Editörler : Pangaea
27 Kasım 2022 14:55

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 3297 personel alımı

Bu alımla ilgili herhangi bir gelişmeden haberi olan veya bir duyum alan var mı hangi branşlardan ne kadar olacak vs

quwenn
Aday Memur
27 Kasım 2022 18:44

hepimiz bekliyoruz bakalım kaçı çevre mühendisi olacak

27 Kasım 2022 20:03

Çevre mühendisi alımını yeni yaptılar bi daha yaparlar mı bilmiyorum
quwenn, 1 yıl önce

hepimiz bekliyoruz bakalım kaçı çevre mühendisi olacak

quwenn
Aday Memur
28 Kasım 2022 11:29

3297 alım yapacaz dedi bakan kurum bunun içinden sadece 88 i çevre olmamalı bence

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
Çevre mühendisi alımını yeni yaptılar bi daha yaparlar mı bilmiyorum
28 Kasım 2022 12:08

Valla inş her bölüme güzel sayılar verilir açıklansa da önümüzü görsek
quwenn, 1 yıl önce

3297 alım yapacaz dedi bakan kurum bunun içinden sadece 88 i çevre olmamalı bence

MimarrAdam003
Kapalı
28 Kasım 2022 12:12

En düşük alım mimar olursa şaşırmam
28 Kasım 2022 12:13

Garezleri var gibi aynen
MimarrAdam003, 1 yıl önce
En düşük alım mimar olursa şaşırmam

2604djsk
Aday Memur
28 Kasım 2022 13:11

Mimarlara en az 500 atama vermeleri lazım
28 Kasım 2022 13:12

Valla keşke olsa süper olur
2604djsk, 1 yıl önce
Mimarlara en az 500 atama vermeleri lazım

2604djsk
Aday Memur
28 Kasım 2022 13:13

Branş sıralamanız kaç hocam umarım alırlar
Valla keşke olsa süper olur
28 Kasım 2022 13:18

İstediğim puanı alamadım ama ilk 400 içindeyim kendi alanımda olmaz diye düşünmüştüm ama bu alım biraz da olsa bir umut verdi ama çokta sayılmaz açıkçası dediğiniz gibi alım olsa keşke :D
2604djsk, 1 yıl önce
Branş sıralamanız kaç hocam umarım alırlar

2604djsk
Aday Memur
28 Kasım 2022 13:22

Umarım olur hocam herkes çok olumsuz konuşuyor artık hayırlısı
İstediğim puanı alamadım ama ilk 400 içindeyim kendi alanımda olmaz diye düşünmüştüm ama bu alım biraz da olsa bir umut verdi ama çokta sayılmaz açıkçası dediğiniz gibi alım olsa keşke :D
28 Kasım 2022 13:24

İnş bakalım nasip artık o da olmazsa düz memurluk vs belki bi yerden bişey olur inş
2604djsk, 1 yıl önce
Umarım olur hocam herkes çok olumsuz konuşuyor artık hayırlısı

Seyhan16
Aday Memur
28 Kasım 2022 17:20

3297 kişilik alımın hepsinin lisans mezunu mühendis mimar kadrosuna verildiğini düşünmüyorum. Hepsi bu kadrolardan olsaydı belirtilirdi. Yine içinde bir sürü güvenlik, temizlik işleri büro personeli gibi alımlar olacak. İnşaallah hepsi mühendis mimar kadrolardan olur
28 Kasım 2022 17:31

İnşallah
Seyhan16, 1 yıl önce
3297 kişilik alımın hepsinin lisans mezunu mühendis mimar kadrosuna verildiğini düşünmüyorum. Hepsi bu kadrolardan olsaydı belirtilirdi. Yine içinde bir sürü güvenlik, temizlik işleri büro personeli gibi alımlar olacak. İnşaallah hepsi mühendis mimar kadrolardan olur

MimarrAdam003
Kapalı
29 Kasım 2022 09:12

Kesinlikle katılıyorum size. 3k diye ilana çıkarlar bir bakarız mühendis mimar %50 bile değil.
Seyhan16, 1 yıl önce

2604djsk
Aday Memur
29 Kasım 2022 19:14

Keşke % 50 olsa
Kesinlikle katılıyorum size. 3k diye ilana çıkarlar bir bakarız mühendis mimar %50 bile değil.
29 Kasım 2022 19:52

Niye bu kadar göz ardı ediliyoruz anlamıyorum gerçekten

Mmr.
Aday Memur
30 Kasım 2022 13:15

Arkadaşlar sağlık bakanlığı 80 bin alımı çşb den 1 hafta sonra dillendirdi yarin adamlar tercih yapiyor. Bizler ise adam yerine konmuyoruz gerçekten insanı yormak dışında bir şeyler yapmiyorlar bütçe görüşmelerinde sağlık bakani nasil savunuyor sağlıkçıları biz ne haldeyiz.

Onlar hayat kurabiliyor hayal edebiliyor hakkını arayabiliyor en azından kontenjanları söyleseler ona göre hareket eder insanlar.

Bu alımda 1000 temizlik personeli 1000 güvenlik 500 şoför olacaksa müjde adi altında verilmesin böyle şeyler ya hayat enerjimizi sömürdüler yeter gerçekten

Ayrıca seçim konusundan dolayı ümitli olan arkadaşlar için bizler adamların umrunda değiliz bence gözardı edilmekten başka hiç bir şey yapılmıyor bize.

Bu insanlara emeklerine ailelerine umutlarına yazık ediyorlar ben takip etmeyi bıraktım artik bu alım da büyük ihtimalle sözde kalacağına inanıyorum veya son 1 yilda önümüzdeki 2 yildaki alımları birlestirip biz aldik bunlari diyecekler malasef hakkımızda hayırlısı olsun sesimiz çıkmıyor bu yüzden bize görülen reva da bu malasef

30 Kasım 2022 13:17

Katılıyorum ne yazık ki halimiz bu
Mmr., 1 yıl önce

Arkadaşlar sağlık bakanlığı 80 bin alımı çşb den 1 hafta sonra dillendirdi yarin adamlar tercih yapiyor. Bizler ise adam yerine konmuyoruz gerçekten insanı yormak dışında bir şeyler yapmiyorlar bütçe görüşmelerinde sağlık bakani nasil savunuyor sağlıkçıları biz ne haldeyiz.

Onlar hayat kurabiliyor hayal edebiliyor hakkını arayabiliyor en azından kontenjanları söyleseler ona göre hareket eder insanlar.

Bu alımda 1000 temizlik personeli 1000 güvenlik 500 şoför olacaksa müjde adi altında verilmesin böyle şeyler ya hayat enerjimizi sömürdüler yeter gerçekten

Ayrıca seçim konusundan dolayı ümitli olan arkadaşlar için bizler adamların umrunda değiliz bence gözardı edilmekten başka hiç bir şey yapılmıyor bize.

Bu insanlara emeklerine ailelerine umutlarına yazık ediyorlar ben takip etmeyi bıraktım artik bu alım da büyük ihtimalle sözde kalacağına inanıyorum veya son 1 yilda önümüzdeki 2 yildaki alımları birlestirip biz aldik bunlari diyecekler malasef hakkımızda hayırlısı olsun sesimiz çıkmıyor bu yüzden bize görülen reva da bu malasef

wolf chandler
Kapalı
30 Kasım 2022 13:59

sağlık bakanlığının alım müjdesi kpss'den bile önceydi hatta 2020 puanıyla alınsın diye bastırıyolardı

çşb ise 1 ay önce alımı söyledi biraz sabretmekte fayda var

Mmr., 1 yıl önce

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi