Editörler : E.Kayı Han

Eyupkafkas
Aday Memur
03 Nisan 2020 16:29

Eşim ve ben ikm yiz eşimin çalıştığı yer Bandırma m tipi cik benim çalıştığım yer Bandırma T1bizim çalışma şeklimiz 15 gün lise yurdunda karantina 15 gün cezaevinde ful çalışma 15 gün evde şuan bu şekilde çalışılıyor eşimin çalışma şekli ise 15 gün cezaevi ful çalışma 15 gün karantina ve eve süreç bitene kadar gönderilmeyecek bu süreçle ilgili bize yardım edilmesi konusunda yani ya aynı ceza evinde çalışmak yada eşimin mesai ile gidip gelmesini istedim hiç kimsebu durum hakkında yardımcı olmadı yani aileyi önemseyen yok alt kesimin sesini duyan yok hepsini Rabbime havale ettim Şu süreç bi an evvel bitsede bizde mahkumiyetten kurtulsak

jatek_10
Şube Müdürü
03 Nisan 2020 19:57

arkadaşlar öncelikle şu zorlu süreçte tüm çalışma arkadaşlarıma sabır diliyorum.Allah kolaylık versin.kurum olarak 15 gün çalışma 15 gün izolasyon sonra 15 gün evde gitme şeklinde çalışıyoruz.bugün 4 . gün ve çoğu arkadaşım çok zorlanmaya başladı yorgunuz dinlenemiyoruz.bu süreçte 15 gün çalışma gerçekten zor personel sayımız yetersiz bide idare gündüzde adam bırakıyor hemde faal olmayan birimlerde.şu başka memurlara kendinizi kıyaslamayı bırakın.yok polis şöyle çaşışıyor öğretmen bunu yapıyor.biz kendimizi kurtaralım.yemekler gerçekten kötü duş imkanlı iyi değil yorgunuz.bu sistem çoğu memurun aile hayatını olumsuz etkiliyor.bu iş öyle 2 ayla bitcek gibi durmuyor arkadaşlar gerçekçi olalım ve yapılan uygulama iyi değil.hakkımızı aramalıyız sessiz kalmayın bu forumun hepsi niye bu kadar sessiz bildiğiniz kader mahkumu olduk mahkumlar bile bize sizide allah kurtarsın demeye başladı kendimi mahkum gibi hissediyorum

emreylmzz28
Aday Memur
04 Nisan 2020 00:29

Bu olaya kesinlikle bir çözüm bulunmalı 15 gün sonra biz de cezaevinde full e başlayacağız.

Zabıtaga
Aday Memur
04 Nisan 2020 22:13

böyle saçma uygulama olmaz kardeşim. bir an önce düzeltilmesi lazım. tamam mahkumların, tutukluların sağlığını önemseyelim ama personelin akıl sağlığı, ruh sağlığı ne olacak? ne demek insanları 1 ay 45 gün alıkoymak ya? bu mudur bunun çözümü. madem öyle ver koruyucu kıyafet, etkinlikleri durdur cezaevinde teması bitir olsun bitsin. sırf yaptım demek için bir önlem alınmış yazıktır günahtır bunca personelin çektiği çileye.

hele şu şükürcüler de bi bitmediler. ulan sizin hayatta gelip gelebileceğiniz tek yer burası olabilir. her şeyi ne kadar abartıyorsunuz ya.

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2020 22:10

Karantina sürecinde çok yıpranıyoruz psikolojimiz bozuk herkesi apar topar topladılar ne bir mazeret kabul ediyorlar nede başka birşey hastası olan var küçük çocugu olan genelleme yapmıyorum çogu müdür personeli dinlemiyor bile her cezaevi farklı uygulama yapıyor bazı cezaevleri personelini ikiye bölmüş onbeş gün yurt onbeş gün iştesin bizimde ailelerimiz var hiçbir kamu görevlisi karantinaya girmemişken neden infaz memurları karantinada doktorlar bile saglık çalışanları dahi herkes evinde personelin kaldığı cezaevi lojmanları 6 ile 10 kişi likmiş bir odadabukadar insanın kalmasıda nedar doğru nekadar sağlıklı orasıda ayrı muhamma

İnfaz Koruma.
Aday Memur
17 Mayıs 2020 03:59

Cezaevi , ev , yurt toplam 45 gün oldu sanırım.. İlk başlarda bu kadar zor gelmiyordu ama artık özlem hat safhada ailemi özledim . Ne zaman biteceği de muamma .. Tamam tek biz değil herkes bireylerden fedakarlık etmiş durum da edecektir elini taşın altına koyacaksa bu süreçte ama artık bu duruma bi çözüm bulunmalı . Buradan tüm İnfaz Koruma kardeşlerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum ve umarım Bayram dönüşü asıl bayramı yuvamız da kutlamayı Yüce Allah'tan Diliyorum ..

MWWY
Daire Başkanı
17 Mayıs 2020 14:09

Her yer aynı şartlara sahip değil tabi ama çalıştığım kuruma şu an tedbirleri kaldırsalar sekiz veya oniki saatlik çalışma düzeniyle kesinlikle girmem, izin yazarım, meslek hayatımda hiç almadım ama rapor alırım yine girmem. Metropol dediğimiz büyük şehirlerde tutuklusu, hükümlüsü, adli kolluğu, dış güvenliği, memuru, avukatı, ziyaretçisi şehrin hatta Türkiyenin dört bir yandan geliyor kimin ne olduğunu belirlemek şimdiki süreçte çok zor. Şuan içeride ne var ne yok, giren kim? Hangi sağlık seviyesinde? Biliyoruz ki içerisi dışından daha güvenli hasret ve şarlar zor geliyor gönül rahatlığıyla çalışıyoruz ama bu güvenliği sağlayamazsak bir saat durmak istemem güvenliği sağladında en güvenilir yer sağlayamadığında en tehlikeli yer cezaevidir. Sirrkülasyonun olmadığı yerlerde durumun yavaş normale dönmesi zaten bekleniyor

İnfaz Koruma.
Aday Memur
18 Mayıs 2020 21:39

31 Mayısta acılan ziyaretçi görüşleriyle birlikte acaba bizlerde evimize dönebilecek miyiz ? '47GÜN'

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi