Editörler : swat3410

arsenlupennnn
Aday Memur
08 Temmuz 2022 23:41

güncel

ataegemen17
Aday Memur
09 Temmuz 2022 20:46

yeni yönetmelik hazırlıyorlarmış

ataegemen17
Aday Memur
10 Temmuz 2022 11:59

sağlıklı mutlu bayramlar

ataegemen17
Aday Memur
10 Temmuz 2022 14:24

2. şark kaldırılsın

ataegemen17
Aday Memur
12 Temmuz 2022 18:01

,

El İnsaffff
Aday Memur
23 Temmuz 2022 18:11

Durdurma yapabilen varmı. Yoksa herkes ilişik kesip gittimi
Mehmetkc66, 2 yıl önce

Bizim jandarma ile eşit olma gibi bir derdimiz yok...ortada bir mağduriyet var bizden kaynaklanmayan onun giderilmesini bekliyoruz.. yaş olmuş 46 çocuklar lise ve orta okula gidiyo hadi yallah ikinci şarka diyorlar.. ben şırnaktayken çocuklar küçükken 2. şark olsa 1 yıl daha kalsam 2. şark ı yapmış olacaktım.. ama 2. Şark diye birşey yoktu.. adam 2012 erzincana gitmiş hem rahat yerd e hem çocuklar ufak hem ikinci şarkınıda yapmış oh bizim suçumuz ne...

Htce.m
Aday Memur
24 Temmuz 2022 12:51

Son durum nedir bilen varmı

muratcan58, 2 yıl önce
Twitter da gündem oldu geri adım atacaklar gibi ama susarsak ikinciyi bırak 5. Bile gösterirler adama bence kanun çıkandan sonra başlayanları kapsamalı yazık günah sadece polisimi şarka gönderiyorsun çoluk çocuk hep perişan ailene laf anlatamazsın seçim de istediğimizi alamazsak bir daha da alamayız bastırıp iptal edilmesini sağlamalıyız oda olmadı hakkaniyetli şekilde önce hiç şark yapmayan oda yetmez ise en sicilli den başlanarak gönderilsin kimsede itiraz etmez

El İnsaffff
Aday Memur
04 Ağustos 2022 09:53

Arkadaşlar 2. Şark mağduru çok kişi var neden okuyup geçiyorlar. Yorum mağduriyet yazılmıyor. Buraya mağduriyetlerimiz yazıldıkça bu konu fırimda üst sıralara çıkıyor. Okuyan sayısı artıyor. Müdürmerimiz de ilgili kişilerde okuyor. Birlik beraberlik çoğunluk olsun lütfen. Saygılar sevgiler

timci
Şube Müdürü
04 Ağustos 2022 10:20

İkinci şarkın adaletli olması lazım, Emniyet genel müdürlüğü ipka işini,il emniyet müdürüne bırakmamalı,yoksa çok büyük adaletsizlik oluyor,örnek A ilinin personel yetersizliği diye ipkalari kabul olurken B ilindeki emniyet müdürü ipkalari kabul etmiyor,o zaman onların yerine başkaları gidiyor.hiç kimsenin bakan korumaları da dahil ipkalari kabul olmasın kimse ikinci hatta üçüncü şarka bile itiraz etmez.yeterki adaletli olunsun.

Mernuşş
Aday Memur
04 Ağustos 2022 10:38

Kurum sanki personelini mutsuz etmek için elinden geleni yapıyor. Doğuda kalmak isteyeni gönderir. Batıda emekliliği gelmiş abileri sürgün misali gönderir. Yok mu yani bunun bir orta yolu. Zorlaştırmayınız, kolaylaştırınız diyor dinimiz. Elbet herkes ektiğini biçecek, yaptığının hesabını verecek.

timci
Şube Müdürü
04 Ağustos 2022 11:14

Emekliliği dolup çalışan arkadaşların çoğunlukla üniversite de okuyan çocukları için ikinci şarka gitmek zorunda kalıyorlar, emekliliği dolmayanlar zaten mecbur gidiyorlar.herkez birinci şarka gittimi,o zaman ikiye de gidilir,herkez ikinci şarkı bitirdi,üçede gidelim bunda sorun yok,ama ben gidiyorum çoluk çocuğumumdan ayrı kalıyorum, torpilli olan adamı olan gitmiyor.sıkintı burda başlıyor. Sadece adaletli olun,adam kayirmayin,hemşeri ılık, partizanlık yapmayın bu yeter.

El İnsaffff
Aday Memur
08 Ağustos 2022 11:06

Aynen öyle devrem. sırası gelen gitsin kimseye torpil yapılmasın. Askerde olduğu gibi. Kimsenin sesi çıkmaz o zaman
timci, 2 yıl önce

İkinci şarkın adaletli olması lazım, Emniyet genel müdürlüğü ipka işini,il emniyet müdürüne bırakmamalı,yoksa çok büyük adaletsizlik oluyor,örnek A ilinin personel yetersizliği diye ipkalari kabul olurken B ilindeki emniyet müdürü ipkalari kabul etmiyor,o zaman onların yerine başkaları gidiyor.hiç kimsenin bakan korumaları da dahil ipkalari kabul olmasın kimse ikinci hatta üçüncü şarka bile itiraz etmez.yeterki adaletli olunsun.

El İnsaffff
Aday Memur
08 Ağustos 2022 11:09

Bıktım artık bu Çifte standart adam kayırmaca kadrolaşma. Bu torpillilerin hepsini bir yere toplayında gözümüz görmesin bari
timci, 2 yıl önce

Emekliliği dolup çalışan arkadaşların çoğunlukla üniversite de okuyan çocukları için ikinci şarka gitmek zorunda kalıyorlar, emekliliği dolmayanlar zaten mecbur gidiyorlar.herkez birinci şarka gittimi,o zaman ikiye de gidilir,herkez ikinci şarkı bitirdi,üçede gidelim bunda sorun yok,ama ben gidiyorum çoluk çocuğumumdan ayrı kalıyorum, torpilli olan adamı olan gitmiyor.sıkintı burda başlıyor. Sadece adaletli olun,adam kayirmayin,hemşeri ılık, partizanlık yapmayın bu yeter.

mggok80
Aday Memur
09 Ağustos 2022 17:21

Emekliliği dolmuş polisleri 2. şarka göndermek emniyet genel müdürlüğüne hiçbir şey katmaz. Çünkü bu polislerin birçoğu ailesini götürmüyor, gidenler ben iyi nöbet tutarım deyip işten elini ayağını çekiyor ya da giden emekli olup geliyor.. Vesselam ahde vefası olmayan teşkilatımız mesleğin sonuna gelmiş personelini küstürüyor..25-30 yıllık tecrübeler çöp olup gidiyor..Kendi personeli ile bu kadar çok mahkemelik olan başka kurum yok..tamam bunları hep yazıyorum konuşuyoruz ama yeterli değil..twitter da da paylaşmak gerek arkadaşlar...Ayrıca yeni yönetmelik hazırlığı var diyenler var.. bilgisi olan varmı...bilgi paylaşımı yapalım..

beyazuhv
Aday Memur
09 Ağustos 2022 19:37

2011 yılında sarkdan döndüm. Böyle adalet mi olur, bilseydim iki şark yapardım, böyle bi hak taninsaydi zamanında. Bu hak tanınan bi çok arkadaşım ikinci şarkı bitirdi de geldi. Çocukların tam okul dönemi ailemle nasıl gideyim bu yaşta ikinci şarka.

Bozoklu aslan
Aday Memur
09 Ağustos 2022 20:22

Beyazuhy 2014 yılından sonra gitseydiniz 2. Sarma hala geç değil gidin bence

Meh123
Aday Memur
14 Ağustos 2022 21:14

Güncel

El İnsaffff
Aday Memur
14 Haziran 2023 19:57

Arkadaşlar 2. Şarkla ilgili bilgisi olan varmı. Seneye kalkacaksa bu sene gidenlernasıl olacak

El İnsaffff
Aday Memur
14 Haziran 2023 21:52

Birinci şark sırası gelipte gitmeyenlerin sayısı geçen sene 160 bin idi. Onlar gitseydi şarka. 28 yıl oldu meslekte. 2. Şark 30 sene daha çalışsak bize sıra gelmezdi.!!!!

Polsa_51
Memur
15 Haziran 2023 10:07

Geçen yıl ilk ipkamda gönderildim, ikinci şarka. Bu yıl ne ilk şarktan ne yaştan vurmadı piyango. Kaldı bir yıl. Onu da yapıp dönerim evel ALLAH'IN izniyle. Ama bu yaşta evden aileden ayrı haksızlığın adaletsizliğin hesabı öbür tarafta sorulur elbet.
Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi