Editörler : ayşegül bgm
21 Kasım 2020 21:20

Hemşirelik atama
Hemşirelik lisans 71.7 puan ve 18.171 sıralamam var. Dbakır Batman Mardin Urfa civarı il-ilçeleri istiyorum. En son alımda bu illerin 70.5 ile kapattığı da olmuş. Ama önceki alımlarda en kötü 75 ile kapatmışlar. Sizce bana gelme ihtimali var mıdır bu illerin? Çok merak ediyorum. Bir fikri, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

memure2018
Kapalı
21 Kasım 2020 22:17

bu tamamen şans işi, kimse bilemez ki. kpss tercihleri üniversite tercihi gibi değildir, yani bir şehrin standart taban puanı olmuyor.Bu sene belki de 65 ile kapatacak sizin söylediğiniz şehirler belki de 80 ile.Bu oraları tercih edecek insanlara bağlı tamamen.Ama lisans hemşire ilk atamada 7 bin alınacaksa bu 2018 e göre alımların daha da artacağını gösteriyor, mantıken puanlar heryerde daha da düşer diye öngörüde bulunabiliriz.

LisansHemsire98
Aday Memur
21 Kasım 2020 22:26

Doğru tabi tamamen alım sayısına bağlı ama aşağı yukarı bir tahmin yürütmek istiyor insan. Merak ediyor çünkü ister istemez. Teşekkür ederim bu arada
memure2018, 3 yıl önce
bu tamamen şans işi, kimse bilemez ki. kpss tercihleri üniversite tercihi gibi değildir, yani bir şehrin standart taban puanı olmuyor.Bu sene belki de 65 ile kapatacak sizin söylediğiniz şehirler belki de 80 ile.Bu oraları tercih edecek insanlara bağlı tamamen.Ama lisans hemşire ilk atamada 7 bin alınacaksa bu 2018 e göre alımların daha da artacağını gösteriyor, mantıken puanlar heryerde daha da düşer diye öngörüde bulunabiliriz.

memure2018
Kapalı
21 Kasım 2020 23:05

rica ederim, umarım istediğiniz şehirler olur
LisansHemsire98, 3 yıl önce
Doğru tabi tamamen alım sayısına bağlı ama aşağı yukarı bir tahmin yürütmek istiyor insan. Merak ediyor çünkü ister istemez. Teşekkür ederim bu arada

LisansHemsire98
Aday Memur
22 Kasım 2020 06:23

İnşallah
memure2018, 3 yıl önce
rica ederim, umarım istediğiniz şehirler olur

Emirzeynp
Şube Müdürü
22 Kasım 2020 11:33

Doğu cevresi ilk alımlarda yüksek kapatır, 3. De şansın olablr, yani ilk 2 de bu iller için zor, Diyarbakır batman yüksek kapatır çünkü Urfa bir tık daha düşük, beklersen diğer alımları olur yani

LisansHemsire98
Aday Memur
22 Kasım 2020 18:57

3.de şansın olabilir demişsiniz ya son alımı kasdetmediniz değil mi çünkü bir yıl içerisinde 4 ya da 5 defa hemşirelik alımı yapılıyor diye biliyorum
Emirzeynp, 3 yıl önce

Doğu cevresi ilk alımlarda yüksek kapatır, 3. De şansın olablr, yani ilk 2 de bu iller için zor, Diyarbakır batman yüksek kapatır çünkü Urfa bir tık daha düşük, beklersen diğer alımları olur yani

Emirzeynp
Şube Müdürü
22 Kasım 2020 19:49

Puanlar yanana kadar düşünüyoruz biz, yaklaşık 2 yılda bazısı küçük bazısı büyük 5-6 atama olabiliyor, ortalama 3. Alımda gidersn istedgn illere, yeterki alsın

LisansHemsire98, 3 yıl önce
3.de şansın olabilir demişsiniz ya son alımı kasdetmediniz değil mi çünkü bir yıl içerisinde 4 ya da 5 defa hemşirelik alımı yapılıyor diye biliyorum

LisansHemsire98
Aday Memur
23 Kasım 2020 00:41

İnşallah, çok sağolun fikriniz için. Bir de şunu merak ediyorum kaç defa atama yapılacağına ve hangi aylarda yapılacağına dair net bir bilgi yok değil mi? Yani mesela biz 5.alımı son alım zannederiz, halbuki sonradan 6.alımı da yapabilirler sanırım
Emirzeynp, 3 yıl önce

Puanlar yanana kadar düşünüyoruz biz, yaklaşık 2 yılda bazısı küçük bazısı büyük 5-6 atama olabiliyor, ortalama 3. Alımda gidersn istedgn illere, yeterki alsın

skeigny
Aday Memur
23 Kasım 2020 01:03

Benim puanimda 75 Urfa gelme ihtimali nedir sizce??kaçinci atamaya olma ihtimali olur??

LisansHemsire98
Aday Memur
23 Kasım 2020 05:15

71.7 için olumlu konuşuluyorsa 75 kesin gibi bir şey bence
skeigny, 3 yıl önce

Benim puanimda 75 Urfa gelme ihtimali nedir sizce??kaçinci atamaya olma ihtimali olur??

Lisanshemşire1234
Aday Memur
24 Kasım 2020 17:21

hocam merhaba.bende lisans hemşiresiyim. 81 puan ile 3090.sıradayım. sizce balıkesir şehir hastanesi olur mu? 2018de 82 ile almış 10 kişi. yada bilen birileri yazabilir mi ben aydın istiyorum ama zor gibi

memure2018, 3 yıl önce
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi