Editörler : Pangaea

oyuncu5561
Aday Memur
21 Eylül 2019 21:26

Tek alım 30 bin mülakatsız

Okdusty
Memur
21 Eylül 2019 21:39

30/40 arası olur bence
oyuncu5561, 5 yıl önce
Tek alım 30 bin mülakatsız

catcus
Aday Memur
23 Eylül 2019 15:28

Hocam gelin çeyizi değil bu ya, istenirse hazırlık hızlanır, hatta belki mülakat kaldırılacağı için acele bile edilmez rahat rahat yetişir. Ekim de bir açılsın Meclis, bütçe belli olsun elbet yetiştirilir Şubat'a. En fazla Gs ler uzun sürer geç başlanır göreve ama Şubatta atama olur, niye bu kadar negatifsiniz anlamıyorum.

fhurghan, 5 yıl önce
butce belli olmadan nasil alima cikiyorsun? zira subatta atama yapabilmen icin hazirlik onceden yapilir.

Okdusty
Memur
23 Eylül 2019 23:33

arkadaş biraz asabi yerinde duramiyor farklı fikirlere tahammülü yok kafasindakinden başka doğrusu yok
catcus, 5 yıl önce

Hocam gelin çeyizi değil bu ya, istenirse hazırlık hızlanır, hatta belki mülakat kaldırılacağı için acele bile edilmez rahat rahat yetişir. Ekim de bir açılsın Meclis, bütçe belli olsun elbet yetiştirilir Şubat'a. En fazla Gs ler uzun sürer geç başlanır göreve ama Şubatta atama olur, niye bu kadar negatifsiniz anlamıyorum.

fhurghan
Kapalı
23 Eylül 2019 23:44

alakasi yok. 2019 subat atamasinin erken alinmasinin sebebi cumhurbaskanindan 2018 temmuzda soz alinmis olmasi ondan dolayi alima cikildi alisilagelmis bir durum degil. subat 2019da atama olacak sekilde ayarlandi. Kanuna gore ana atama donemi subattir eger ekstra bir durum cikmazsa. Kasim ayinda iki sekilde de takvim cikacak, 2020 subatta mi yoksa eylulde mi atanacagimiz. Arastirmadan konusmam ben. 2017liler magduruz dediler iki yil gecerli kpss yasasi cikarilim 2019 subatta atama olacak sekilde cb temmuz sonu soz verdi, mesele o.
Okdusty, 5 yıl önce
arkadaş biraz asabi yerinde duramiyor farklı fikirlere tahammülü yok kafasindakinden başka doğrusu yok
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi