Editörler : ayşegül bgm
03 Ekim 2019 13:04

Sizce şansım ne olur.

Merhabalar yeni üye oldum birşey sormak istiyorum. Benim kpss puanım 65,96 güncel olmayan sıralamam ise 33212 sizce bu ikinci atamada şansım ne olur.

Ben analiz yapmaktan çok yoruldum. bana yardımcı olurmusunuz sizin düşünceleriniz neler.

birde 3. atama olurmu sizce ne dersiniz.

birde güncel sıralamamı nasıl öğrenebilirim ben. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

hemsireee11
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:08

ikinci atamada şansınız olmaz. Üçüncü atamada da zor görünüyor hatta bence üniversite hastanelerini bir deneyin

Korerlin
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:09

bence de kpss ye tekrar hazırlanın derim

Rabken
Yasaklı
03 Ekim 2019 13:28

2020de son atamalarda belki olur

HEMŞİREGO
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:35

Kardeş 2. atamada imkansız atanman.

3. alim da şansın olabilir ayrıca 3. alım % 100 olacak, olmaz diyen beyinsiz dangalaklara bakma sen.

3. atama % 100 olacak , 4. atama da olacak. Bu geri zekalılar 3. atama olduğunda buradan kaybolurlar yen üyelik adı açar bu dangalaklar ve yine yok bu sefer de 4. atama olmaz diye sıçmaya başlarlar. Sen bu geri zekalı dangalaklarla moralini bozma sadece şunu unutma 2002 ekonomik krizinde bile 4 alım yaptı, daha öncede 1 yıl alım yapmadığı yıllar oldu ama sonra yine o yıl ki kpss puan süresi bitmeden toplam da 4 alımı yaptı sağlık bakanlığı bunu bil yeter.

HEMŞİREGO
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:37

Lafım 3. atama olmaz diyen insanlara ilgili olmayanlar üzerine alınmasın

03 Ekim 2019 13:47

Yanlış anlamayın ama ben yetkililerin yerinde olsaydım 65 puan alan birini işe almazdım. Sadece sizin için demiyorum.

Yonca salman
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:58

böyle düşünüyor olabilirisiniz ama bunu dile getirmeyin bence onlar da yeteri kadar üzgün zaten
Covanni Do Santos, 5 yıl önce
Yanlış anlamayın ama ben yetkililerin yerinde olsaydım 65 puan alan birini işe almazdım. Sadece sizin için demiyorum.

HEMŞİREGO
Aday Memur
03 Ekim 2019 14:08

Benim puanım 70 üstü ama bu yorum hayatımda duyduğum en aptalca yorumdu.

% 75 İ sözel olan bir sınavdan 70 üstü almak ya da 80 üstü almak yetenek değildir, yetenek sayısal bir sınav olan öss de çapın yetiyorsa git iyi bir bölüme

Hemşireliğin 60 puanlara düşmesinin sebebi ise alımın fazla olmasıdır kısacası hangi bölümden bu kadar yüksek alım olsa o bölümün puanı da 60 lara iner. Geçmiş yıllara bakıldığında bir zamanlar fizyoterapi, diyetisyen gibi bölümlerin 40 lı puanlarla atandığını görürsün, e şimdi o insanlar yeteneksiz mi oluyor o puanı aldılar diye bu iş arz talep meselesi senin bölümünden en fazla bin kişi alınır puanın 80 üstü kapatır, hemşirelikten de 500 kişi ya da bin kişi alınsa hemşirelikte 80 üstü kapatır. Örneğin mühendis sene de 50 kişi alır puanı 90 la kapatır aynı şekilde hemşirelikte de sene de 50 kişi alınsa hemşirelikte 90 la kapatır bunu anlamayacak kadar geri zekalısınız. Bence zekanızın yetmediği işlerle o boş kafanızı yormayın kimse size aptalca düşüncelerinizi sormuyor ne devlet soruyor ne de diğer insanlar o yüzden boş, bombok düşüncelerinizi kendinize saklayın.

03 Ekim 2019 14:11

'Aptalca' kelimenizden sonra okuma gereği duymadım. Büyük ihtimalle gerisi çok aptalcadır
HEMŞİREGO, 5 yıl önce

Benim puanım 70 üstü ama bu yorum hayatımda duyduğum en aptalca yorumdu.

% 75 İ sözel olan bir sınavdan 70 üstü almak ya da 80 üstü almak yetenek değildir, yetenek sayısal bir sınav olan öss de çapın yetiyorsa git iyi bir bölüme

Hemşireliğin 60 puanlara düşmesinin sebebi ise alımın fazla olmasıdır kısacası hangi bölümden bu kadar yüksek alım olsa o bölümün puanı da 60 lara iner. Geçmiş yıllara bakıldığında bir zamanlar fizyoterapi, diyetisyen gibi bölümlerin 40 lı puanlarla atandığını görürsün, e şimdi o insanlar yeteneksiz mi oluyor o puanı aldılar diye bu iş arz talep meselesi senin bölümünden en fazla bin kişi alınır puanın 80 üstü kapatır, hemşirelikten de 500 kişi ya da bin kişi alınsa hemşirelikte 80 üstü kapatır. Örneğin mühendis sene de 50 kişi alır puanı 90 la kapatır aynı şekilde hemşirelikte de sene de 50 kişi alınsa hemşirelikte 90 la kapatır bunu anlamayacak kadar geri zekalısınız. Bence zekanızın yetmediği işlerle o boş kafanızı yormayın kimse size aptalca düşüncelerinizi sormuyor ne devlet soruyor ne de diğer insanlar o yüzden boş, bombok düşüncelerinizi kendinize saklayın.

03 Ekim 2019 14:13

Bu, benim düşüncem. Tabi siz de haklısınız hocam.
Yonca salman, 5 yıl önce
böyle düşünüyor olabilirisiniz ama bunu dile getirmeyin bence onlar da yeteri kadar üzgün zaten
03 Ekim 2019 14:19

Gerisini gayet mantıklı yazmış, kusur bakma ama senin yorumun çok saçma

'Aptalca' kelimenizden sonra okuma gereği duymadım. Büyük ihtimalle gerisi çok aptalcadır

unarman
Aday Memur
03 Ekim 2019 14:49

Arkadaşın dediği bence tersten daha düzgün 85 90 alan adamı boşta bırakmamak lazım bence

PİNKRAPUN
Aday Memur
03 Ekim 2019 17:19

40 kere düşün bir kere konuş ya da yaz. Benim sana tavsiyem olsun . Öncelikle yüksek puan alan arkadaşları tebrik ederim . Sen ve senin türevlerine gelince , yüksek puan aldınız diye mesleğin ehli mi oluyorsunuz. Ön yargı ile sadece talihsizce aldığı puanını baz alarak düşünceni öylece söyledin mi yani . peki sen o kişinin ,üniversite hastanesindeki baş hemşire ve uzman doktoru tarafından kendisinin hastaya yaptığı müdahale sonucu, onu yetiştiren hocasına ve dekanına , tebrik etmek amacı ile teşekkür mektubu yazdığını biliyor musun? tüm yıl sınava çalışıp o iki hafta içinde ciddi sağlık sorunları yaşadığı sınava girdiğinde tamamlayamadığını ve bunun için hala çok üzgün olduğunu biliyor musun? Elbette yeniden hazırlanacaktır ve yüksek puanını alacaktır, ancak gecen kpss atamalarında 63 lere hatta 61 lere kadar gerilediği için beklemek istemediğinden kendine bir yol yol belirleyemeye çalışırken bizlere fikrimizi sormuş . Herkes sağolsunlar fikrini beyan etmişler ama senin söylemin bir fikir değil başka birşey. kendisi benim en kral arkadaşımdır az evvel son durumları konuşurken memurlardaki arkadaşlara fikirlerini analizlerini sordum dediğinde girip baktım ki senin yazını gördüm bana söylense tamam da o bunu haketmiyor kimse senin bu ithamını haketmiyor. üniversite puanı cok daha yüksek ve başka bölüm olmasına rağmen ona neden diye sorduğumuzda hemşirelik okumak istediğini söylüyordu ,işini severek yapan bir kişidir ve öyle olacaktır,

Yüksek puan elbette bir kriterdir ancak başlı başına etken değildir. Nitelik belirlemede tek ve etkin rol oynamaz . Kendine çevrene iyi davran .

Hemşire yusuf
Aday Memur
03 Ekim 2019 17:44

teşekkür ederim RAPUNUM bu şekilde düşünenlere tokat gibi bi cevap olmuş.

PİNKRAPUN, 5 yıl önce

40 kere düşün bir kere konuş ya da yaz. Benim sana tavsiyem olsun . Öncelikle yüksek puan alan arkadaşları tebrik ederim . Sen ve senin türevlerine gelince , yüksek puan aldınız diye mesleğin ehli mi oluyorsunuz. Ön yargı ile sadece talihsizce aldığı puanını baz alarak düşünceni öylece söyledin mi yani . peki sen o kişinin ,üniversite hastanesindeki baş hemşire ve uzman doktoru tarafından kendisinin hastaya yaptığı müdahale sonucu, onu yetiştiren hocasına ve dekanına , tebrik etmek amacı ile teşekkür mektubu yazdığını biliyor musun? tüm yıl sınava çalışıp o iki hafta içinde ciddi sağlık sorunları yaşadığı sınava girdiğinde tamamlayamadığını ve bunun için hala çok üzgün olduğunu biliyor musun? Elbette yeniden hazırlanacaktır ve yüksek puanını alacaktır, ancak gecen kpss atamalarında 63 lere hatta 61 lere kadar gerilediği için beklemek istemediğinden kendine bir yol yol belirleyemeye çalışırken bizlere fikrimizi sormuş . Herkes sağolsunlar fikrini beyan etmişler ama senin söylemin bir fikir değil başka birşey. kendisi benim en kral arkadaşımdır az evvel son durumları konuşurken memurlardaki arkadaşlara fikirlerini analizlerini sordum dediğinde girip baktım ki senin yazını gördüm bana söylense tamam da o bunu haketmiyor kimse senin bu ithamını haketmiyor. üniversite puanı cok daha yüksek ve başka bölüm olmasına rağmen ona neden diye sorduğumuzda hemşirelik okumak istediğini söylüyordu ,işini severek yapan bir kişidir ve öyle olacaktır,

Yüksek puan elbette bir kriterdir ancak başlı başına etken değildir. Nitelik belirlemede tek ve etkin rol oynamaz . Kendine çevrene iyi davran .

Hemşire yusuf
Aday Memur
03 Ekim 2019 17:45

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar düşünceleriniz benim için önemliydi sağolun

Ppgyd
Kapalı
03 Ekim 2019 17:55

Yusuf 1. alım 5000 kişi taban puan 75. Üniversitelere alım 1610 civarı en düşük 2 3 alım eksik sadece en son olan sana önerim tek tek alımlara ulaş güncel sıralamanı belirle .Şahsi fikrim en iyi ihtimal 3 alım daha olur ve bence 10 puan düşebilir hakkında hayırlısı
Hemşire yusuf, 5 yıl önce

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar düşünceleriniz benim için önemliydi sağolun

Odyocu1
Aday Memur
04 Ekim 2019 12:59

atanamazsiniz
04 Ekim 2019 13:16

3. atamada atanırsın

lisanshemşirr
Aday Memur
04 Ekim 2019 14:22

Kurusa bakma ben seni birsiyle karıştırdım bir tane mal var gelip böyle sürekli olumsuz yorum yazıyor ben onla karıştırdım seni, yoksa sana küfür etmedim.

Odyocu1, 5 yıl önce
atanamazsiniz

Odyocu1
Aday Memur
04 Ekim 2019 15:06

o zaman ona göre düzgün konuşun
hemsireee11, 5 yıl önce
ikinci atamada şansınız olmaz. Üçüncü atamada da zor görünüyor hatta bence üniversite hastanelerini bir deneyin
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi