Editörler : swat3410
«677678679680681682683684685686687688689

tarihci80
Aday Memur
05 Temmuz 2019 03:50

Bize zorunlu tercih olarak İstanbul Ankara veya Antep yaz diyorsun. Ben Ankara yazıyorum adamlar tercih dışı İstanbul diyor bu ne yaman bir çelişki Allahım. Ulan zaten şark dönüşü istemişiz bir memlekete yakın yer. Bu kadar mı zor tercihlerimizden birine göndermek. Hakkımızla gitmek istedik diye mi hata yaptık. Demek ki herkesin hak yediği yerde hak gözetmeyeceksin. Teşkilatımız bunu bir kez daha acı şekilde öğretti sağolsun
BKR44, 5 yıl önce
isteyeni vermezler kardeşim.İki yıldır Çocuklar orda biz maraşta.Hayırlısı olsun.Haklısın kardeşim.

kursad.elma
Aday Memur
05 Temmuz 2019 04:10

Kendileri polis olmayabilir dikkat edin

Aaax, 5 yıl önce
Özalp olduguda yazıyor mu devrem

gulyabanii73
Aday Memur
05 Temmuz 2019 04:13

İyi geceler ile burdur hakkında bilgisi olan varmı calısma sistemi sosyal ekonomik, sehirsel yasam olarak ilçeler nasıldır, polis olarak hangi ilçeleri tavsiye edersiniz

Felsef
Kapalı
05 Temmuz 2019 04:21

Şarkı nerde yPtın devrem?
tarihci80, 5 yıl önce
Bize zorunlu tercih olarak İstanbul Ankara veya Antep yaz diyorsun. Ben Ankara yazıyorum adamlar tercih dışı İstanbul diyor bu ne yaman bir çelişki Allahım. Ulan zaten şark dönüşü istemişiz bir memlekete yakın yer. Bu kadar mı zor tercihlerimizden birine göndermek. Hakkımızla gitmek istedik diye mi hata yaptık. Demek ki herkesin hak yediği yerde hak gözetmeyeceksin. Teşkilatımız bunu bir kez daha acı şekilde öğretti sağolsun

Soydar
Aday Memur
05 Temmuz 2019 05:45

Arkadaşlar genel atama döneminde değerlendirilecektir yazanlar malesef olumsuz sonuçlanmış. Geçen yıl benimde öyle oldu genel atamadan bi müddet sonra düzenleniyor, yazı olumsuz olarak değiştiriliyor.

Gülkent32
Aday Memur
05 Temmuz 2019 07:27

Benimde Elazığ çıktı devrem merkez mi olur hangi ilçe olur nereleri yazsam hiç bi fikrim yok
Polistanbul034, 5 yıl önce

Elazığ Hakkında Bilgi Verebilecek Var mı...???

Merhaba arkadaşlar...

İstanbul'da görev yapıyordum ve eş durumundan Elazığ'a tayinim çıktı. Büyük ihtimalle Elazığ Merkez'de kalacağım...

Elazığ Merkez hakkında bilgi verebilecek olan var mı...???

1) Lojman çıkma ihtimali nedir ?

2) Lojmanların durumu nasıldır ? Oturulabilecek durumda mı ? 2+1 ya da 3+1 lojman var mı ?

3) Elazığ Merkezdeki en iyi lojman hangisi ?

4) Lojman haricinde ev tutulabilecek semtler nerelerdir ? (Tercihen İl Emniyet Müdürlüğü binasına yakın)

5) Şehir yaşantısı nasıldır ? (Pahalılık, halkın ve esnafın Polise yaklaşımı, anaokulu durumu vb.)

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

Ayrıca, Elazığ'a atanan başka arkadaşlar varsa irtibata geçebiliriz...

Plsadm
Aday Memur
05 Temmuz 2019 07:36

Boşanma sebebi ile batı batı mazeret tayini talebinde bulundum genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyordu. Şimdi de kayıt bulunamadı diyor ne olacak şimdii. Batıdan batıya mazeret isteyip çıkan oldu mu

airport44
Memur
05 Temmuz 2019 07:46

Devrem bisey soracaktim özelin kapali, bana bi mesaj atarmisin...
Polistanbul034, 5 yıl önce

Elazığ Hakkında Bilgi Verebilecek Var mı...???

Merhaba arkadaşlar...

İstanbul'da görev yapıyordum ve eş durumundan Elazığ'a tayinim çıktı. Büyük ihtimalle Elazığ Merkez'de kalacağım...

Elazığ Merkez hakkında bilgi verebilecek olan var mı...???

1) Lojman çıkma ihtimali nedir ?

2) Lojmanların durumu nasıldır ? Oturulabilecek durumda mı ? 2+1 ya da 3+1 lojman var mı ?

3) Elazığ Merkezdeki en iyi lojman hangisi ?

4) Lojman haricinde ev tutulabilecek semtler nerelerdir ? (Tercihen İl Emniyet Müdürlüğü binasına yakın)

5) Şehir yaşantısı nasıldır ? (Pahalılık, halkın ve esnafın Polise yaklaşımı, anaokulu durumu vb.)

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

Ayrıca, Elazığ'a atanan başka arkadaşlar varsa irtibata geçebiliriz...

Carizma002
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:10

Van çıktı beya hangi ilçesi iyidir kiralar nasıl???

Aaax
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:20

Haklısınız cünkü ilce olarak kimsede belirtilmemiş sanırım
kursad.elma, 5 yıl önce

Kendileri polis olmayabilir dikkat edin

Aaax
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:22

Erciş edremit gevaş filan iyidir benimde Van cıktı
Carizma002, 5 yıl önce
Van çıktı beya hangi ilçesi iyidir kiralar nasıl???

polis450
Memur
05 Temmuz 2019 08:43

igor ve personelcio nerede memlekete gidememede palavra çıktı ben sordurdun hepsi yalan deyince igor denen insan müsfettesi eğer yalan değilse eşşek gibi anırcanmı yazmıştı yalan olduğu ortaya çıktı sen anirmazsan adam değilsin.denizli manisa ankara izmir antalya hep gitmiş millet memleketine.artvin falan şarktan çıkıyodu noldu olurmu öyle saçmalık dediğimde eşek gibi anırcanmı demiştin igoor anırmazsan adam değilsin.zaten nickinde meymenet yok

Carizma002
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:45

hayırlı olsun erciş aklımızdan ilk geçendi zaten
Aaax, 5 yıl önce
Erciş edremit gevaş filan iyidir benimde Van cıktı

kberkay
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:47

Batı-Batı tayinleri henüz açıklanmadı 2 hafta sonra açıklanabileceği söyleniyordu. Bugün yoğun olur hatlar belki ama haftaya ara bir sor istersen. Benim de ipka için eş durumu dilekçem vardı sistemde görünmüyordu aradım arada kaynamasın diye bekleyenler klasöründe tutuyoruz onun için göremediğimi söyledi seninkinde de benzer bir uygulama olabilir yada doğu tayinlerinden dolayı yeni pbs malum çok stabil değil ondan kaynaklı geçici görünmüyor olabilir.

Plsadm, 5 yıl önce

Boşanma sebebi ile batı batı mazeret tayini talebinde bulundum genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyordu. Şimdi de kayıt bulunamadı diyor ne olacak şimdii. Batıdan batıya mazeret isteyip çıkan oldu mu

Aaax
Aday Memur
05 Temmuz 2019 08:47

Erciş cok iyidir bende ercişliyim , evler filan uygundur yaşam stamdartı uygundur ilce dğşğnğyorsanız en gelişmiş dış ilcesidir
Carizma002, 5 yıl önce
hayırlı olsun erciş aklımızdan ilk geçendi zaten

Carizma002
Aday Memur
05 Temmuz 2019 09:09

Van cıkmasına çok sevindik kardeş sagolasın Erciş yapıcaz tercihi
Aaax, 5 yıl önce
Erciş cok iyidir bende ercişliyim , evler filan uygundur yaşam stamdartı uygundur ilce dğşğnğyorsanız en gelişmiş dış ilcesidir

Jullyoss
Kapalı
05 Temmuz 2019 09:33

İpka vermediğim halde ipka çıktı. Bu durumu nasıl değiştirebilirim?

Musti219
Aday Memur
05 Temmuz 2019 09:40

Değiştiremezsin 53 kardeş
Jullyoss, 5 yıl önce
İpka vermediğim halde ipka çıktı. Bu durumu nasıl değiştirebilirim?

tarihci80
Aday Memur
05 Temmuz 2019 10:02

Mesleğe Erzincan'da başladım eş durumundan. 4 yılım geçti küçük bir ilçesinde Kayseri ya da Niğde olsun istedim fakat İstanbul çıktı tercih dışı. Ne diyeyim Allah hakkımızı bırakmasın
Felsef, 5 yıl önce
Şarkı nerde yPtın devrem?

Ben99
Aday Memur
05 Temmuz 2019 10:10

Aaax hayırlı olsun. Senin eş durumundan mıydı? Özel den yazamıyorum sana özelden yazarmısın?
Toplam 13769 mesaj
«677678679680681682683684685686687688689

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi