Editörler : oto-danisman-expert

16 Mayıs 2009 21:09

Hyundai accent era hakkında görüşleriniz....

bir arkadaşım araba alacak ta genel olarak hyundaı hakkında fikirlerinizi olumlu veya olumsuz olarak alabilir miyim......

ustasin
Şube Müdürü
16 Mayıs 2009 21:17

hocam bu sene hundai accetn cok satıldı symbol u felan geride bıraktı diye biliyorum arabanın cok satılması demek; parçanın ucuzlaması demek ,servis ağının yaygınlaşması demek arabanın eksilerinin artılarının daha iyi bilinmesi demek bu saydığım faktörler de araba alırken tercih konusunda en önemli etkenlerdendir...

fireman_07
Şef
17 Mayıs 2009 15:24

Aynı konuyu bende açmayı düşüyordum şimdiye kadar hep renaultçu olmuşumdur. Ama şimdi cliomu, accent era mı tereddüte düştüm accent era daha ağır geliyor ama araç hakkında bilgim yok olanlar paylaşırlarsa sevinirim..Yedek parça fiyatı bakımları nasıl bilgisi olan arkadaşlara duyurulur.

solo_solo
Yasaklı
18 Mayıs 2009 17:25

arkadaşlar bu yılın en çok satan aracı oldu.Yazın bende aldım 2009 model.Accent ile ilgili açılan diğer başlıkların hepsindedee aynı görüşü belirttim.Araç fiyatına göre çok iyi.ABS klima hava yastığı park sensörü elektrikli camlar her şey mevcut.Yakıt tüketimi konusunda bi çok arabaya göre iyi.En azından benzini sömürmüyor.Yedek parça fiyatları çok uygun.Çünkü herşeyiyle türkiyede üretiliyor.Ayrıca servis hizmetleri harika.Herhangi problemde defalarca arayıp soruyolar ilgileniyolar.5 yıl motor garantisi var.Daha ne olsun

golatar
Kapalı
18 Mayıs 2009 18:05

clio ile kıyasalrsak daha ıyı aractır accent..ama bana gore İ serisi araclardan al hyundain..i20 cıktı mesela...

havabulut5454
Aday Memur
19 Mayıs 2009 19:34

era nın duruşu clio dan dah güzel.daha bir zarıf ve hiç olmazsa arabaya benziyor.

onemore
Memur
20 Mayıs 2009 03:58

siz bi 1.6 112 bg veya 1.5 110 bg eraya binin sonra tekrar erayla symbolü karşılaştıralım beraberce.

eskidendi renault parça ucuz vs. ERA koptu gidiyor. b sınıfı ama bence tüm donanımları c sınıfı olan bir araç..

20 Mayıs 2009 16:25

onemore arkadaşa katılıyorum accent te motor harika bende 2005 admire var 1.6 105 bg muhteşem. yeni era lar 112 bg tabiki daha iyidir..ama clio ile kıyaslanamaz bence satış rakamlarıda ortada.Birde 5 yıllık garanti ama kağıt üstünde kalmayan bir garanti yani tam anlamıyla malına sahip çıkan bir mantık en ufak bir sorunda sonuna kadar marka olarak tüketicinin yanında bu noktayı göz ardı etmeyin arkadaşlar.......

onemore
Memur
20 Mayıs 2009 19:03

en sevdiğim kasasıda 2005 admire dır ha. bayılırım. 2 sene kullandım. tipi daha bi oturaklı.

forum gurubumuzda motoru elinde kalan bi arkadaşımız vardı. hyundai motoru komple değiştirdi garantiden. gerçekten sağlam geldi firma. garantinin arkasında durduğunu gösterdi. ne arkadaşı tanırım motoru bozulan ne hyundai babamın oğlu. birebir şahit olduk.

havabulut5454
Aday Memur
22 Mayıs 2009 08:42

ev almasam era alacaktım

fireman_07
Şef
22 Mayıs 2009 21:10

Güncel

tutkun0650
Şef
20 Eylül 2009 22:38

aynası berbat ne öyle

kertil
Aday Memur
23 Eylül 2009 04:53

hocam; hyundai fiyat donanım ve performans acısından en iyi arabalardır. sitelerden bir arastır reno ve fiatın motorlarıyla karsılastır en güçlü hyundaidir. ayrıca en yüksek donanım da ondadır. ve daha uygun fiyata bulursun. reno sümbüllerin yenisinde bile hala baz donanımda arka camlar kollu acılıyor ve 1.5 motordan 65 beygir güç üretiyorlar. bu yerli firmaların halkı soyma politikaları kuş serisinden beri devam etmekte.

era al derim ben

@Ayberk@
Kapalı
23 Eylül 2009 09:31

arka bölüm çok dar yan oturmak zorunda kaldım sıgamadım 2 kişi zor sığdık

21 Şubat 2011 23:42

bence bu parya bu segmentteki en iyi aranbadır...

ivandrago
Yasaklı
22 Şubat 2011 09:15

Bu arabaya accent yerine başka bir isim verseler daha çok satardı.

yoksa Accent sadece bende mi Accident çağrışımı yaptırıyor :)

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi