Editörler : Pangaea
03 Aralık 2018 13:05

İski'ye basvuru basladi

sorularinizi buradan sorabilirsiniz ve sureci buradan takip edebilirsiniz.

03 Aralık 2018 13:09

Resim degeri demis resim yok nasil basvurdunn

tetikcip
Şef
03 Aralık 2018 13:20

Resim istemiyordu benden. Resim yapıştırılacak yer vardı. Onu da formun çıktısını aldıktan sonra yapıştıracağız.

müzminkpssci, 5 yıl önce

mustafa avdan
Kapalı
03 Aralık 2018 13:23

Hocam siz gerçekmisiniz yaa

müzminkpssci, 5 yıl önce

fyz34
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:31

merhaba. nasil basvurdunuz rica etsem bilgi verir misiniz ?ben dpb sitesine giriyorum ve duyurular kismi bos gorunuyor. iski de de bulamadim basvuru yerini.

serdarko
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:32

merhaba arkadaşlar ilk başvuru online yapılacak ve 5 katı sıralamaya girenler belgeleri postayla yolllayacak değil mi ? yani şimdilik sadece iskinin sitesinden başvuru yapacaz ama belge falan göndermeyecez değil mi

beathul
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:47

Ben de böyle biliyorum

serdarko, 5 yıl önce

merhaba arkadaşlar ilk başvuru online yapılacak ve 5 katı sıralamaya girenler belgeleri postayla yolllayacak değil mi ? yani şimdilik sadece iskinin sitesinden başvuru yapacaz ama belge falan göndermeyecez değil mi

beathul
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:49

Sadece bir kadroya başvurabildim (yds puanım olmadığı için) hadi şimdiden hepimize hayırlı olsun

beathul
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:50

baavuru.iski.gov.tr adresinden

fyz34, 5 yıl önce
merhaba. nasil basvurdunuz rica etsem bilgi verir misiniz ?ben dpb sitesine giriyorum ve duyurular kismi bos gorunuyor. iski de de bulamadim basvuru yerini.

violetter
Şube Müdürü
03 Aralık 2018 13:58

hayırlı olsun bakalım bölüm ve puanınız kaç hocam

beathul, 5 yıl önce

Sadece bir kadroya başvurabildim (yds puanım olmadığı için) hadi şimdiden hepimize hayırlı olsun

petito004
Aday Memur
03 Aralık 2018 13:59

Başvuru sayfası boş.bu nedir ya siz nasıl başvurdunuz

Vito28
Aday Memur
03 Aralık 2018 14:03

Iski'nin yayınlaadığı kadro sayılarının olduğu dosyada alt tarafta başvuru linkleri var ben ordan başvurdum.

kralabuq
Yasaklı
03 Aralık 2018 14:20

Yds olmadan başvursak geçersiz sayılır mı acaba mülakatı ne zaman olur nisana yetişir mi?

civilbiri
Aday Memur
03 Aralık 2018 14:48

Posta ile değil şahsen elden teslim 24-28 aralık teslimi
serdarko, 5 yıl önce

violetter
Şube Müdürü
03 Aralık 2018 14:58

"merhaba arkadaşlar ilk başvuru online yapılacak ve 5 katı sıralamaya girenler belgeleri postayla yolllayacak değil mi ? yani şimdilik sadece iskinin sitesinden başvuru yapacaz ama belge falan göndermeyecez değil mi"

bir ilan metninin okuyamayan ya da okuyup anlayamayan insanların kamu sınavındaki türkçe mat ve mantık sorularını yapıp 80 üstü puan almasına siz de benim gibi şaşıranlardan mısınız?

civilbiri, 5 yıl önce
Posta ile değil şahsen elden teslim 24-28 aralık teslimi

mustafa avdan
Kapalı
03 Aralık 2018 15:00

fyz34, 5 yıl önce

violetter
Şube Müdürü
03 Aralık 2018 15:06

abicim 22 yaşını doldurmuş lisans mezunu okuduğunu anlayan sınavdan 75 üstü puan alan reşit ve ekmeğini kazanma yolunu arayan birine balık da vermeyin balık tutmasını da öğretmeyin. kendi işini aşını düşünemeyecek birine nedir bu yardım sevdanız?

adamlar iskiye bilg işletmeni alacak. bu elemanlar okulda bilg dersi görecek . ama en basitinden (dpb da açılmıyosa bile) google'da iski memur alımı diye yazıp ya da iski duyurular diye yazıp başvuru linkine kendi ulaşabilir. her koyun kendi bacağından sorumlu.

mustafa avdan, 5 yıl önce

https://basvuru.iski.gov.tr

basvuru linki

hatice güvennn
Kapalı
03 Aralık 2018 15:07

Ben de şaşırıyorum hocam sadece bu olsa iyi de :(

violetter, 5 yıl önce

"merhaba arkadaşlar ilk başvuru online yapılacak ve 5 katı sıralamaya girenler belgeleri postayla yolllayacak değil mi ? yani şimdilik sadece iskinin sitesinden başvuru yapacaz ama belge falan göndermeyecez değil mi"

bir ilan metninin okuyamayan ya da okuyup anlayamayan insanların kamu sınavındaki türkçe mat ve mantık sorularını yapıp 80 üstü puan almasına siz de benim gibi şaşıranlardan mısınız?

violetter
Şube Müdürü
03 Aralık 2018 15:10

hocam sen de puanını bi söylemedin gitti. son kez soruyorum kaç puan aldınız? biraz telaşlı görüyorum sizi.

hatice güvennn, 5 yıl önce

Ben de şaşırıyorum hocam sadece bu olsa iyi de :(

hatice güvennn
Kapalı
03 Aralık 2018 15:16

Bir önemi yok hocam puanın bölümün artık :( kolay gelsin

violetter, 5 yıl önce

hocam sen de puanını bi söylemedin gitti. son kez soruyorum kaç puan aldınız? biraz telaşlı görüyorum sizi.

ceko08
Aday Memur
03 Aralık 2018 15:17

85,4 ile 39 numaradan basvurdum cok zor gelmez..

Toplam 88 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi