Editörler : crops35

eyeoftiger
Daire Başkanı
27 Ocak 2018 16:52

tepki verilme konusunda atanmış birisi olarak her türlü desteği veririm çünkü oraya nasıl girdiklerini bu arkadaşların biliyorum.

ssrt
Şef
27 Ocak 2018 16:59

Sağolun hocam Allah razı olsun. Bazı atanan arkadaşlarda bizi ortalığı karıştırmakla suçluyor.

Benimde tanıdığım bir arkadaş tanıdık vasıtasıyla taşeron olarak işe girdi şimdi kadro aldı. Ama hakkımızı savununca biz suçlu oluyoruz.

eyeoftiger, 6 yıl önce

tepki verilme konusunda atanmış birisi olarak her türlü desteği veririm çünkü oraya nasıl girdiklerini bu arkadaşların biliyorum.

Selinselinn
Kapalı
27 Ocak 2018 17:58

O zaman özel sektörde temizlik işi yapan herkes kadro mu hak ediyor?sen şirket elemanisin.Sen özel sektörsun. memurlarla aynı ortamda calisiyosun diye kadro falan hakkın değil.

Produss, 6 yıl önce

Hocam size bir şey sormak istiyorum. Bir kurum düşünün ve bütün alt işleri(temizlik, kalorifer,çay vb.) taşerondan aldığı personele yaptırıyor. Verdiği maaş ise 1600 tl.

size sorum siz bu şartlarla çalışmak ister misin?

istemiyorsunuz değil mi.

ama o taşeronlar yıllardır bu şekilde çalışıyor. Aldıkları kadrolarda hakkıdır.

Selinselinn
Kapalı
27 Ocak 2018 18:03

Siz yine 8 saat çalışıyorsunuz. Millet 12 saat çalışıyor.öyle bi ortamda çalışmak istemedikleri için kpss calisiyo.sende gir sınava. Sıra gelirse kadro alırsın. Neymiş efendim öyle ortamda çalışmak istemiyormuş

zorla calistirmiyolar.istifanı ver git o halde.hem torpille giriyorlar hemde ortamı beğenmiyorlar. Birde emek verip memur olmuş insanlarin hakkına sahip olmak istiyorlar. Onlar üniversitelere kpss kurslarına o kadar para döktü. Zamanını harcadı O kadar para almak için. Sen okuyupta ne yapcam torpille gireriz diye yatiyodun.

muratisiktas
Kapalı
27 Ocak 2018 18:08

cimere bimere akime türk iş e yazdım. ailemede yazdırdım...

muratisiktas
Kapalı
27 Ocak 2018 18:10

herkes elinden geleni yapmalı sesimizi duyurmalıyız

poppetx
Aday Memur
27 Ocak 2018 18:50

6 milyon kişi kpss ye giriyor alınan personel 5 bin,

yazık bu gençlere ellerinde bi o kalmış onu da

yalaka yandaşlarına ayırmaya çalışıyorlar,

herşey artık torpil beyler bu saatten sonra çocuğunu okutan, dersaneye falan gönderen

enayidir k bakmayın, herifler torpille yalakalıkla bir yerlere gelen ilkokul mezunu 110 bin çapulcuya

kadro verdi,

gün gelir birisi balyozunu indirir bunlara bu adamların referansıyla kadro alan herkes işinden olur o zaman görürürüz kimin totosu kaç okka,

burası türkiye çok değil 5-6 sene öncesine kadar ahtapot gibi devletin kurumlarına çöreklenenler bakın bugün ne halde,

gelecekte de ne olacağı belli olmaz, yani bedavadan kadro aldım bana bişey olmaz demeyin adamın aklını alırlar..

Duygunnnn
Kapalı
27 Ocak 2018 19:39

Cok güzel demissin hocam

Selinselinn, 6 yıl önce

Siz yine 8 saat çalışıyorsunuz. Millet 12 saat çalışıyor.öyle bi ortamda çalışmak istemedikleri için kpss calisiyo.sende gir sınava. Sıra gelirse kadro alırsın. Neymiş efendim öyle ortamda çalışmak istemiyormuş

zorla calistirmiyolar.istifanı ver git o halde.hem torpille giriyorlar hemde ortamı beğenmiyorlar. Birde emek verip memur olmuş insanlarin hakkına sahip olmak istiyorlar. Onlar üniversitelere kpss kurslarına o kadar para döktü. Zamanını harcadı O kadar para almak için. Sen okuyupta ne yapcam torpille gireriz diye yatiyodun.

Produss
Daire Başkanı
30 Ocak 2018 16:30

Memur kadrosuna almıyorlar zaten. Unutuyorsunuz herhalde bu konuyu

Selinselinn, 6 yıl önce

O zaman özel sektörde temizlik işi yapan herkes kadro mu hak ediyor?sen şirket elemanisin.Sen özel sektörsun. memurlarla aynı ortamda calisiyosun diye kadro falan hakkın değil.

Produss
Daire Başkanı
30 Ocak 2018 16:32

Taşeron kadrolar kıymetlenince bir üzerine çullandınız demek oluyor o atasözü.

ali kırbıyık, 6 yıl önce

Birincisi. kpss ile atandiysan niye çoğu torpilli olan taşeronları savunuyorsun

İkincisi. söylediğin atasözü ile konumuzun ne alakası var :)

Kel ölür badem gözlü olur kel ölür Sırma saçlı olur. Bu ne şimdi :)))

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi