Editörler : Pangaea

ssosyalci
Memur
19 Şubat 2020 18:19

İnanın ben de merak ettim hocam çünkü bazı komisyonlar almış bazıları almamış bana ayın 19 u 19 yaz tarih yerine hocam dedi çünkü ... 02/2020 şeklindeydi sanırım alta da ad soyad imza dedi haliyle ben de okuyamadan imza attım hocam

Ayşenn16, 4 yıl önce
Aynı şekilde bende üç yere imza attım zarfın içindeki soruların altına listeye birde o dediğiniz gibi başında tarih olan bi kağıda hiçde okumadan imzaladım o heycanla keşke baksaydım merak ettim :))

Ayşenn16
Aday Memur
19 Şubat 2020 18:22

Aynı şekilde benimde öyle oldu okumadan imza attım .. Bi mesaj öncesinde hocamız zarfı çektiğinize dair demiş
ssosyalci, 4 yıl önce

İnanın ben de merak ettim hocam çünkü bazı komisyonlar almış bazıları almamış bana ayın 19 u 19 yaz tarih yerine hocam dedi çünkü ... 02/2020 şeklindeydi sanırım alta da ad soyad imza dedi haliyle ben de okuyamadan imza attım hocam

ssosyalci
Memur
19 Şubat 2020 18:28

Evet hocam gördüm demek ki bazı komisyonlarda alınıyor, siz hangi ilde girdiniz hocam

Ayşenn16, 4 yıl önce
Aynı şekilde benimde öyle oldu okumadan imza attım .. Bi mesaj öncesinde hocamız zarfı çektiğinize dair demiş

Ayşenn16
Aday Memur
19 Şubat 2020 18:28

İstanbul Bahçelievler
ssosyalci, 4 yıl önce

Evet hocam gördüm demek ki bazı komisyonlarda alınıyor, siz hangi ilde girdiniz hocam

ibrahim6321
Aday Memur
19 Şubat 2020 18:30

Ben 2 imza attigimi soylemistim. Ancak heyecandan hatirlamiyor olabilirim. Ismimi yazdigimi hatirli

Mrtkydn17
Memur
19 Şubat 2020 18:46

Arakdaşlar ben zarfların hiçbirinin üstüne tarih atmadım bir sıkıntı olur mu komisyonda öyle bir şey söylenmedi

trkçrkn
Şef
19 Şubat 2020 19:21

zarflara değil kimisyonun önünde duran bir form var ona tarih atiliyor isim soyisim imza.
Mrtkydn17, 4 yıl önce

Arakdaşlar ben zarfların hiçbirinin üstüne tarih atmadım bir sıkıntı olur mu komisyonda öyle bir şey söylenmedi

Mrtkydn17
Memur
19 Şubat 2020 19:30

İşte hocam ben ona isim soyisim imza attım ama tarih yazmadım

trkçrkn, 4 yıl önce
zarflara değil kimisyonun önünde duran bir form var ona tarih atiliyor isim soyisim imza.

trkçrkn
Şef
19 Şubat 2020 20:05

kontrol ediyorlar aslinda. bilemedim ki hocam belki sizin yerinize tarihi yazmislardir farketmişlerse. sonuçta imzalamişsinız
Mrtkydn17, 4 yıl önce

İşte hocam ben ona isim soyisim imza attım ama tarih yazmadım

Atamabekleyenbiri
Aday Memur
19 Şubat 2020 20:13

Ben hiç öyle bir şey imzaladığımı hatırlamıyorum hocam sıkıntı olur mu sizce bi fikriniz var mı

Ayşenn16
Aday Memur
19 Şubat 2020 20:16

Olmaz inşallah hocam sanırım böyle bişey imzalatmayan komisyonlarda var ben sorun olcağını sanmıyorum sonuçta listeye zarfa imza atmışsınız
Atamabekleyenbiri, 4 yıl önce

Ben hiç öyle bir şey imzaladığımı hatırlamıyorum hocam sıkıntı olur mu sizce bi fikriniz var mı

Atamabekleyenbiri
Aday Memur
19 Şubat 2020 20:18

Çok teşekkür ederim hocam peki bu durumda olan başka biri var mı arkadaşlar

Fzkce58
Aday Memur
19 Şubat 2020 20:56

Ülkenin psikoloji durumu için şu son yazılanlara bakmak yeterli olur hem kendinizi hemde milleti korkutmayın ulan forma girmesem daha iyi 1 saattir düşünüyorum gerekli yerlere imza attım mı tarih girdim midiye :) listeye imza attım zarfın üstüne isim soy isim imza zarfın içindeki soruların olduğu yere isim imza tarih TC girdim sizde böyle yaptıysanız sorun olmaz

Fzkce58
Aday Memur
19 Şubat 2020 20:58

He birde listeye tarih attım

Mrtkydn17
Memur
19 Şubat 2020 20:59

Umuyorum hocam benim ki de biraz kuruntu herhalde ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

trkçrkn, 4 yıl önce
kontrol ediyorlar aslinda. bilemedim ki hocam belki sizin yerinize tarihi yazmislardir farketmişlerse. sonuçta imzalamişsinız

Mrtkydn17
Memur
19 Şubat 2020 21:26

Doğru söylüyorsunuz hocam :)

Fzkce58, 4 yıl önce

Ülkenin psikoloji durumu için şu son yazılanlara bakmak yeterli olur hem kendinizi hemde milleti korkutmayın ulan forma girmesem daha iyi 1 saattir düşünüyorum gerekli yerlere imza attım mı tarih girdim midiye :) listeye imza attım zarfın üstüne isim soy isim imza zarfın içindeki soruların olduğu yere isim imza tarih TC girdim sizde böyle yaptıysanız sorun olmaz

trkçrkn
Şef
19 Şubat 2020 22:01

hocam hiç guleceim yoktu inanın sürü psikolojisi iste hepimiz böyleyiz:))
Fzkce58, 4 yıl önce

einstein1221
Aday Memur
21 Şubat 2020 13:43

Aralık 2018 mülakat sorularının aynısı çıkıyor bilgisini veren ve tarihinde yardımcı olan arkadaşlara çook teşekkür ederim. Bana da aynı sorular çıktı. Minnettarım.

sefa-24
Daire Başkanı
21 Şubat 2020 14:13

Arkadaşlar bugün mülakata girdim. İmza attığımız kısımlarda ilkinde aday listesine imza atıyoruz ikincisinde de çektiğimiz zarfta çıkan soruların altına imza atıyoruz ben de attım. Sorular: 1- Gelisimdeki evrelerin birbirini erkilemesi hangi ilke 2- İngiltere ile Fransa arasındaki deniz altindaki tünelin adı. 3- doğru yanlış testlerinin avantaj ve dezavantajları 4- 2017de bir akıllı telefon firması dahili projeksiyon lambası olan bir telefon üretmiş bu telefona sahip olmak istermiydiniz ve bundan nasıl istifade ederdiniz. Adana 3. Komisyon. Komisyon üyeleri gayet sıcak kanlıydılar. Ben iyi hissediyorum. Herkese başarılar ve kurtulanlara da geçmiş olsun :)

sefa-24
Daire Başkanı
21 Şubat 2020 14:29

Ha bir de söylemeyi unuttum zarfın üstüne de imza atıyoruz yani toplamda 3 imza attim

sefa-24, 4 yıl önce

Arkadaşlar bugün mülakata girdim. İmza attığımız kısımlarda ilkinde aday listesine imza atıyoruz ikincisinde de çektiğimiz zarfta çıkan soruların altına imza atıyoruz ben de attım. Sorular: 1- Gelisimdeki evrelerin birbirini erkilemesi hangi ilke 2- İngiltere ile Fransa arasındaki deniz altindaki tünelin adı. 3- doğru yanlış testlerinin avantaj ve dezavantajları 4- 2017de bir akıllı telefon firması dahili projeksiyon lambası olan bir telefon üretmiş bu telefona sahip olmak istermiydiniz ve bundan nasıl istifade ederdiniz. Adana 3. Komisyon. Komisyon üyeleri gayet sıcak kanlıydılar. Ben iyi hissediyorum. Herkese başarılar ve kurtulanlara da geçmiş olsun :)

Toplam 171 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi