Editörler : oto-danisman-expert

AkMkA
Memur
13 Mayıs 2019 19:17

Geçersin. Kayıt esnasında emniyet teşkilatı ile herhangi bir ilişiğin olmazsa eğitime kabul edilirsin. Sonuçlar açıklandığında istifanı verdiğinde, kayıt süresine kadar emniyet ile ilişiğin kesilir mi? (önemli nokta burası) eğitim en az 6 veya daha fazla ay sürdüğü için bir sıkıntı olmaz.
Tercih maduru, 5 yıl önce

polis memuru iken girip kazanırsak geçebiliyormuyuz bilginiz var mı

easycompany
Aday Memur
14 Mayıs 2019 12:49

bu sene eğitim 8 ay arkadaşlar benim düşüncem bir alım daha olacaksa onlarin eğitim bitmeye yine mulakatlar yapılıp bitmesi lazım 2019 kpss beklerler kpss açıklanır ilan gelir diye düşünüyorum 2018 alımı da öyle olacaktı ancak Maltepe de kursiyer subay adayları vardı onlar eğitimi bitmesini beklediler bu sene de biz onların eğitimini bitmesini bekleriz ama ilan geldi mulakatlwr oldu etti derken zaten Ocak gelir Aralık'ta onlar mezun verecek ben Eylül'de en geç ilan gelir diyorum ama sayı bu kadar çok olur mu bilmiyorum bu sene cidden baya adam aldılar

Tennis08
Aday Memur
14 Mayıs 2019 17:34

Büyük İhtimalle ekim yada kasim ayında basvuru alınır

Patron 38
Memur
14 Mayıs 2019 18:30

Kısmı renk körleri de görebilse her şeyi geçtim saglikta elendim :((( Sağlıktan geçsem egitimdeydim şimdi :((((

volkancndr
Aday Memur
14 Mayıs 2019 22:55

Ekim veya kasım ayından önce ilanın gelme ihtimali olur mu acaba ?

15 Mayıs 2019 00:05

Bir ihtimal eylül ayında klavuz yayınlanabilir.

volkancndr, 5 yıl önce

Ekim veya kasım ayından önce ilanın gelme ihtimali olur mu acaba ?

asbcvs97
Aday Memur
15 Mayıs 2019 00:06

bugün cimerden perteme sordum 2019 dış kaynak subay astsubay alımlarını

Canberk40
Aday Memur
15 Mayıs 2019 00:29

ne zamana cevap gelir acaba? bizide bilgilendirebilir misin?

asbcvs97, 5 yıl önce

bugün cimerden perteme sordum 2019 dış kaynak subay astsubay alımlarını

asbcvs97
Aday Memur
15 Mayıs 2019 15:11

hocam cevap şu 2019 yılı alımlar şu su kontenjan bakanlik onayiyla olup msb pertem sitesini takip ediniz diyecek.Genede buraya atarim cevap gelirse

Canberk40, 5 yıl önce

ne zamana cevap gelir acaba? bizide bilgilendirebilir misin?

Gökhannnnnnn
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:51

Bana eylülde alım olacak demıstı pertemdeki gorevlı

easycompany
Aday Memur
20 Mayıs 2019 02:01

arkadaşlar herkes Cimer vs bilgi aldığı konuları yazarsa seviniriz 2018 son diyormuş eğitimdeki takım komutanları ama son söz MSB pertemin
Gökhannnnnnn, 5 yıl önce

Bana eylülde alım olacak demıstı pertemdeki gorevlı

Canberk40
Aday Memur
20 Mayıs 2019 15:50

Kardeşim kesin bilgi mi bu? Hayallerim suya düştü doğruysa.

easycompany, 5 yıl önce
arkadaşlar herkes Cimer vs bilgi aldığı konuları yazarsa seviniriz 2018 son diyormuş eğitimdeki takım komutanları ama son söz MSB pertemin

yig58
Aday Memur
20 Mayıs 2019 17:22

Bence yine alım olur cünkü 2020 kadar harp okulları mezun veremiyecek bu şekilde acıgı kapatmaları gerekiyor

easycompany, 5 yıl önce

Tuncsiperi
Kapalı
20 Mayıs 2019 17:22

Boş konuşma, insanların ağzını bozdurma ramazan ramazan.

easycompany, 5 yıl önce

Tennis08
Aday Memur
21 Mayıs 2019 16:49

Cimere yazan arkadaş vardı acaba cevap geldimi Dış Kaynak Alım Hakkında

easycompany
Aday Memur
22 Mayıs 2019 04:02

konu başlığını açan benim zaten alım ilanını bende bekliyorum , boş konuşup insanın canını sıkmak için mı geldin yanıt verdin hayırdır ? ben duyduğumu söyledim senin bir derdin mi var kardeş ? boş konusuyorsak defol forumdan .
Tuncsiperi, 5 yıl önce

Boş konuşma, insanların ağzını bozdurma ramazan ramazan.

Tuncsiperi
Kapalı
22 Mayıs 2019 14:51

Konuyu senin açmış olman sana yalan konuşma hakkını vermez. Bu ciddi bir konu, burada sadece kesin bilgiler paylaşılır. Yalandan kulaktan dolma bilgileri kendine sakla kardeş.

easycompany, 5 yıl önce
konu başlığını açan benim zaten alım ilanını bende bekliyorum , boş konuşup insanın canını sıkmak için mı geldin yanıt verdin hayırdır ? ben duyduğumu söyledim senin bir derdin mi var kardeş ? boş konusuyorsak defol forumdan .

nabukadnezarrrr
Aday Memur
22 Mayıs 2019 20:16

Yalnız ağalar şu tavrınızı görünce insan Allahtan subay olamamışlar diyor. Yapmayın Allah aşkına şu kuruma girebilmek için zorlamayın kendinizi. Bu kurumda kardeş dediğin insan önemlidir defol çekilmez. Siz TSK personeli sıfatını kaldıramazsınız.

easycompany
Aday Memur
23 Mayıs 2019 00:53

Kardeşim görmüyor musun hitabı ramazan ramazan ağzımı bozdurma falan filan yazıyor onu okumadın da benim defol kelimesine mı takildin ? ayrıca ben kesin demedim duyduğum bir bilgi söyledim şuan Maltepe de eğitimde olan takım komutanı tegmenler öyle demiş bu 2018 son alımdı diye onu vurguladım herkes burada subaylık ilanını bekliyor ancak arkadaş üslubu düzeltseydi o karşılığı almazdı , konu başlığını açan benim ortada yalan ne var ? cimer vs herkes edindiği bilgi yazsın dedik gelmiş cins cins konuşuyor bir insan bir insana tanımadan etmeden ramazan ramazan ağzımı bozdurma niye der bir garezi vardır yada bir sıkıntısı .
nabukadnezarrrr, 5 yıl önce

Yalnız ağalar şu tavrınızı görünce insan Allahtan subay olamamışlar diyor. Yapmayın Allah aşkına şu kuruma girebilmek için zorlamayın kendinizi. Bu kurumda kardeş dediğin insan önemlidir defol çekilmez. Siz TSK personeli sıfatını kaldıramazsınız.

Tuncsiperi
Kapalı
23 Mayıs 2019 01:12

Ya bak güzel kardeşim, alım her sene her zaman olur. Sen burda alım olmayacakmış diyip kulaktan dolma bilgilerle yalan bilgilerle insanların moralini bozamazsın. Belki bir kişi senin yazdığına itibar edip sınavlara hazırlanmayı bırakıcak? Bir şey söylerken biraz dikkatli ol yeter..

easycompany, 5 yıl önce
Kardeşim görmüyor musun hitabı ramazan ramazan ağzımı bozdurma falan filan yazıyor onu okumadın da benim defol kelimesine mı takildin ? ayrıca ben kesin demedim duyduğum bir bilgi söyledim şuan Maltepe de eğitimde olan takım komutanı tegmenler öyle demiş bu 2018 son alımdı diye onu vurguladım herkes burada subaylık ilanını bekliyor ancak arkadaş üslubu düzeltseydi o karşılığı almazdı , konu başlığını açan benim ortada yalan ne var ? cimer vs herkes edindiği bilgi yazsın dedik gelmiş cins cins konuşuyor bir insan bir insana tanımadan etmeden ramazan ramazan ağzımı bozdurma niye der bir garezi vardır yada bir sıkıntısı .
Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi