Editörler : E.Kayı Han

Elvansag
Aday Memur
12 Aralık 2018 11:56

Çevre illerden Ankara'ya eğitime gönderilen varmı.

aras.bzsln
Aday Memur
12 Aralık 2018 12:03

sözleşme imzAlarken kimlik yeterli ki başka evrak gereklimi
Tubilicik, 5 yıl önce

Merhaba arkadaslar. Ist esenler ilce nüfusa 17 aralikta sozlesmeli buro personeli olarak baslicam hayirlisiyla. Dun sozlesmeyi imzaladim fakat brut 2651 yaziyo aralik ayi. Net elime ne gecer bilen varmi. Yardimci olursaniz sevinirim 😊

Tubilicik
Aday Memur
12 Aralık 2018 12:13

Baska evrak istemediler sadece kimlik yeterli

aras.bzsln, 5 yıl önce
sözleşme imzAlarken kimlik yeterli ki başka evrak gereklimi

Tubilicik
Aday Memur
12 Aralık 2018 12:14

Hepimiz icin hayirli olsun insallah :)

mltm.çkr, 5 yıl önce
Rica ederim hayırlı olsun bu arada

aras.bzsln
Aday Memur
12 Aralık 2018 12:40

teşekkür ederim hayırlı olsun sizin hangi ilce
Tubilicik, 5 yıl önce

Baska evrak istemediler sadece kimlik yeterli

gosdess
Memur
12 Aralık 2018 12:41

Hangi ilden geleceksiniz
Elvansag, 5 yıl önce
Çevre illerden Ankara'ya eğitime gönderilen varmı.

Tubilicik
Aday Memur
12 Aralık 2018 13:11

Tesekkur ederim, esenler nüfus sizin?

aras.bzsln, 5 yıl önce
teşekkür ederim hayırlı olsun sizin hangi ilce

aras.bzsln
Aday Memur
12 Aralık 2018 13:25

atasehir nufus benimde :)
Tubilicik, 5 yıl önce

Tesekkur ederim, esenler nüfus sizin?

Elvansag
Aday Memur
12 Aralık 2018 17:18

Tüm yeni atanan sözleşmeli nüfus memurları 31 ocağa kadar eğitim görmek üzere civar illerde kurulan eğitim merkezlerinde 2günlük eğitime tabii tutulacakmış. Nüfus müdürü söyledi bugün. Yani herkes 31 aralığa kadar iş başı yapmış olacak. Beni ANKARA ya verdiler Pazartesi iş başı yapıp 1hafta sonrada Ankara'da eğitime gitcem. Herkese hayırlı olsun?? bu arada bakanlıktan yazı gelmiş yeni atanan personel kimlik ve pasaport servislerine verilecekmiş. Yeni atananlara zimmetli makinalar bile hazırmış. Hayırlı olsun

Elvansag
Aday Memur
12 Aralık 2018 17:24

Bi haber daha vereyim bizim görüştüğümüz müdür Ankara nüfus müdürü olmuş. Gider ayak hadi size güzel bi haber vereyim dedi. Görevde yükselme sınavı seneye sizlerede açılacak dedi. Anladığım kadarıyla müsteşarlarla falan diyalog içinde olan bir zat. İdealist olun gibi motive edici cümleler kurdu. Gayet donanımlı bi müdüre benziyordu. Hep birinci ağızdan konuştu.

webaslan38
Aday Memur
15 Aralık 2018 11:13

sözleşmeyi imzaladıktan sonra kaç gün içinde göreve başladınız yada başlayacaksınız

Elvansag
Aday Memur
15 Aralık 2018 14:01

Ben geçen hafta çarşamba imzaladım Pazartesi başlıyorum
webaslan38, 5 yıl önce

sözleşmeyi imzaladıktan sonra kaç gün içinde göreve başladınız yada başlayacaksınız

15 Aralık 2018 15:10

Kazananlar kendi arasında yer degisikligi yapabiliyor mu?

erdal2861
Aday Memur
15 Aralık 2018 20:05

yapılmıyor bize dediler..
NilayG.123, 5 yıl önce

hedef2015
Memur
16 Aralık 2018 11:28

amir e bagli her iki tarafin amiri onaylarsa il mudurude ok derse olabilir
NilayG.123, 5 yıl önce

sadiye ekinci
Aday Memur
17 Aralık 2018 09:38

Sözleşmeli personele Görevde Yükselme Sınavı mı açılacak bu çok iyi haber inşaallah olur :)

Elvansag, 5 yıl önce
Bi haber daha vereyim bizim görüştüğümüz müdür Ankara nüfus müdürü olmuş. Gider ayak hadi size güzel bi haber vereyim dedi. Görevde yükselme sınavı seneye sizlerede açılacak dedi. Anladığım kadarıyla müsteşarlarla falan diyalog içinde olan bir zat. İdealist olun gibi motive edici cümleler kurdu. Gayet donanımlı bi müdüre benziyordu. Hep birinci ağızdan konuştu.
11 Kasım 2019 21:50

aynı kadro için şimdi tercih yapacaklara önerir misiniz istanbulu maaş orada geçinmek için yeterli mi

Tubilicik, 5 yıl önce

Merhaba arkadaslar. Ist esenler ilce nüfusa 17 aralikta sozlesmeli buro personeli olarak baslicam hayirlisiyla. Dun sozlesmeyi imzaladim fakat brut 2651 yaziyo aralik ayi. Net elime ne gecer bilen varmi. Yardimci olursaniz sevinirim 😊

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi