Editörler : crops35
10 Mayıs 2019 20:23

MSB mülakatı

Sivil memurluk mülakatına çağırılan arkadaşlar mülakat konuları hakkında bilginiz var mı?

syalin
Aday Memur
10 Mayıs 2019 21:38

hocam giresun/tirebolu için çağrıldım. "ilk aşamada word-excel-powerpoint bilgisine ve klavye hakimiyetine, geçersen ikinci aşamada sözlü mülakata alıyorlar burada da özgüvenine, ifade yeterliliğine vs bakıyorlar" diye biliyorum

eyupensar1453
Aday Memur
12 Mayıs 2019 09:13

hocam her kadro için mi world excel gibi programla mülakata başlıyorlar yoksa hepsinde mi ?

syalin, 5 yıl önce

hocam giresun/tirebolu için çağrıldım. "ilk aşamada word-excel-powerpoint bilgisine ve klavye hakimiyetine, geçersen ikinci aşamada sözlü mülakata alıyorlar burada da özgüvenine, ifade yeterliliğine vs bakıyorlar" diye biliyorum

kevseren23
Aday Memur
12 Mayıs 2019 13:14

arkadaşlar mülakata Ankara dışından gelecekler için önemli olduğunu düşünüyorum

sağlık raporu için sevk yazısını hemen mülakat bitiminde mi alacağız yoksa mülakat sonuçları açıklandıktan sonra mı sevk edileceğiz. inşallah sevk yazısı için mülakat sonrasında bir daha ankaraya gelmek zorunda kalmayız. maddi açıdan mağdur olmak istemeyen arkadaşlar cvp bekliyorum

syalin
Aday Memur
12 Mayıs 2019 15:36

hocam her kadro için durum böyle mi bilmiyorum ama ben 3001 nitelik kodu yani "herhangi bir önlisans mezunu olmak" alanından başvuru yapmıştım bu nitelik kodu başvuru kılavuzunda "tablo-2"de yer alıyor. yani kılavuzda diyor ki tablo-2'ye tabii tutulan her alım uygulamalı mülakata tutulacaktır. bence başvurduğunuz branşın tablo-2'de yer alıp almadığına bir bakın derim. bir de mülakata çağrılma sayfasında sınav yeri "cebeci-ankara" yazıyorsa uygulamalı mülakata gideceksiniz demektir çünkü sonuçların açıkladığı günkü duyuru metnine göre uygulamalı mülakatlar cebeci'de, sözlü mülakatlar mamak'ta yapılacak, başarılar dilerim kolay gelsin

eyupensar1453, 5 yıl önce

hocam her kadro için mi world excel gibi programla mülakata başlıyorlar yoksa hepsinde mi ?

syalin
Aday Memur
12 Mayıs 2019 15:40

kılavuza göre mülakatları geçip işe alınan aday sağlık raporu sevk edecekmiş

kevseren23, 5 yıl önce

sağlık raporu için sevk yazısını hemen mülakat bitiminde mi alacağız yoksa mülakat sonuçları açıklandıktan sonra mı sevk edileceğiz. inşallah sevk yazısı için mülakat sonrasında bir daha ankaraya gelmek zorunda kalmayız. maddi açıdan mağdur olmak istemeyen arkadaşlar cvp bekliyorum

kevseren23
Aday Memur
12 Mayıs 2019 15:49

bilgiyi personel teminden mi aldınız. klavuzda herhangi bir bilgi verilmemiş
syalin, 5 yıl önce

kılavuza göre mülakatları geçip işe alınan aday sağlık raporu sevk edecekmiş

syalin
Aday Memur
13 Mayıs 2019 00:46

ilk yayımlanan başvuru kılavuzunda sağlık raporu konusunda "seçilen aday belirlenen hastaden aldığı raporu 2 ağustos 2019 tarihine kadar teslim etmelidir" gibi bir cümle yazıyor yani özetle bizden istenen belge dört tane. nüfus cüzdan fotokopisi, diploma fotokopisi, mülakat duyuru belgesi ve güvenlik arşiv araştırması formu. sağlık raporunu seçilen o 1 kişi halledecek

kevseren23, 5 yıl önce
bilgiyi personel teminden mi aldınız. klavuzda herhangi bir bilgi verilmemiş

hiba85
Kapalı
14 Mayıs 2019 10:54

adli sicil kaydı da isteniyor

syalin, 5 yıl önce

ilk yayımlanan başvuru kılavuzunda sağlık raporu konusunda "seçilen aday belirlenen hastaden aldığı raporu 2 ağustos 2019 tarihine kadar teslim etmelidir" gibi bir cümle yazıyor yani özetle bizden istenen belge dört tane. nüfus cüzdan fotokopisi, diploma fotokopisi, mülakat duyuru belgesi ve güvenlik arşiv araştırması formu. sağlık raporunu seçilen o 1 kişi halledecek

kevseren23
Aday Memur
12 Haziran 2019 09:56

arkadaşlar msb sivil memur alımı sonuçlarında asil olarak yerleştim sağlık raporu için hastane sevki tarafımıza tebligat olarak iletilecekti fakat 14 gün geçti henüz bi gönderim yok bilginiz varmı acaba neden bukadar uzun bekleme süresi oldu ?

beraates
Aday Memur
17 Haziran 2019 15:19

Bana da henüz gelmedi. Hangi kadroya yerleştiniz hocam hangi il?
kevseren23, 5 yıl önce
arkadaşlar msb sivil memur alımı sonuçlarında asil olarak yerleştim sağlık raporu için hastane sevki tarafımıza tebligat olarak iletilecekti fakat 14 gün geçti henüz bi gönderim yok bilginiz varmı acaba neden bukadar uzun bekleme süresi oldu ?

kevseren23
Aday Memur
22 Haziran 2019 19:52

benim elime ulaştı sağlık raporu. Adalet bölümü VHKİ kadrosuna alındım. (ANKARA İLİ)
beraates, 5 yıl önce
Bana da henüz gelmedi. Hangi kadroya yerleştiniz hocam hangi il?

Murat cilek
Aday Memur
03 Ağustos 2019 17:25

Arkadaşlar msb mülakat sonucu 1.yedek olarak gelmişti, aranızda yedek olup da çağrılan birisi var mı acaba? Kurumdan net bir bilgi alamadım.

beraates
Aday Memur
05 Ekim 2019 13:26

Hocam siz ne olarak hangi kuruma atandınız?
kevseren23, 5 yıl önce

beraates
Aday Memur
05 Ekim 2019 13:29

Ben de vhki olarak alındım ama beni Bakanlığa atadılar hocam. Ama Harita genel müdürlüğüne başvurmuştuk
kevseren23, 5 yıl önce
benim elime ulaştı sağlık raporu. Adalet bölümü VHKİ kadrosuna alındım. (ANKARA İLİ)

niluferce
Aday Memur
22 Şubat 2020 17:35

Msb son alimda 38 sivil memur tercihi yapildi. Onlisans acaba vki kac puanla kapatir?

ulgeribrahim
Memur
27 Şubat 2020 00:19

harita basvuran lar.puanlar nasil

polismyo
Aday Memur
26 Mart 2020 23:47

MSB ne zaman açıklanır bilgisi olan var mı?Sizce kaçla kapatır Önlisans

niluferce
Aday Memur
27 Mart 2020 18:01

vhki onlisans kpss puanlarinizi yazabilirmisiniz? Hala sonuclar da aciklanmadi