Editörler : E.Kayı Han
«243244245246247248249250251252253254»
21 Mayıs 2019 12:03

https://youtu.be/EljJU4Ci8Y0

Sayın Adalet Bakanının açıklaması inşallah güzel günler yakın

hemmalatya
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 12:34

https://youtu.be/UUh6iikYdE0

arkadaşlar bu tarz haberlere itibar etmeyin.çünkü bu bakan 8 ay evvel TRT HABERDE kadrodan bahsetti ..üzerinden bir yıl geçti.hani nerde kadro? üzgünüm ama artık inandırıcılığı kalmadı bunların

sozlesmelıpersonel41, 5 yıl önce

https://youtu.be/EljJU4Ci8Y0 Sayın Adalet Bakanının açıklaması inşallah güzel günler yakın

Nozdormu
Daire Başkanı
21 Mayıs 2019 13:06

Kendisi rizeye gelince bi ufak sorma imkanımız oldu.

Benim yapacağım bir şey yok Bakanlar kurulu ve meclis karar alacak dedi. Diğer bakanlıklardan haberi yok Sn. Bakanın :)

sozlesmelıpersonel41, 5 yıl önce

https://youtu.be/EljJU4Ci8Y0 Sayın Adalet Bakanının açıklaması inşallah güzel günler yakın

Sekoİnşmüh
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:51

Ne alakası var video da personel alımında bahsediyor..sözleşmeli personele kadrodan bahsetmiyor ki

hemmalatya, 5 yıl önce

https://youtu.be/UUh6iikYdE0

arkadaşlar bu tarz haberlere itibar etmeyin.çünkü bu bakan 8 ay evvel TRT HABERDE kadrodan bahsetti ..üzerinden bir yıl geçti.hani nerde kadro? üzgünüm ama artık inandırıcılığı kalmadı bunların

xalym
Memur
22 Mayıs 2019 08:28

Arkadaşlar amacım moral bozmak değil bende umutla kadro bekliyorum. Fakat son günlerde okuduk kamu kurumundaki güvenlik görevlilerinin 4b statüsüne alınacağı ve bundan sonra kadrolu alım olmayacağı haberi vardı. Bu ve sonrasında cılızda olsa kadro talebimizin karşılık görmesi sonrası Adalet Bakanının yaptığı açıklamaya baktığımızda kadro vereceğiz demiyor sadece o istediğiniz çalışma ortamını sağlamak için elimizden geleni yapacağız falan gibi yuvarlak cümleler kuruyor. Biz bu kadar kadro kadro diye uğraşıyoruz ve kadro umut ediyoruz ama Bende tüm bunlara dayanarak acaba diyorum kadro işi olmayacak da özlük haklarında bir ayarlama mı yapacaklar acaba diye düşünüyorum. Bilmem bana katılırmısınız? Umudum yine kadronun gelmesinden yana ama hükümetin yani daha doğrusu Cumhurbaşkanının kadroya bakışı EYT, AF ve bedelliye bakışından çok daha sert bu yüzden böyle düşünüyorum.

hikmet58
Aday Memur
22 Mayıs 2019 09:16

'xalym' aynen katılıyorum. bu saatten sonra maaş özlük haklar hepsi eşitlensin kadro vermesinler o duruma geldik artık 3+1 4+1 7+1 ;) razıydık ama oda olmayacak gibi

yakubu61
Aday Memur
22 Mayıs 2019 09:27

Kendi belediyelerine memur alırken kendi adamları diye kadrolu alıyorlar. İBB ye son giren zabıtalara, iski de ki memurlara bir bakın. Hepsi kadrolu alındı. Yazıktır bu eziyete

Nozdormu
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 09:58

Verecekler mecburlar.

hikmet58, 5 yıl önce

'xalym' aynen katılıyorum. bu saatten sonra maaş özlük haklar hepsi eşitlensin kadro vermesinler o duruma geldik artık 3+1 4+1 7+1 ;) razıydık ama oda olmayacak gibi

22 Mayıs 2019 12:17

Niye mecburlar bende vereceklerine inanmak istiyorum ama kaç senedir niye vermiyolar şimdi niye versinler valla umut bitiyor

Nozdormu, 5 yıl önce

Verecekler mecburlar.

Serhatttt55
Aday Memur
22 Mayıs 2019 12:40

Kadro olayı buçuk sen ortaya attığı bir şey emin olun yetkililerin haberi yok bundan üye kaybetmemek için yapiyorlR

Serhatttt55
Aday Memur
22 Mayıs 2019 12:41

Yukarıda sayın bakan bile söyleminde kadrodan bahsetmemiş bir çalışma filan yok

erenass
Şef
22 Mayıs 2019 14:44

arkadaşlar ancak bizleri gündem değiştirmek için kullanıyorlar yıllarcı memurların baş örtüsü sorunu vardı şimdide bu sözleşmeli sorununu ortaya çıkartılar verdik verecez vermek üzereyiz eli kulağında lafları karın doyurmuyor 5 sene yi geçti hala aynı lafları üzülüyor insan.

hayri kırk
Kapalı
22 Mayıs 2019 15:55

Yarın komisyonda 3+1 görüşülecekmiş. Ama öğretmenlere sanırım.

Ktp5252
Yasaklı
22 Mayıs 2019 16:20

Bence kadro falan vermezler. Sadece oyalıyorlar bizi böyle haberlerle. Mesela 3+1 verilen memurlara bir yenilik yapmaya çalışırlar ama tamamen bizim gibi 4b ye tabi hiçbir kadro hakkı verilmeyen memurlara bir şey yapılacağını sanmıyorum. Çünkü o kadar twit attık, uğraştık, çabaladık, kimse ağzına almadı bizi. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Ebebeyn
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 17:06

Tüm 4b lilri 4+2 ye gecirilsin derken herkez bu hak değil sen nasil olurda böyle dersin diye sitem yapiyorlardi. Sım biz arada kalan 4b lilere bir bakin ömür boyu eğer isten atilmazsak 4b liyiz.

hikmet58, 5 yıl önce

Ebebeyn
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 17:07

4+2'den Önce atanan 4b liler

4 artı 2 sisteminden önce atanan 4b liler olarak

En azından çalıştığımız yılların sayılarak 4 yıl sonra kadroya gecilebilecek mi? 5 yıldan beridir kadro haberi bekliyoruz.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca KPSS ile atanmış biyolog, çocuk gelişimcisi, diş tabibi,diyetisyen, ebe, eczacı, fizyoterapist, hemşire,röntgen teknikeri, laborant, psikolog, sağlık fizikçisi, sağlık teknikeri ve sosyal çalışmacı unvanlı sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışmaktayız.Bizim atamamız yapıldıktan daha sonra çıkan 676 sayılı KHK'nın 76 ncı maddesiyle 663 sayılı KHK'ya eklenen 45/A maddesinin üçüncü fıkrasında; sözleşmeli sağlık personellerinin sözleşmeli statüde dört yılı tamamlamaları ve talep etmeleri halinde bulundukları yerde memur kadrosuna (4/A) atamalarının yapılacağına dair hüküm bulunmaktadır.

Biz bu KHK'dan önce atandığımız için bu durumdan faydalanamamaktayız. Bizler daha kıdemli olamamıza rağmen kendimizden sonra atananların 4a kadrosu hakkına kaç yıla çalışsakta sahip olamıyoruz. Sağlık bakanlığındaki bu iş barışını bozan duruma, bu maddeden önce atanan 4B li sağlıkçıların 45/A maddesine geçirilmesini istiyoruz.

Msbrdl63
Kapalı
22 Mayıs 2019 20:08

Ebebeyn sen Nasıl bir salaksın hala çözemedim. Durup durup bizi de 4+2 li yapın diyorsun. He tamam bakanlarda sendikalarda burdalar senin yazdığını okuyorlar. Git kardeşim cimere Sağlık Bakanlığına yaz. Ben 4+2 liyim sağlık mazereti becayiş falan yok 4 yıl hiç bir şey yok . Allah için bi daha yazma....

Reisss16
Aday Memur
22 Mayıs 2019 21:35

bence ebebeyn haklı.saglıkcıların hemen kadroya gecmesı lazım.biz adaletcıler sozlesmelı degılız hıc bıseyız.sadece saglıkcılar gecmesı gerekıyor.hatta konu baslıgıda degısmesı lazım.4+2 yı dolduran saglıkcıların kadroya gecmesı lazım dıye.hey Allahım sen buyuksn
Msbrdl63, 5 yıl önce

Ebebeyn sen Nasıl bir salaksın hala çözemedim. Durup durup bizi de 4+2 li yapın diyorsun. He tamam bakanlarda sendikalarda burdalar senin yazdığını okuyorlar. Git kardeşim cimere Sağlık Bakanlığına yaz. Ben 4+2 liyim sağlık mazereti becayiş falan yok 4 yıl hiç bir şey yok . Allah için bi daha yazma....

Ebebeyn
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 23:35

Kardeş burasi 4b likerin yeri degilmi yoksa 4+2 lerin yerimi ? Yok salak malak ahmak ne demek ?biz bütün 4b liker için diyoruz benim amacim ve bizim amacimiz bu . Terbiyesizliğin lüzumu yok

Msbrdl63, 5 yıl önce

Ebebeyn
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 23:38

Kardesim bu benim dusuncem sende altina hangi bakanliga bagliysan onu yaz . Ben bunu adalet bakanligindan kopyaladim sende bizden ornek al isim sahsi degil. Ama goruyorumki 4+2 lerin isi sahsi gibi biz biraz 4+2 diyelim hemen salak malak ahmak laflari yukseliyor.

Reisss16, 5 yıl önce
bence ebebeyn haklı.saglıkcıların hemen kadroya gecmesı lazım.biz adaletcıler sozlesmelı degılız hıc bıseyız.sadece saglıkcılar gecmesı gerekıyor.hatta konu baslıgıda degısmesı lazım.4+2 yı dolduran saglıkcıların kadroya gecmesı lazım dıye.hey Allahım sen buyuksn
Toplam 15990 mesaj
«243244245246247248249250251252253254»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi