyevski, 5 yıl önce
Beyler burada bile birbirinizi yiyip birbirinizi kiriyorsunuz polis.polise bunu yaparsa elin oglu tabi ki fazlasini yapar
Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi