Editörler : Lanet
19 Ağustos 2011 23:28

En iyi ütü markası sizce hangisi?

kullanıp memnun kaldığınız su akıtmayan ütü markaları nedir?

burcuburcuburcu
Müsteşar
19 Ağustos 2011 23:36

Su akıtmaması için kırmızı ışık yandığında sönmesini beklemen lazım.

Yoksa illa ki akıtıyorlar.En azından benim ütüm öyle :)

Bu zamana kadar kullandığım en iyi ütü Tefaldir. Üstüne tanımıyorum.

sbengisu42
Müsteşar
20 Ağustos 2011 01:38

kazanlı tefal ütü seramik taban olmalı ayrıa.

adım77
Aday Memur
22 Ağustos 2011 12:48

bende ütünün su akıtmasından çok şikayetçi olan ve hatta ütüyü her zaman enyüksek sıcaklıkta kullanan(ipek kumaşları ütülerken sadece ayarını düşüyorum) biriyim. Ütülerin su akıtmasından nefret ediyorum ve devamlı yüksek ayarda kullandığım için üstüne üstlük rezistanslarının bozulması nedeniyle 4 edet takım elbise pantolonu yakmış biriyim. Birçok incelemeden sonra son aldığım ütü 1 yıl kadar önce PHLİPS AZUR.phlips azur serisi de oldukça iyi.Duhar gücü yüksek.Kırmızı ışığı yansa bile su akıtmıyor.Rezistansı bozulmuyor(Ben bozmadı isem kimse bozamaz)Sürekli kampanyaları oluyor, fiyatlarıda da uygun. Düşmeye bile dayanıklı:) Geçen yıl yaklaşık 200 TL peşin para verip aldım ama helali hoş olsun.Herkese tavsiye ederim.

sırra kadem
Aday Memur
22 Ağustos 2011 17:59

bence tefal en azından çamaşırlarla savaşmadan kırışıklıkları açabiliyorum uzun süredir kullanıyorum tavsiye edebilirm

YaşadikcaOyunaDahilm
Daire Başkanı
24 Ağustos 2011 11:07

tefal

memur2112
Şube Müdürü
24 Ağustos 2011 13:28

philips 1 numaradır deniyor ama ben de alacağım karasız kaldım şimdi...tefal dienler bir sürü çeşidi var hangi tefalı önerirsiniz?

-Festival-
Kapalı
24 Ağustos 2011 14:47

evet çeşitlerinide yazın lutfen utucuye para vermekten bıktım:(

YaşadikcaOyunaDahilm
Daire Başkanı
24 Ağustos 2011 15:06

ben 3 yıl önce bunu aldım gayet memnunum tabi şimdi daha güzel modelleri çıkmıştır ama bunun ütüsüde güzel tavsiye ederim

http://modelleri.kadin.ca/wp-content/uploads/Tefal.jpg

siraççç
Kapalı
24 Ağustos 2011 16:56

bence tefal çok iyi..

24 Ağustos 2011 23:34

Tefal ütüler ile ilgili şikayetler çok, siz philips ten şaşmayın:)

adım77
Aday Memur
25 Ağustos 2011 11:10

Aynen katılıyorum, tefal de iyi olabilir ama arızada servis olayı sıfır. ablamda tefal in hemen her türlü eloktinik aleti var. Hatta kullandığı Tefalin hem ütü masasından hemde ütüden buhar çıkarak yurt dışından getirilen bir ütü masası takımıydı.1999-2000 yıllarında 600TL para vermişti ona. O yıllarda deli bir para vermişti yani. Ütü arıza yaptı, servisin dediği şu oldu "Bunlar yurt dışından direkt geliyordu, artık çok pahalı olduğundan gelmiyor, yedek parçasıda yok, gerantiyi geçtik zaten, para da versen tamiri hiçbir şekilde mümkün değil" Netice: tefalden şaşamayan ablam gitti, yine tefalin başka bir ütüsünü aldı ve kullanıyor. Ötü masası ise artık buhar çıkarmayan alalade bir ütü masası olarak kullanılıyor.

terkiaşk
Kapalı
25 Ağustos 2011 12:02

tefal diyorum....en düşük modellerinden birini de kullandım...gayet iyiydi...

cadi1907
Memur
25 Ağustos 2011 17:56

en iyi ürün Tefal'in ütüleri

kipri
Şube Müdürü
26 Ağustos 2011 09:14

philips

kaspersky_security
Müsteşar Yardımcısı
26 Ağustos 2011 09:31

Kesinlikle tefal

kaspersky_security
Müsteşar Yardımcısı
26 Ağustos 2011 09:32

Kesinlikle tefal

yaserrr
Daire Başkanı
26 Ağustos 2011 10:22

bende arzum un ütüsü var gayetde memnununm...

salih emin
Memur
26 Ağustos 2011 10:30

6 yıl önce aldım phılıps. kesinlikle tavsiye ederim. azur taban. hem de çok fazla ütü kullanırım. daha sapasağlam ve şikayet ettiğim hiçbirşeyi olmadı bugüne kadar. bir 6 yıl daha gider bana bu. satııcı tefalden phılıpsın daha iyi olduğunu söylemişti alırken . satıcı kişinin tavsiyesiyle almıştım. annem de tefal kullanıyor. kendi ütümden sonra tefalin ki kalitesiz geldi doğrusu. nereye seyahat edersem artık ütümü de yanımda taşıyorum.

akayar
Aday Memur
26 Ağustos 2011 12:40

Philips azur diyorum. 5 yıldır kullanıyorum çok iyi açıyor kırışıklıkları.Tek sorunu su konulan hazne küçük olduğundan büyük kazanlılar kadar uzun süre gitmiyor.Sık sık su doldurmak zorundasınız.Ama en iyi yönü çeşme suyu ile ütü yapıyorum ve kireci kendi kendine söküyor.Haftada 2-3 saat ütü yapıldığını düşünürsek performansı gayet iyi..Bir gün bile bozulmadı.

Maşallah nazar değmesin...

brugge
Aday Memur
26 Ağustos 2011 13:41

ütü Rowenta'dır.Ya da moulinex.2'si de alman.60-100 TL ye alırsın. Fransızları çok seviyorsanız yine Tefal alın. Altı üstü ütü zaten. Düzeltecek sadece,kalkıp size masaj yapacak hali yok.:D

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi