Editörler : swat3410
22 Ocak 2021 22:20

Resmî olmayan atama
Merhaba abiler tecrübelerinize ve bilginize ihtiyacım bar. Ben ist çevik Üsküdar'da çalışıyorum. Görev yoğunluğunu İstanbul'da çalışanlar bilir. ikametim sancaktepede aileyle kalıyorum. Bayrampaşa şubeye git gel 90-100km. Sabahları ikamet ettiğim yerden ulaşım yok. Haliyle geç kalmalar olacak oda rapor olarak bana dönecek çok iyi biliyorum.Ben bi ky ile tartıştım. Müdüre çıkacak kadar bi tartışma değildi. Birden atamam bayrampaşaya çıktı . Çevikte her cuma resmi atama yapılır fakat resmi atamada atamam olmadı. Sorduğumda ise müdür talimatı ile buradasın. Talimatı ne zaman verirse o zaman dönersin diyolar. Müdür ile görüş istedim olumsuz olursa nasıl bir yol izlememi önerirsiniz saygılar.

onur44222
Memur
22 Ocak 2021 22:25

Psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Fikirleriniz benim için yol gösterici olacaktır. Teşekkürlesaygılar

Kral yanluz
Yasaklı
22 Ocak 2021 22:57

Bak psikolojik olarak sakın kurum ile paylaşma seni yıpratır sonra psikiyatriye sevk eder ve amir gözlem formunuda kendileri doldurur tak d gitti polislik. Avukatlar ile görüş ve gerekirse mobbing için dava aç o ky ye çünkü burda psikolojik taciz var ve hukuk işlemedikçe komiser yardımcısı kendisini ilah sanar kanun sanalda var onda var kimse kanundan üstün değil ve emin ol bize korku değil keşke hukuka uyma öğretilseydi dediğim gibi cesaretin varsa ve sürgün yemeğe, açık aramayı göze alıyorsan mobbing davası aç bence tabi senin taktiri

onur44222
Memur
22 Ocak 2021 23:27

Mobbing davası aklımda ama benim atamamın müdür talimatı ile olduğu söyleniyor. Mobbing davası açsam elimde somut delil yok şahit olacak adam da yok mesleği biliyorsunuz herkes birbirinin arkasından iş yapıyor
Kral yanluz, 3 yıl önce

Bak psikolojik olarak sakın kurum ile paylaşma seni yıpratır sonra psikiyatriye sevk eder ve amir gözlem formunuda kendileri doldurur tak d gitti polislik. Avukatlar ile görüş ve gerekirse mobbing için dava aç o ky ye çünkü burda psikolojik taciz var ve hukuk işlemedikçe komiser yardımcısı kendisini ilah sanar kanun sanalda var onda var kimse kanundan üstün değil ve emin ol bize korku değil keşke hukuka uyma öğretilseydi dediğim gibi cesaretin varsa ve sürgün yemeğe, açık aramayı göze alıyorsan mobbing davası aç bence tabi senin taktiri

Memur haps
Memur
23 Ocak 2021 00:19

İşin zor. Amirler bir süre geri döndermez. Ama zamanla belki dönersin. Evini taşı bile derler. Geçmiş olsun. Mahkemeye taşı. Atama usulsüz diye

Watbac
Şef
23 Ocak 2021 01:12

Müdürle görüs olmazsa bi üstüne cık, gerekirse il müdürüne görüş cık.. İkili ilişkilerle şifai olarak görüşürsen çözülür inş.. davalık bisey yok
onur44222, 3 yıl önce
Mobbing davası aklımda ama benim atamamın müdür talimatı ile olduğu söyleniyor. Mobbing davası açsam elimde somut delil yok şahit olacak adam da yok mesleği biliyorsunuz herkes birbirinin arkasından iş yapıyor

Nizamettin1453
Genel Müdür
23 Ocak 2021 02:22

Kardeş Çevik aynı çevik şubesi değilmi üsküdarda bayrampaşada aynı şube yerleşim yerleri farklı sadece.Seninki atama değil şube içi görev aynı şube müdürlüğünün farklı yerlerindesin.

Atama Valinin onayıyla olur oda 1 günde olmaz. İstanbulun derdi bitermi

onur44222
Memur
23 Ocak 2021 06:36

Evet şubeler farklı. Yakın konumdaki çevikte 2.5sene çalıştım. Şimdi uzak konumdaki çeviğe verdiler cezalandırmak için.
Nizamettin1453, 3 yıl önce

Kardeş Çevik aynı çevik şubesi değilmi üsküdarda bayrampaşada aynı şube yerleşim yerleri farklı sadece.Seninki atama değil şube içi görev aynı şube müdürlüğünün farklı yerlerindesin.

Atama Valinin onayıyla olur oda 1 günde olmaz. İstanbulun derdi bitermi

hedef2024
Memur
23 Ocak 2021 13:19

şubeye yakın ev tut git gel 1 yıl daha

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
23 Ocak 2021 14:11

Çevikte kaç sene oldu başlayalı ? Bu durumlarda her çevikçi ne yapacagını bilir

onur44222
Memur
23 Ocak 2021 14:14

3.5 sene oldu artık müsade etmiyorlar eskisi gibi değil. Malesef baskı mobbing hatsafada
hakkaripolisi34, 3 yıl önce

Çevikte kaç sene oldu başlayalı ? Bu durumlarda her çevikçi ne yapacagını bilir

onur44222
Memur
23 Ocak 2021 14:17

2.5
onur44222, 3 yıl önce
3.5 sene oldu artık müsade etmiyorlar eskisi gibi değil. Malesef baskı mobbing hatsafada

Nizamettin1453
Genel Müdür
23 Ocak 2021 15:59

Nasıl şubeler farklı istanbul çevik şube müdürlüğünden kaç tane var?

Farklı şubeye atanma Vali oluruyla olur

onur44222
Memur
23 Ocak 2021 16:00

Şube aynı yerleşke farklı hem Anadolu yakasında bende Avrupa yakasında yerleşke var ben Anadolu'da çalışırken müdür talimatıyla avrupaya gönderildim bir nevi sürgün gibi birşey
Nizamettin1453, 3 yıl önce

Nasıl şubeler farklı istanbul çevik şube müdürlüğünden kaç tane var?

Farklı şubeye atanma Vali oluruyla olur

FlameMK
Aday Memur
23 Ocak 2021 17:55

Gerçekten o kadar kolay mı D dilimi olmak?

Kral yanluz, 3 yıl önce

EserBozkurt
Yasaklı
23 Ocak 2021 19:13

Şu zamanda resmi olmayan mı kaldı elinizde binlik teller çekin çekin atın

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi