Editörler : crops35
16 Aralık 2022 12:08

Sürekli işçi mi yoksa 4b sözleşmeli tıbbi sekreterlik mi?

arkadaşlar ben hastanede bilgi işlem kamu işçisi olarak çalışmaktayım.Aynı hastaneye 4b sözleşmeli tıbbi sekreter olarak atanmaya hak kanzandım hangisini tecrih etmeliyim?İleride unvan değişikliği yapıp mühendisliğe geçme hedefim var.

burdurspor
Memur
16 Aralık 2022 12:26

tabii ki işçi

turkersepik
Aday Memur
16 Aralık 2022 14:50

nedenini öğrenebilir miyim + ve - yönleri ile

turkersepik
Aday Memur
16 Aralık 2022 14:51

nedenlerini öğrenebilir miyim + ve - yönleri ile

burdurspor, 1 yıl önce

tabii ki işçi

maviyedair
Şef
16 Aralık 2022 16:18

4b tabiki

cesxa
Memur
16 Aralık 2022 20:20

Aynı hastanedesin bak bi hem tds ye hemde bilgi işleme buna sen karar ver

turkersepik, 1 yıl önce

nedenini öğrenebilir miyim + ve - yönleri ile

19 Aralık 2022 13:29

Tabiki tıbbi sekreter. Boş konuşanlara bakma. Düz memur olsa kabul etme derdim de tıbbi sekreterlerin maaşları oldukça iyidir.

Artısı : Maaş - Memuriyet kadrosu dolayısıyla iş güvencesi + görevde yükselme şansı

Eksisi : Daha fazla sorumluluk

19 Aralık 2022 21:41

dostum 4 tane diplomam var 2 önlisans (bilgisayar prog. ve tıbbı sekreterlik) 2 lisans (kamu yönetimi ve yönetim bilişim sistemleri) mezunuyum. şimdide sağlık yönetimi okuyorum 3 sınıfım

NOT: Okumay ıseven birisi sayılırım:) her neyse saglık bakanlığında 4d kadrosu güvenlik personeliyim. işkur ataması ile gelenlerden. Memur kadrosuna geçmek için 2 dk düşünmem ister bilgi işlem ister tds ne olursa olsun ama yine sanada kalmış:

1.sen işçi olarak çalışıyor musun? çalışıyorsan işinden memnun musun?

2. memur kadrosuna geçtikden sonra işçi kadrosu gibi rahat olacak veya işini sevecek misin? yani herşey sende biter . mesela işçi kadrosundan memur kadrosuna geçmek isteyende çok memur kadrosundan işçi kadrosuna geçmek isteyende + ve - yönlerini araştır ona göre karar ver derim.

turkersepik
Aday Memur
20 Aralık 2022 08:24

bilgilerin için teşekkür ederim

1) şu an bende devlet hastanesinde 4d kamu işçisi bilgi işlemde çalışıyorum

2)işimden memnumum aynı hastaneye 4b olarak atandım büyük ihtimal bilgi işleme vereceklerini düşünüyorum

3)işçide yükselme yok ben mühendislik bitireceğim ileride ünvan değişiklipi yapıp mühendis olma gibi düşüncem var

4)işçinin emeklide memurdan çok fazla aldğını bildiğim için biraz kafam karıştı

charismaticboy, 1 yıl önce

dostum 4 tane diplomam var 2 önlisans (bilgisayar prog. ve tıbbı sekreterlik) 2 lisans (kamu yönetimi ve yönetim bilişim sistemleri) mezunuyum. şimdide sağlık yönetimi okuyorum 3 sınıfım

NOT: Okumay ıseven birisi sayılırım:) her neyse saglık bakanlığında 4d kadrosu güvenlik personeliyim. işkur ataması ile gelenlerden. Memur kadrosuna geçmek için 2 dk düşünmem ister bilgi işlem ister tds ne olursa olsun ama yine sanada kalmış:

1.sen işçi olarak çalışıyor musun? çalışıyorsan işinden memnun musun?

2. memur kadrosuna geçtikden sonra işçi kadrosu gibi rahat olacak veya işini sevecek misin? yani herşey sende biter . mesela işçi kadrosundan memur kadrosuna geçmek isteyende çok memur kadrosundan işçi kadrosuna geçmek isteyende + ve - yönlerini araştır ona göre karar ver derim.

Fender35
Kapalı
23 Aralık 2022 17:21

işkurdan giren mi işçi oluyor? işkurdan hastaneye koruma güvenlik girmek mi yoksa 4b farklı kuruma girmek mi avantajlı tavsiyen nedir hocam. gib gih şoför belki olur oda

turkersepik, 1 yıl önce

2)işimden memnumum aynı hastaneye 4b olarak atandım büyük ihtimal bilgi işleme vereceklerini düşünüyorum

3)işçide yükselme yok ben mühendislik bitireceğim ileride ünvan değişiklipi yapıp mühendis olma gibi düşüncem var

turkersepik
Aday Memur
26 Aralık 2022 10:32

daimi işçide girersen 2 defa ikramiye 4 defa tediye 1 tane ek ödeme var maaşına göre işçide yükselemezsin sürekli işçi oalrak kalırsın

Fender35, 1 yıl önce

işkurdan giren mi işçi oluyor? işkurdan hastaneye koruma güvenlik girmek mi yoksa 4b farklı kuruma girmek mi avantajlı tavsiyen nedir hocam. gib gih şoför belki olur oda

27 Aralık 2022 01:34

bilgi işlemde ne işle meşgulsun donanım üzerine mi? birde hastaneye hangi kadro ya atandın peki?

turkersepik, 1 yıl önce

turkersepik
Aday Memur
27 Aralık 2022 08:26

evet donanım üzerine aynı hastane sağlık teknikeri tıbbi sekreter olarak atandım

aynı zamanda mühendislik bölümünü bitireceğim bu sene nasip olursa

charismaticboy, 1 yıl önce

bilgi işlemde ne işle meşgulsun donanım üzerine mi? birde hastaneye hangi kadro ya atandın peki?

27 Aralık 2022 23:03

yerinde olsa geçerdim ben maalesef bende lisans olduğu için tds diplomasını kullanamıyorum önlisans dan kpss ye giremedim alt tercih yok kaldık sana kalmış artık

rednick2016
Genel Müdür
12 Nisan 2023 07:15

Noldu kardeşim 4B tıbbi sekreterlige geçtin mi?

Süreç nası oldu geçtiysen ?

Tazminat vs alabildin mi?

Yoksa hakların aynı kurum olduğu için saklı kalıyor mu?

Bende tıbbi sekreterlik kazandım, 696 khk sürekli işci idim?

Sürec bir anlatsana birde memnun musun?

Durumlar nedir?

turkersepik, 1 yıl önce

12 Nisan 2023 08:17

Kamu işçisi 4b sözleşmeli personelden de kadrolu devlet memurundan da iyidir tediyesi ikramiyesi giyim yardımı ek mesai ücreti yıllık izinlerin devretmesi kullanılmadığında ücretinin verilmesi vs bir sürü avantajı var

musa1992
Şef
12 Nisan 2023 09:13

Artık iş işten geçti onlar kamu işçisinden ve sdt verdikleri belediye memurlarından oy istesinler.Kamuda çalışma barışı çoktan bozuldu.Yanımdaki torpilli taşerondan kadroya geçen yol,yemek her türlü hak alıyor ben yol ,yemek ücretimi cebimden ödüyorum bir de utanmadan biz zamanında memurdan ne kadar az maaş alıyorduk diyor sanki emeğiyle girdi.

blueline46
Memur
12 Nisan 2023 10:45

Sanki kendi çok emek vermiş klavye başında iş begenmemezlik yap sonra buralarda ona buna ahkam kes yürü git iş ara kendine rızgı Allah arayana verir .Sizde sindireceksiniz bak arkadaş 4 tane üniversite bitirmiş işci cahil gibi düşünüp durmayın emin olun Çogu sizden daha insan ve sizden daha anlayışlı ve kültürlüdür.

musa1992, 1 yıl önce

Artık iş işten geçti onlar kamu işçisinden ve sdt verdikleri belediye memurlarından oy istesinler.Kamuda çalışma barışı çoktan bozuldu.Yanımdaki torpilli taşerondan kadroya geçen yol,yemek her türlü hak alıyor ben yol ,yemek ücretimi cebimden ödüyorum bir de utanmadan biz zamanında memurdan ne kadar az maaş alıyorduk diyor sanki emeğiyle girdi.

musa1992
Şef
12 Nisan 2023 10:58

cahil diyen olmadı kardeşim emeğinle mi girdin yoksa sırf birini tanıdığından mı Allah korkun varsa bunu söyle bana .Sizler torpille girerken biz kpss olmasa kimse işe almazdı utanmadan konuşuyorsun bir de

blueline46, 1 yıl önce

Sanki kendi çok emek vermiş klavye başında iş begenmemezlik yap sonra buralarda ona buna ahkam kes yürü git iş ara kendine rızgı Allah arayana verir .Sizde sindireceksiniz bak arkadaş 4 tane üniversite bitirmiş işci cahil gibi düşünüp durmayın emin olun Çogu sizden daha insan ve sizden daha anlayışlı ve kültürlüdür.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi