Editörler : crops35
05 Ekim 2018 15:57

2018 Kpss ortaöğretim sorular ve cevaplar ?

Arkadaslar pazar günü sınava girecez tamamen 2 seneki önceki bilgilerimle girecem biraz tekrarlarım oldu yeni anayasa degisikligi güncel bilgiler söz mantık falan bu defa 95 puan aşacakmıyım bilmiyorum ama neden olmasın sorular denk gelirse yada matematik 25 üzeri cıkarsam herkesin hakkında hayırlısı sınav çıkışında burada olun hep beraber soruları değerlendiririz ..

isletmemagduru
Aday Memur
06 Ekim 2018 16:39

Güzel bir tekrar videosu atmış bu arkadaş. Çok iyi oldu sınav öncesi. Sizlere de faydası olur umarım arkadaşlar. Hepinize başarılar. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

https://www.youtube.com/watch?v=wH7aZQ8APis&t=262s

Memurolunmali
Aday Memur
06 Ekim 2018 16:56

Daha once kac puan aldin sinavdan 95 icin evet zor cok calistim bende :(

07 Ekim 2018 12:58

Genel itibariyle basit sinavdi ama guzel bir soru vardi Almanyanin saldirdigi dokunulmaz bolge neresiydi ben isvicre yaptim ?

07 Ekim 2018 13:01

Turkce basitti sozel mantik zor gelebilirdi cunku bayagi karisikti ama 4 te 4 yaptigima inaniyorum 2 tane zarf fiil cevapli soru vardi sanirim onlar dogru cikarsa ki en az 1 i dogrudur 29 dogru turkce mat 21 tane eminim 50 ordan genel kultur 52 falan yaparsam idare eder mahya ve edirneyi yanlis yaptim 2 basit soru iki sorudada iki sik arasinda kaldim yine gittim yanlisi isaretledim allah kahretsin ya gecen senede boyle 2 soru kacirdim diye atanamadim yine ayni sey sans denen sey yok bizde arkadas

isletmemagduru
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:08

Soru ve cevapları bildiğiniz kadarıyla paylasabilir misiniz arkadaslar ?

07 Ekim 2018 13:08

16.yy kapitalasyon verdigimiz ulke fransa . ismet inonun sozu vardi mudanya ateskes yaptim. yine cevabi fransa vardi igilterenin antlasmaya biraktigi ulke . cografya sadece 1 soru zordu yenilenebilir enerji kaynagina gecmedigimiz biyokutle yaptim onun disinda kolaydi cumhuriyetcilik vardi bu guncel bilgiler beni mahvetti 2 sene oncede bu yuzden atanamadim sabirim yine bu 2 soru guzunden atanamicam bu kadar 2 kolay soru nasil kacirririm 2 sinav uste uste anlamiyorum

07 Ekim 2018 13:13

En genis yuzolcumu ulke Rusya yaptim cb gorev suresi 5 yil vali sorusu vardi secimle atanmayan 9.ordu mufettisi sorusu vardi o soru tuzakti cevap canakkale cephesi basarilari olacakti cunku o unvani aldiginda daha 1.dunya savasi baslamamisti kanal cephesi vardi ing deniz somurge yolu baglantisi kesen cephe hatirliyom arada yazarim hatirladikca

hasanbey6671
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:14

ismet inönü sorusu mondros yaptım

yıldırımvesıla
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:15

Arkadaşlar 2yıl öce yapılan sınava girmiştim şimdi mke de çalışıyorum allah hepinize nasip etsin başarılar diliyorum

07 Ekim 2018 13:16

Uc tarzi siyaset kime aittir sorusu vardi ben ziya gokalp yaptim yusuf akcura ile iki sik arasinda kaldim daha bakmadim ins ziya gokalpttir sinir kapilari sorusu vardi gurcistan cevapli biseydi

hasanbey6671
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:16

Yusuf açkuraymış bende ziya gökalp yaptım

Sonsansımız, 6 yıl önce

Uc tarzi siyaset kime aittir sorusu vardi ben ziya gokalp yaptim yusuf akcura ile iki sik arasinda kaldim daha bakmadim ins ziya gokalpttir sinir kapilari sorusu vardi gurcistan cevapli biseydi

07 Ekim 2018 13:18

Nasil mondros kardes cumlede diyoki bakildiginda iyi antlasma sartlari tasiyor diye basliyodu mondros olamaz soru mudanyadir ayrica mudanyayi ismet inonu imzalamisti yalbis hatirlamiyisam

hasanbey6671
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:19

Soruda imzalayan demiyorduki wilson ilkelerine güvenerek mondrosu imzaladılar diye düşündüm

Sonsansımız, 6 yıl önce

Nasil mondros kardes cumlede diyoki bakildiginda iyi antlasma sartlari tasiyor diye basliyodu mondros olamaz soru mudanyadir ayrica mudanyayi ismet inonu imzalamisti yalbis hatirlamiyisam

07 Ekim 2018 13:19

Su iki şık arasinda gidip gelislerim benim hayatima mal oluyor 3 soruda iki sik arasinda kaldim yanlis hepsi nasipsizin onde gideniyim ben anlamadim bisey gercekten parmaklarin seni resmen yalnisa goturuyor sacma sapan bisey 3 soru gume gitti ama 2 sene hic sinava calismadim bunuda belirtiyim su 3 soru dogru ciksa valla 95 uzeri puan beklerdim ama artik hayal

myceto
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:20

Malazgirt hangi ile bağlıdır

hasanbey6671
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:21

muş

myceto, 6 yıl önce

07 Ekim 2018 13:22

O soru mondros olamaz kardes mudanyayi ismet inonu imzalamisti oyle hatirliyim mondrosta ismet ininu yoktu bile.

myceto
Aday Memur
07 Ekim 2018 13:32

947. kurtuluş yıldönümü kutlanan Malazgirt hangi ile bağlıdır diye soruldu.

Muş denmesi gerekiyordu.

myceto, 6 yıl önce

ulgeribrahim
Memur
07 Ekim 2018 13:41

Bitlis degil mi
myceto, 6 yıl önce

947. kurtuluş yıldönümü kutlanan Malazgirt hangi ile bağlıdır diye soruldu.

Muş denmesi gerekiyordu.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi