Editörler : oto-danisman-expert
04 Ağustos 2020 09:13

Hv. K.K Bilgi Sistem İşletim Astsubaylığı Hk.

Arkadaşlar Merhaba;

Bu sınıf hakkında bilgisi olan var mıdır ? Ne iş yaparlar, nerelerde çalışırlar, çalışma saatleri vs.

Wrangler61
Aday Memur
04 Ağustos 2020 15:38

Ben de aynı bölümü kazandım, ben de bir bilgi bulamadım malesef. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

URRS
Aday Memur
06 Ağustos 2020 08:17

Güncel.

Loserbote
Aday Memur
15 Aralık 2020 01:31

Arkadaşlar bölüm ile ilgili bilgi edindiyseniz paylaşır mısınız?

junlee
Aday Memur
15 Aralık 2020 10:02

Genel olarak standart bilgi işlem tarzında format atma, donanım tamiri, yeni kullanıcı oluşturma vs çoğunluk olarak bilgisayar işleri ağ işleri yapılmakta. Yoğun çalışır diyenler var rahat çalışır diyenler var. Ama bilgi işlem de genel olarak yapılan işlerin belli olduğu bir yer, o yüzden pek te zor olacağını sanmıyorum.

Kendi içerisinde de farklı sınıfa seçilenler olabiliyormuş, örnek olarak siha-iha pilotluğu.(geçen sene isteğe bağlı seçilmiş, ondan önceki sene kura ile seçilmiş.)

Daha farklı bölümlere seçilim oluyor mu bilmiyorum, tek duyduğum yan branş buydu.

Dk10 olarak 7 Mart'ı beklemekteyiz ☪☪☪

Loserbote
Aday Memur
15 Aralık 2020 11:57

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

junlee, 3 yıl önce

Genel olarak standart bilgi işlem tarzında format atma, donanım tamiri, yeni kullanıcı oluşturma vs çoğunluk olarak bilgisayar işleri ağ işleri yapılmakta. Yoğun çalışır diyenler var rahat çalışır diyenler var. Ama bilgi işlem de genel olarak yapılan işlerin belli olduğu bir yer, o yüzden pek te zor olacağını sanmıyorum.

Kendi içerisinde de farklı sınıfa seçilenler olabiliyormuş, örnek olarak siha-iha pilotluğu.(geçen sene isteğe bağlı seçilmiş, ondan önceki sene kura ile seçilmiş.)

Daha farklı bölümlere seçilim oluyor mu bilmiyorum, tek duyduğum yan branş buydu.

junlee
Aday Memur
15 Aralık 2020 16:38

Rica ederim başarılar diliyorum.

Gigolayy011
Aday Memur
20 Aralık 2020 15:12

Arkadaslar merhaba. Bahsi gecen bilgi sistem isletim bölümünün sınıf eğitimi kac ay olucak bilgisi olan var mi? bi kac yerde 3 ay diyen var 6 ay diyen var bilemedim.

junlee, 3 yıl önce

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi