Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Haziran 2021 21:06

Telafi eğitimini anlayanlar/kafası karışanlar

Bu telefi eğitimi işini anlayan kıymetli meslektaşlar; -2 Temmuz a kadar zorunlu mu? - Okulda olmak zorunda mıyız? Kaç yazı okudum hatırlamıyorum. Bir anlam veremedim

Ahmet Kaleli
Şube Müdürü
03 Haziran 2021 21:12

18-02 arası zorunlu mu gönüllü mü belli değil, ama gönüllü olsa bile idarenin ilçeye yüksek rakam sunmak adına öğretmenleri zorlaması da ihtimaller arasında

Alex10alec
Şube Müdürü
03 Haziran 2021 22:12

Telafi eğitime öğrenci bulurlarsa o zaman idareniz sizi zorlar bence katılım çok az olur

b3rn4
Müsteşar
03 Haziran 2021 22:34

Normalde öğretmenlerin tatili 1 temmuzda başlar. O yüzden 2 temmuza kadar gönüllülük aramadan okula çağrılacağımızı düşünüyorum. Tıpkı seminer dönemi gibi.

forum307
Şef
03 Haziran 2021 22:53

Gönüllü olacak hocam.

Mateist
Aday Memur
03 Haziran 2021 23:16

İstekli öğrenci olur da istekli öğretmen olmazsa resen görev verilir diye düşünüyorum 2 Temmuza kadar.

Özür grubu
Kapalı
07 Haziran 2021 12:54

Hocam okulunuzdan açıklama mı yapıldı ?

forum307, 3 yıl önce

Gönüllü olacak hocam.

balika
Kapalı
07 Haziran 2021 14:01

Hocam şu an idareciler de bilmiyor. Okullara yazı gelmedi. Sen ne biliyorsan onlar da o kadar biliyor.

Bu telafi konusunda MEB in bile bir şey bilmediğini düşünüyorum. Gelecek hafta duruma göre karar verecekler gibi duruyor

Özür grubu, 3 yıl önce

Hocam okulunuzdan açıklama mı yapıldı ?

b3rn4
Müsteşar
07 Haziran 2021 17:45

Bakan bile bilmiyordur şu an 18 haziran 2 temmuz arasını.

ashil13
Genel Müdür
13 Haziran 2021 13:34

ooo vay vay reklama şimdi de bu şekilde devam ediyorsun... çabanı takdir etmek lazım :))

bu arada reklamcı kardeş, özel mesaj atıp sataşmışsın ama cevap yazamadım... çünkü mesaj alımını kapatmışsın... açta bir zahmet cevap vereyim sana

kilimci82
Aday Memur
13 Haziran 2021 16:06

Değerli Meslektaşlarım. Telafi eğitimi öğretmenlere gönüllü. 18 Haziran - 2 Temmuz arası da öğretmenlere gönüllü. İstemezseniz kimse sizi zorlayamaz. Lakin istemeseniz bile 2 Temmuz'a kadar okulda bulunmanız şartı olacaktır muhtemelen. 2 hafta ek ders alayım derseniz telafi eğitimine başvuru yapın tabii ki ama bu eğitimde de aynı DYK'larda olduğu gibi başvurunun tüm süreci kapsayıp kapsamadığını da iyi incelemek gerek o gün geldiğinde. Yani siz 2 hafta zaten mecburen okuldayım diye başvuruda bulunursunuz ama sonra bir bakmışsınız başvuru yaptığınız telafi eğitiminin son tarihi 31 Ağustos. O nedenle ben gönüllü telafi eğitimine hiçbir suretle başvurmayacağım.

13 Haziran 2021 22:53

okulumuz 2 tmmuza kadar okulda olacaksınız dedıler

ashil13
Genel Müdür
14 Haziran 2021 00:10

2 temmuza kadar telafi olmayacağına göre; sorumluluk sınavı varsa okula gitmek gerekir. 1 hafta seminer diyelim. 2. hafta sınav görevin yoksa okula gitmenin ne gereği var?

omerhoca936, 3 yıl önce

okulumuz 2 tmmuza kadar okulda olacaksınız dedıler

bilkyaz13
Memur
14 Haziran 2021 00:11

seminer olmayacak

ashil13
Genel Müdür
14 Haziran 2021 01:26

olmaması imkansız gibi bir şey

bilkyaz13, 3 yıl önce

seminer olmayacak

b3rn4
Müsteşar
14 Haziran 2021 08:01

Bakan olmayacağını söyledi. Normalde okul bittikten sonra seminer yapıyorduk ama bu sene yapmayacağız öğretmenlerimiz çok yoruldu dedi. Ama zaten onun söylediği tarih 2 temmuzdan sonrası içindi. 2 temmuza kadar boşa çıkma gibi bi ihtimalimiz yok bizim. Ha ama normal ders programı şeklinde mi devam eder yoksa telafi ye benzer de her seminer dönemi gibi günlük birkaç saat her öğretmenin mi gider o belli olmaz.

ashil13, 3 yıl önce

olmaması imkansız gibi bir şey

sinelt
Genel Müdür
14 Haziran 2021 08:36

Bizim okulumuzdan haber geldi. 2 temmuz a kadar normal eğitim öğretim faaliyetleri devam edecek şeklinde. Ama şu an kaç gün okula gidicez vs onları bilmiyoruz ama gideceğimiz kesin ve zorunlu.
b3rn4, 3 yıl önce

Bakan olmayacağını söyledi. Normalde okul bittikten sonra seminer yapıyorduk ama bu sene yapmayacağız öğretmenlerimiz çok yoruldu dedi. Ama zaten onun söylediği tarih 2 temmuzdan sonrası içindi. 2 temmuza kadar boşa çıkma gibi bi ihtimalimiz yok bizim. Ha ama normal ders programı şeklinde mi devam eder yoksa telafi ye benzer de her seminer dönemi gibi günlük birkaç saat her öğretmenin mi gider o belli olmaz.

b3rn4
Müsteşar
14 Haziran 2021 08:53

2 temmuza kadar devam edecek zaten. Ama 18 haziran öncesi gibi canlı ders ve yüzyüze karma düzen normal ders programı mı olacak yoksa farklı bir program mı gönderilecek.

sinelt, 3 yıl önce
Bizim okulumuzdan haber geldi. 2 temmuz a kadar normal eğitim öğretim faaliyetleri devam edecek şeklinde. Ama şu an kaç gün okula gidicez vs onları bilmiyoruz ama gideceğimiz kesin ve zorunlu.

muhendisinkendisi
Aday Memur
14 Haziran 2021 08:58

Ziya abey sana güvendik inandık ama şuan eğitimde neler oluyor neredeyiz?

Millennium
Şef
14 Haziran 2021 09:02

eee müfredat bitti ne anlatacağız? Gelecek yılın konusuna mı geçeceğiz şimdi?

asrınmücahidesi
Genel Müdür
14 Haziran 2021 09:20

Temmuz'a kadar zorunlu olarak gidiyoruz. 2 Temmuz dan sonra telafi olacak ama nasıl olacağıyla ilgili yazı gelmedi daha yani bu yaz boyunca okullar açık. Lakin neyin telafisi telafinin telafisi mi olacak! Muhtemelen etkinlik ağırlıklı bir program hazırlanacak

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi