Editörler : Pangaea
20 Kasım 2018 00:59

Msb başvuracak makineci arkadaşlar buraya

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gxubfohgLKAds5ZFsD8pPs9vVc9Eczfj-KrwCqbYGY0/edit#gid=1458680405

tercih listesi oluşturuldu

kararsız ve kritik durumdaki arkadaşların boş kalmaması için listeye isminizi eklerseniz sevinirim

Mehmetİhsan1
Aday Memur
20 Kasım 2018 13:55

Sıralamam 141. Hatayı tercih edicem. Daha iyi sıralaması olan ve tercih edicek olan arkadaşlar varmıdır acaba? 2014 ve 2016 da yerleşemedik, buyıl olsa bari

frkncrtmk
Aday Memur
20 Kasım 2018 14:06

@mehmetihsan1 kardeşim listeye baktım ben varım. Eşim Hatay'lı. Ben yazacağım, kısmetse olur

Mehmetİhsan1, 5 yıl önce

Sıralamam 141. Hatayı tercih edicem. Daha iyi sıralaması olan ve tercih edicek olan arkadaşlar varmıdır acaba? 2014 ve 2016 da yerleşemedik, buyıl olsa bari

Mehmetİhsan1
Aday Memur
20 Kasım 2018 15:28

@frkncrtmk bende hataylıyım, acaba eşiniz şuan bir kurumda çalışıyormu?

Mehmetİhsan1
Aday Memur
20 Kasım 2018 15:30

Pardon ben yazicam demişsiniz. Siz çalışıyormusnuz demek istedim

frkncrtmk
Aday Memur
20 Kasım 2018 15:52

evet çalışıyorum ben 2 yıldır, ama tayin falan yok. o yüzden başka yol yok ancak kurum değiştirerek. vallahi sizi üzmek istemem ama bir bayan arkadaş daha var Hatay yazacak oda hataylıydı. Branş sıralamasında ilk 100 de diye biliyorum onu.

Mehmetİhsan1, 5 yıl önce

Pardon ben yazicam demişsiniz. Siz çalışıyormusnuz demek istedim

eq109
Aday Memur
20 Kasım 2018 16:24

msb de ne is yapar muhendis bilgisi olan varmi. benim sacim uzun sorun olurmu. aslinda askerde kalsaydim simdi 100 basiydim simdi askerin emri altinda calismakta garip olacak.

achillleus
Kapalı
20 Kasım 2018 21:22

Git kestir , kafadan elenirsin yüzbaşım

frkncrtmk
Aday Memur
26 Kasım 2018 09:56

Başvuruda bulunan arkadaşlara 2 sorum olacak, yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

1- telefondan giriş yapınca transkript yüklememi istiyor pc den girince istemiyor bu durumla karşılaşan oldu mu?

2- başvuru sırasında hangi ile başvuru yapacağımıza dair bir seçim portalı çıkmıyor? il seçimi daha sonraki bir dönem de mi olacak başvuru esnasında mı?

Kemal Acay
Aday Memur
27 Kasım 2018 10:51

Ne kadar çok hataylı mühendis varmış bize sıra gelmeyecek yine bunda da atanamayacağız.

Bir de asker gibi olacağımız doğru mu? Üniforma giyecek miyiz?

frkncrtmk
Aday Memur
27 Kasım 2018 11:27

sıralamanız kaç?

üniforma şartı yok dedi bir asker tanıdık. sakat ve saç traşı önemliymiş.

mesai 8-5 değil 8-6 mış.

Kemal Acay, 5 yıl önce

Ne kadar çok hataylı mühendis varmış bize sıra gelmeyecek yine bunda da atanamayacağız.

Bir de asker gibi olacağımız doğru mu? Üniforma giyecek miyiz?

Kemal Acay
Aday Memur
27 Kasım 2018 11:44

Emin misiniz? Formda arkadaşın birisi üniforma gerekli falan yazmıştı.

Maaşı ne kadar bilginiz var mı? Harcırah var mıymış?

frkncrtmk, 5 yıl önce

sıralamanız kaç?

üniforma şartı yok dedi bir asker tanıdık. sakat ve saç traşı önemliymiş.

mesai 8-5 değil 8-6 mış.

Melike taskapan
Aday Memur
27 Kasım 2018 11:49

başvuru adımları içerisinde şehir sormuyor? şehir tercihini nasıl yapıyoruz, bilen arkadaşlar yol gösterebilirmi acaba? personel temin birimi, telefonları sürekli meşgulde tutuyorda, rahatsız olmamaları önemli tabi

frkncrtmk
Aday Memur
27 Kasım 2018 11:51

Evet Yarbay akrabam söyledi. asker gibi giyinmiyormuşuz ama komutanlardan emir alma işi varmış.

maaş 4260 mış ama bölgeden bölgeye ufak faklar oluyormuş. Harcırah falan yok dedi biryere gidilmez birlikte durur dedi.

Kemal Acay, 5 yıl önce

Emin misiniz? Formda arkadaşın birisi üniforma gerekli falan yazmıştı.

Maaşı ne kadar bilginiz var mı? Harcırah var mıymış?

frkncrtmk
Aday Memur
27 Kasım 2018 12:58

bende aynı durumdayım. ulaşamıyorum. msb yi aradığım zaman ise aramaya devam edin yoğunluktandır diyorlar

Melike taskapan, 5 yıl önce

başvuru adımları içerisinde şehir sormuyor? şehir tercihini nasıl yapıyoruz, bilen arkadaşlar yol gösterebilirmi acaba? personel temin birimi, telefonları sürekli meşgulde tutuyorda, rahatsız olmamaları önemli tabi

metuenve
Aday Memur
27 Kasım 2018 16:06

Transkript yükleyebiliyo musunuz, farklı tarayıcılardan da denedim fakat yükleme butonunu görüntüleyemiyorum

kutlukhsn
Memur
28 Kasım 2018 04:03

o iptal edildi. artık istemiyor
metuenve, 5 yıl önce

Transkript yükleyebiliyo musunuz, farklı tarayıcılardan da denedim fakat yükleme butonunu görüntüleyemiyorum

yiiit1356
Yasaklı
28 Kasım 2018 11:54

mesai 9-5 diye biliyorum ben milli savunma bakanlığında ? askerliğimi orda yaptım.

ayrıca komutanlardan emir falan ? böyle bir şey de yoktu. hatta memurların ricaları oluyordu daha çok.

frkncrtmk, 5 yıl önce

Evet Yarbay akrabam söyledi. asker gibi giyinmiyormuşuz ama komutanlardan emir alma işi varmış.

maaş 4260 mış ama bölgeden bölgeye ufak faklar oluyormuş. Harcırah falan yok dedi biryere gidilmez birlikte durur dedi.

baAYakgl
Aday Memur
28 Kasım 2018 12:24

arkadaslar guvenlik sorusturmqsinda kardes bilgileri yazan kisimda ikameti ayni evde olmayan kardesleri de mi yazmak gerekir yoksa sadece ikametgahi olan kardesler mi yazilir

vayo
Aday Memur
28 Kasım 2018 13:48

Detaylı bilgi verecek kurumda çalışan makine mühendisi yokmudur.

kutlukhsn
Memur
04 Aralık 2018 02:30

bu alımlara kimler nereye başvuracak karar veren yok mu ?

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi