Editörler : crops35

gkhan.yldz
Aday Memur
22 Ağustos 2019 17:34

ööndeki başşoför arkadaki de sivil ıyafetli t. polisi idi avcı hakim araçta yoktu ilk girenlerdenim benden sonra ne oldu bilmiyorum

Namık03, 5 yıl önce
hakim, savcı şoför trafik polisi bide bi bayan vardı.

BeardTurco
Kapalı
22 Ağustos 2019 19:46

Hocam adliye şoförlüğünde de mi aynı süreç olur?

Sefas2f2
Şef
23 Ağustos 2019 00:19

hakim savci olmadan ilk defa duydum baş şoförün puanlama yaptığını duymuştum da
gkhan.yldz, 5 yıl önce

ööndeki başşoför arkadaki de sivil ıyafetli t. polisi idi avcı hakim araçta yoktu ilk girenlerdenim benden sonra ne oldu bilmiyorum

er1987
Aday Memur
23 Ağustos 2019 01:05

Arkadaşlar ben de sınava girmeden önce forum sayfalarını çok araştırdım fakat bu uygulama sınavı nasıl bir şey ne yapılır tam bir bilgi yok, olanlarda çok eski tarihler de yazılmış birkaç şey.

Ben ankara da girdim sınava, dedikleri saatte adliye de oluyorsunuz, oradaki memurlar listeden sırayla çağırıyorlar ehliyetinizi unutmayın. Ehliyete bakıp arabaya binmeden önce imzanızı alıyorlar. Bizde 3 tane otakar sultan minibüs vardı. İlk minibüse başsavcı, koruması ve 1 adet trafik polisi bindi. Yandaki hostes koltuğuna da şoför biniyor. Diğer araçlarda da aynı sistemle savcı, trafik polisi, şoför var. Trafik polisi ve savcı size puan veriyor ikisi birden. Araca ilk bindiğiniz de koltuk ayarını iyi yapın debriyaja sonuna kadar basacak şekilde oturun. şoförün iyisine denk gelirseniz vitesi imdatı ve kapı açma düğmelerini gösteriyor. Araca oturduğunuz da emniyet kemerini takıp aracı çalıştırıyorsunuz, 4lüleri söndürüp yola çıkarken sinyal vermeyi unutmayın. Bizde göbeklerden döndürdüler bazılarına 10 metre geri git bazılarına yolcu indir bindir gibi şeyler yaptırdılar. Burada kritik olan konu vitesler arkadaşlar. Mesela sultanlarda 1 ile R aynı yerde eyer çok sola yaslayıp vites atarsanız araba geri vitese geçiyor, ayrıca bu vites olayından dolayı elenenler çok oldu. Kısacası viteslere, sinyallere dikkat etmek gerekiyor.

Namık03
Aday Memur
23 Ağustos 2019 12:21

afyonda bugün sınava giren var mi?
er1987, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben de sınava girmeden önce forum sayfalarını çok araştırdım fakat bu uygulama sınavı nasıl bir şey ne yapılır tam bir bilgi yok, olanlarda çok eski tarihler de yazılmış birkaç şey.

Ben ankara da girdim sınava, dedikleri saatte adliye de oluyorsunuz, oradaki memurlar listeden sırayla çağırıyorlar ehliyetinizi unutmayın. Ehliyete bakıp arabaya binmeden önce imzanızı alıyorlar. Bizde 3 tane otakar sultan minibüs vardı. İlk minibüse başsavcı, koruması ve 1 adet trafik polisi bindi. Yandaki hostes koltuğuna da şoför biniyor. Diğer araçlarda da aynı sistemle savcı, trafik polisi, şoför var. Trafik polisi ve savcı size puan veriyor ikisi birden. Araca ilk bindiğiniz de koltuk ayarını iyi yapın debriyaja sonuna kadar basacak şekilde oturun. şoförün iyisine denk gelirseniz vitesi imdatı ve kapı açma düğmelerini gösteriyor. Araca oturduğunuz da emniyet kemerini takıp aracı çalıştırıyorsunuz, 4lüleri söndürüp yola çıkarken sinyal vermeyi unutmayın. Bizde göbeklerden döndürdüler bazılarına 10 metre geri git bazılarına yolcu indir bindir gibi şeyler yaptırdılar. Burada kritik olan konu vitesler arkadaşlar. Mesela sultanlarda 1 ile R aynı yerde eyer çok sola yaslayıp vites atarsanız araba geri vitese geçiyor, ayrıca bu vites olayından dolayı elenenler çok oldu. Kısacası viteslere, sinyallere dikkat etmek gerekiyor.

İlker006can
Aday Memur
24 Ağustos 2019 09:06

Arkadaşlar Gaziantep,Eskişehir, Elazığ, cte şoför sözlü mülakat tarihleri açıklanmış...

Sefas2f2
Şef
24 Ağustos 2019 09:37

uygulamada yapilan puanlama yı gosteren olmuşmu listede
İlker006can, 5 yıl önce
Arkadaşlar Gaziantep,Eskişehir, Elazığ, cte şoför sözlü mülakat tarihleri açıklanmış...

surkentli_kral
Aday Memur
24 Ağustos 2019 09:42

Arakadşlar eleme falan var diyorsunuz da uygulamada eleme yok. Uygulamaya giren herkes sözlü mülakata kalır. Uygulama mülakatından alınan puanla sözlü mülakatından alınan puanın ortalamasıyla kazanıp kazanmayacağın belli olur.

İlker006can
Aday Memur
24 Ağustos 2019 11:36

Yazmamışlar kardeşim sadece isim listesi ve tarih....
Sefas2f2, 5 yıl önce

Sefas2f2
Şef
24 Ağustos 2019 11:44

ewet baktim47 den 40 a düşmüş aday sayısi 7 kişi katilmamiş 9 kişi alacak %4.44 olmus ihtimal
İlker006can, 5 yıl önce
Yazmamışlar kardeşim sadece isim listesi ve tarih....

Sefas2f2
Şef
24 Ağustos 2019 11:45

eskişehirde
Sefas2f2, 5 yıl önce
ewet baktim47 den 40 a düşmüş aday sayısi 7 kişi katilmamiş 9 kişi alacak %4.44 olmus ihtimal

Namık03
Aday Memur
24 Ağustos 2019 13:31

hakkımızda en hayırlısı olsun...
Sefas2f2, 5 yıl önce
eskişehirde

Sefas2f2
Şef
24 Ağustos 2019 16:41

amin kardesim bakalim 2 agustosda aciklanacak diye yazıyor
Namık03, 5 yıl önce
hakkımızda en hayırlısı olsun...

floydian78
Aday Memur
25 Ağustos 2019 23:23

Bakırköy adliyesinde direksiyon uygulama sınavına girdim arabayı gayet güzel kullandım.Sormak istediğim şey referans olmadan mülakatı geçme şansımız yok mu çok merak ediyorum ??

Emrah.05
Kapalı
26 Ağustos 2019 10:39

Batman hala açıklamamış. CTE şöför listesini.

İlker006can, 5 yıl önce

SATA58
Aday Memur
26 Ağustos 2019 16:06

Yozgat mulakata kalanlar ve tari̇hi̇ açiklanmadi bi̇lgi̇si̇ olan var mi?

SATA58
Aday Memur
26 Ağustos 2019 16:07

sevke uzun yola gi̇di̇ldi̇ği̇ zaman ne kadar ücret veri̇li̇yor acaba?

yeni̇ i̇şe başlayanlari gönderi̇yorlar mi?

Sefas2f2
Şef
26 Ağustos 2019 20:53

kardesim yozgat biraz yavas işler alış şimdiden
SATA58, 5 yıl önce

Yozgat mulakata kalanlar ve tari̇hi̇ açiklanmadi bi̇lgi̇si̇ olan var mi?

Sefas2f2
Şef
26 Ağustos 2019 21:00

harcırah veriliyor çok bir şey degil diye biliyorum eve hic ugra.asan bile ki o kadar sev çıkar mı bilmem 500 ü geçmiyor sanirim yola da tabiki eskilerden sira gelirse gidersin öncelik kendilerine yazıyorlar cogu yerde yada araba'n giderse gidiyorsun araçlara şoför bağlandı ise bende bir soru sorayım yozgatda mı oturuyorsun ilçesinde yada merkezdemi yerlisi misin yoksa baska şehirden mi başvur'dun
SATA58, 5 yıl önce

sevke uzun yola gi̇di̇ldi̇ği̇ zaman ne kadar ücret veri̇li̇yor acaba?

yeni̇ i̇şe başlayanlari gönderi̇yorlar mi?

By-siıls
Aday Memur
26 Ağustos 2019 21:12

evet
Sefas2f2, 5 yıl önce
Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi