Editörler : swat3410
11 Nisan 2019 23:45

Ben anlamıyorum ki bu 8/24'ü de ceplerinden mi veriyolar 3600 gibi?

save001
Daire Başkanı
11 Nisan 2019 23:49

Değerli meslektaşlarım onurlu bir davranış sergileyin ve bu habere yorum olarakta sosyal medyadanda destek çıkın bu haklı mücadeleyi az sayıda insan üzerinden asalak gibi geçinerek beklemek yakışmaz şu an haber yorumlarına bakınız ne kadar polis düşmanı adi şerefsiz varsa üşüşmüş tüm meslektaşlarımı seviyorum polis olsun asker olsun gerçekten herşeyin en iyisini hal ediyor ama onurlu davranmamız gerekir lütfen en azından habere yorum yapınız biz sahip çıkmazsak polis düşmanlarına kalıyor meydan kimse habere yapılan yorumdan ceza almaz alırsada dünyanın sonu değil varsın hak mücadelesinden versinler cezayı

alonewolf69
Memur
12 Nisan 2019 00:40

Yorum yapandan para mı alınıyor acaba ? Boş beleş konular 500/1000 yorum alırken polisin en büyük sorunlarından biri olan çalışma saatlerindeki düzenleme ile alakalı yine polisin sessiz kalmasını anlayanlar bana anlatabilir mi acaba ?

Timur, ordusu savaşı kazandıktan sonra ordusunda yük taşımakta kullanılan filleri yakındaki köylere dağıtarak fillerin bakımından onları mesul tuttu. Filler gönderildikleri köylerde köylünün tarlalarına çok zarar verdiler.Köylüler toplanıp Nasrettin hocanın kapısına geldiler fillerin kendilerine verdiği zararı anlatarak filleri geri alması konusunda Timur'a yalvarmak bu görevden aflarını istemek için hocadan liderlik etmesi hususunda ricacı oldular. Hoca kabul etti ve beraberinde 50 köylü ile Timur'un sarayına doğru yola çıktılar. Yarı yola geldiklerinde hoca arkasına dönüp baktı ki peşinden gelen 20 kişi kalmış. Neyse diyerek yola devam etti. Saray görünmüştü ki arkaya bir baktı sadece 5 kişi kalmışlar. Olsun 5 kişi de köylünün derdini anlatmak için kafi diye düşünüyordu ki sarayın nöbetçisi "dur kimsin ne istiyorsun diye gür bir sesle bağırdı. Timur hazretlerini görmeye geldim kendisine filanca köyden elçi olarak geldik diye titreyen bir ses ile cevap verdi. Nöbetçi bekleyin burada diye gürleyerek içerdeki nöbetçilere haber verdi bir süre beklediler ve o sırada hocanın arkasındaki 5 kişide usulca oradan tüyüverdi.Derken nöbetçi göründü hocaya seslendi"Gel bre Padişah seni huzura çağırdı" Hoca çekine çekine padişahın huzuruna vardı . Ne var hoca neden geldin diye gürledi Timur hazretleri. Hoca, "padişahım hani bize vermiş olduğunuz filler var ya dedi hoca." Eee Ne olmuş fillere " şeklinde gayet kızgın ve yüksek sesle bağırdı Timur.Çünkü son günlerde filler konusunda çokça yakınma ve şikayet geliyordu ve Timur bundan dolayı köylüye fazlaca kızıyordu. Durumun vehametini padişahın ses tonundan anlayan Nasrettin hoca kendisini bu güç durumun içine atan köylülerini de hatırlayarak " padişahım bize vermiş olduğunun 4 fili biz çok sevdik ama bunların hepsi erkek olduğu için hayvanlar çok huzursuzlar ve mutsuzlar. Bundan ötürü çevreye biraz zarar veriyorlar. sizden ricamız bize 4 tane dişi fil vermeniz .Hem köylümüz çok sevinecek hem fillerimiz mutlu olacak. Filler konusunda sürekli şikayet duyan Timur bu talep karşısında çok mutlu olur hocaya izzeti ikramda bulunup 1 kese altın ile 4 dişi fili hocanın peşine takıp köyüne geri gönderir... Eğer bir talepte bulunacaksanız bunu ille de başkalarının yapmasını beklemeyin kendiniz için bir şeyler yapın mesela konuya bir yorum yaparak başlayabilirsiniz...

Obama12
Aday Memur
12 Nisan 2019 01:26

Hadi inşallah..

3600 ek gösterge
Aday Memur
12 Nisan 2019 07:32

Milliyetçilik laf ile olmaz asıl milliyetçilik vatanı için bayrağı için çalışan polisleri insani şartlarda çalıştırmaktir

kanungucu
Memur
12 Nisan 2019 09:52

Haydi şu habere yorum yapalım halimizi yazalım cümle alem görsün perişanlığımızı

delaylay02
Kapalı
12 Nisan 2019 14:44

Cok cok 1 ay zor yerde calisiriz, illa birini sokariz devreye, ben bu dunyaya gece calismak icin gelmedim, 09.00-17.00 calisip haftasonu tatil en guzel sistem
sinsilaz, 5 yıl önce
Büroda-rahat şubede çalışıp hiç birşeyi umursamayanları aktife çekilince nasıl ağladıklarını biliyorum. Teşkilatta hiç bir yer kalıcı değil bunu öğrenemedik hala. Bir yorum yazıp hakkımızı aramayı beceremiyoruz maalesef.

atiktetik
Kapalı
12 Nisan 2019 15:00

8 24 hakkımız günlerdir ücretsiz çalıştırılıyoruz masraflar cepten.cocuklari göremiyoruz.vatan için can verelim sıkıntı yok.8 24.

hakan_2006
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 15:38

İhşaallah birgün 8 /24 yasalaşır ve modern bir çalışma hayatı oluşur.

WalkingDead34
Aday Memur
12 Nisan 2019 19:11

8/24 gelsin artık

bukonudahassasim
Şube Müdürü
12 Nisan 2019 19:42

https://www.memurlar.net/haber/822270/polisler-8-24-sisteminin-hayata-gecmesini-bekliyor.html

WalkingDead34
Aday Memur
12 Nisan 2019 22:32

12/12 ler 12/24 çalışma sistemleri artık sona ermeli çağa uygun 8/24 çalışma sistemi gelmeli

scpon
Aday Memur
13 Nisan 2019 00:07

Polis de devlet memuru. Aynı şekilde 8/24 çalışmalı

atiktetik
Kapalı
13 Nisan 2019 00:27

Allah'tan umut kesilmez.sadece umuyorum

WalkingDead34
Aday Memur
13 Nisan 2019 12:11

8/24 çalışma sistemi artık gelsin verilen sözler tutulsun

mert88835
Şube Müdürü
13 Nisan 2019 12:16

Forumdaki mesajlara ve 8/24 haberine yeterli destek olunmamasının bir sebebi de şu; personelin çok az kısmı memurlar.net'ten haberdar. Çevremde kime sorsam girmeyeli aylar oldu diyor. Adamların üyeliği bile yok. 20, 21 ve 22. dönem arkadaşlara sordum 28 kişiden 4'ünün üyeliği var onlarda uzun zamandır girmemişler. Eskiler zaten kim takar memurlar.net'i kafasında adamlara yeni bir şey söylediğin zaman savaş açıyorlar :)

Swatttim
Aday Memur
13 Nisan 2019 18:00

Acil 8-24 geçilmeli

pikaco34
Memur
13 Nisan 2019 18:44

Çok beklersiniz daha, verilen her söz tutulmuş olsaydı Polis Teşkilatı el üstünde tutuluyor olurdu. Bir parmak bal çaldı sayın Bakan size bir dahaki 10 Nisana kadar yeter...

cemallica
Aday Memur
14 Nisan 2019 00:41

8 saat çalışmak hakkımızdır

sayilmaz79000
Aday Memur
14 Nisan 2019 00:57

Sesimizi duyun artık..daha verimli olmak için 8-24 şarttır
Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler