Editörler : swat3410
«677678679680681682683684685686687688689

Rbalyna
Kapalı
05 Temmuz 2019 01:43

Çat iyi diolar da merkez ilçe olarakta palandöken ilçe emniyet iyimiş
Polisesi29, 5 yıl önce

Erzurum hakkında bilgi verirmisiniz hangi ilçesi daha iyi merkez hariç ?

Kelelaesebesa
Aday Memur
05 Temmuz 2019 01:44

Batı Doğu gönüllü şark yazmıştım genel atamada değerlendiricek yazıyor hala kayıt bulunamadı yazıyor. Olumsuz mu oldu şimdi. Bari aylarcabekletmeselerdi

Rbalyna
Kapalı
05 Temmuz 2019 01:45

erzurumda yeni tokiler var Kira olarakta uygun erzuruma göre evlerde iyi erzurum hakkında bilgi verebilirim
memleketinpolisi, 5 yıl önce
şırnaktan erzuruma ev taşıyacak varsa irtibata geçelim birlikte götürelim

Urungu2
Aday Memur
05 Temmuz 2019 01:45

Uzundere Tortum küçüktür ama temizdir beklentine bağlı oltu gelişmiştir horasan en kalabalık ilçesi güneydeki ilçeler sıkıntılı hınıs büyük ama merkeze yakın olan pasinler var iydir yine orada
Polisesi29, 5 yıl önce

Erzurum hakkında bilgi verirmisiniz hangi ilçesi daha iyi merkez hariç ?

Ramazan ALİHAN
Aday Memur
05 Temmuz 2019 01:49

BİNGÖL E GIDIYORUUUUUM.VUUUV

pol1974
Aday Memur
05 Temmuz 2019 01:58

samsun'dan Iğdır'a tayini çıkan var mı

pol1974
Aday Memur
05 Temmuz 2019 01:59

Iğdır hakkında bilgisi olsun var mı kira..lojman..eğitim..sağlık gibi...

Aaax
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:16

Özalp olduguda yazıyor mu devrem
Poljan, 5 yıl önce
Van Özalp şükürler olsun zahmet verdik EGM ye

cet34
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:16

Tşk ederim
tsubasaozora, 5 yıl önce
Açıklanmadı beklemedeyiz.

Ezgiçetinkaya
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:22

BAtıdan Doğuya gönüllü dilekçe yazdık ama hala genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor. Bir çok kişi aynı şeyi yazmış bu olumsuz olduğu anlamına mı geliyor

Tayinlertemmuzda
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:35

Dediklerimde sıkıntı varmı beyler bayanlar size söyledik o kadar
Tayinlertemmuzda, 5 yıl önce
Evet arkadaşlar günlerden beri bu sitedeki forumu takip ediyorum ve en son üyelik alarak sizlere mesaj yazmak ihtiyacında hissettim kendimi. Doğu ilinde bir şube müdürünün şöförlüğü yapıyorum . Geçen hafta yapılan VKS toplantısına bizzat katılan şube müdürümün sorduğumda toplantıda tayinlerin seçimler dolayısıyla bu kadar geç kaldığını genel müdürümüzün personel daire başkanına en son güncellemeleri yapıp ,bana imzaya getirin dediğini toplantıda ekstra olarak il emniyet müdürlerinin taleplerini dinlendiği ayrıca bu talepler 2. Şark , memleket tayini gibi konuların gündemde olmayıp konuşulmadığı tayinlerin büyük ihtimal Temmuz ayı ilk haftasında açıklanacağını şube müdürümden öğrendim. Burada balon ve zeplin atanların çoğunun yapılan toplantının adını bile bilmeden bu kadar kaos ortamı yaratmaya çalıştıklarını görünce yazıp sizinle bildiklerimi paylaşmak istedim. Ayrıca memleket konusunda konuşulmadığını dipnot olarak geçerim. Memleket konusunda zaten Selami Altınok zamanında beri yüzde onluk bir kota uygulaması vardı bu seneye mahsus bir konu değildir . Lütfen artık kendinizi yıpratmayın ve burada meslektaşlarınızla tartışmaktan ve kırıcı konuşmaktan vazgeçin.

Tayinlertemmuzda
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:39

Dedik söyledik hepsi oldu kimse kusura bakmasın gururlanmak benim hakkım
Tayinlertemmuzda, 5 yıl önce
Arkadaşlar iyi geceler daha önce hiç bahsedilmeyen bir konudan konuşmak istiyorum.Memleket konusu dediğiniz olay şu durumdan ibaret olabilir .Hakkari ve şırnakta il merkezi ve ilçeler dahil toplamda 6000 tayinci var bu sene .hakkariden 2000, Şırnak'tan 4000 küsürlü sayılar . Ve geriye kalan tüm Doğu illerinde toplam tayinci sayısı Kars tan tutun Elazığ'a kadar 6000 küsür civarı . Sizde biliyorsunuz Hakkari ve Şırnak geçmiş senelerde hep öncelik verilen iller ilk onların tercih yerleştirmesi yapılıyor .sonra diğer iller geliyor .van Başkale'den adam tanıyorum tercih dışı .demem o ki;memleket olayı Faso fiso illaki birileri gidecek ve gidiyor yerleştirmede sıkıntılar var talimatlara göre hareket edilmemiş gibi duruyor .torpilsiz hiç birimiz memlekete gidemeyiz beyler bayanlar. Bunu herkes biliyor değil mi. Hakkari ve Şırnak'ta yapılan ziyaretlerde arkadaşlarınıza sorun aynı durumun geçen senelerden geçerli devam ediceği Hakkari ve Şırnak'ta ki adamın ilk 2-3 tercihine gideceği bu senede söylendi . Ama yapılan atamalarda sıkıntı var torpilli gidilen illerden torpille dönüldüğü için bu sene sıkıntı oldu yeniden bir düzenleme yapılıyor diye düşünüyorum. Bu yüzden bu tarz aksaklıklar meydana geldi yakın zamanda açıklanacak . Bazı durumlar söylenilenin aksine oldu . Tercihlere bakın sizde durumun işin içinde çıkılmaz bir halde olduğunu mantığınızla anlarsınız . Selametle kalın

Fastlive
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:42

İlişik kesmeler ne zaman başlar?

Tayinlertemmuzda
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:44

Yazı Pazartesi Salı gelir muhtemelen 15 Temmuz akabinde ilişikler kesilmeye başlar .

Kelelaesebesa
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:44

Yok mu bilen biri

Tayinlertemmuzda
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:49

684 . Sayfada var sorunuzun yanıtı sizi günler öncesinden söyledik lütfen artık daha kaliteli bir polis olarak meslek hayatımıza devam edelim ve birbirimizi kırmadan üzmeden 3 günlük dünyada hayatımızın güzelliklerine yoğunlaşalım
marmaraliserseri, 5 yıl önce

şimdi madem ki...

1-şarktan çıkan il olmadı

2-şark süreleri değişmedi

3-millet kendi memleketine gitti

4-2.şark kalkmadı

biz neden 3 ay bekledik bu haberi diğer kurumlar 1 haftada planlama yaparken bizim kurumumuz neden 2 ayda bitiremedi kendi yönetmeliğini güvenini sarsarak bizleri mağdur ederek 4 temmuzda açıkladı onda da son ve zorunlu tercihim istanbula veri ya hakkımı yiyenlerden torpil yaptıranlardan diğer tarafta görüşmek ümidiyle hakkım zehir zıkkım olsun

marmaraliserseri
Aday Memur
05 Temmuz 2019 02:56

ipka verdiysen 1 yıl sonra gidersin birleştirme verdiysen 2. şark bitene kadar ordasın
Baybarrs, 5 yıl önce

Arkadaşlar doğuda görev yapıyorum 2.şark için ipka verdim kabul edildi ama kararımı değiştirdim batıya dönmek istiyorum ipka yı bozdurabilir miyiz yoksa şark görev süresini tamamlamamız mı lazım

Komsercolumbo
Aday Memur
05 Temmuz 2019 03:00

Memleket mevzusu nasıl oldu ? Bildiğim Antepli olup isteyenlerden gidemeyen de duydum giden de duydum

Tayinlertemmuzda
Aday Memur
05 Temmuz 2019 03:01

Kota dedik işte ...yüzde 10 maksimum
Komsercolumbo, 5 yıl önce
Memleket mevzusu nasıl oldu ? Bildiğim Antepli olup isteyenlerden gidemeyen de duydum giden de duydum

GencPolıss32
Aday Memur
05 Temmuz 2019 03:12

Sicil kaça kadar geldi en son kaçta kaldı

Toplam 13769 mesaj
«677678679680681682683684685686687688689

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi