Editörler : Lanet
12 Eylül 2014 08:36

Buzdolabi tavsiyesi

Buzdolabi konusunda kararsız kaldım iki model var: sharp sj-gc700vsl VE siemen kg57naw25n. Sizce hangisi?

eyluldogan
Aday Memur
15 Eylül 2014 23:58

Sharp markasını hiç duymadım açıkçası.

asduskun
Şube Müdürü
12 Aralık 2014 13:20

sharp aldım :) bizim sharp tv var 20 senedir calısıo onu referans aldım :)

eyluldogan, 10 yıl önce

Sharp markasını hiç duymadım açıkçası.

Bozbey33
Şef
30 Ocak 2015 16:03

lg çok ii verdiğin paraya değer

blgn09
Aday Memur
31 Ocak 2015 12:36

bosch

ebubekir4259
Kapalı
03 Ağustos 2015 06:31

KESİNLİKLE ARÇELİK MARKA BUZDOLABI ALMAYIN.

26.07.2015 tarihinde saat 21:10 sıralarında Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi hürriyet mahallesinde yeni bir sitede meydana gelen yangın sonucu 5230 serisi arçelik nofrost marka buzdolabının içinde önce patlama sesleri çıkararak yangın çıkmasına sebebiyet vermiş olup ilk müdahale apartmanda bulunan yangın tüpleriyle yapılmasına rağmen söndürülememiş dairenin tamamına yakını yanmıştır ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi?nin üç itfaiye aracı ile müdahale ederek evdeki yangını söndürmüşlerdir itfaiye ekiplerinin raporuna göre buzdolabına bağlı olarak kısa devre sonucu yangın çıkmıştır. Arçelik tarafından gönderilen yetkililer buzdolabından parçalar alarak gitmişlerdir ve hiç bir sonuç elde edilememiştir. Olayın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen mağduriyet giderilmemiştir reklam filmi için 7 trilyon para harcayan arçelik kendi sattığı ürünlerin çıkardığı sonuçları tazmin etmekten kaçmaktadır kendi paralarımızla aldığımız ürünlerden dolayı rezil olmaktayız arçelik bu konuda ki duyarsızlığını sürdürmektedir ve aileleri perişan etmektedir

rabiakilic
Aday Memur
20 Ağustos 2015 17:40

siemens

elcapitano
Aday Memur
18 Eylül 2015 23:08

bosch kaliteli ve sağlam tavsiye edilir hatta gabriel sponzaya sorun oda boş der :)

ege1088
Aday Memur
23 Eylül 2015 19:23

samsung tavsiye ederim. ben gardrop tipi kullanıyorum. yarım kesik limon 3 hafta bozulmuyor. maydonazlar günlerce marketten aldığım gibi taze kalıyor. açık bıraktığım peynir ne kuruyor ne de kokma yapıyor günlerce aynı. tupper kullanmaktan kurtuldum :)

annemde 20 yıldır arcelik gri buzdolabı var çok memnun, bulaşık makinası de o kadar eski arçelik hala çalışıyor. arçelik in eski ürünleri evet çok sağlam çünkü üretiçi firma siemens. arçelil üstüne kendi markasını basıp satılan ürünler o yüzden sağlam.. ancak artık günümüzde arçelik kendi mallarını kendisi ürettiği için maalesef sağlam çıkmıyor. hele buzdolapları tam bir fecaat.

mecanik
Aday Memur
17 Nisan 2017 09:45

A++ olanlar ve dondurucusu geniş olanı al

AndySelva31
Aday Memur
19 Nisan 2017 16:47

Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gereken bir çok unsur var. Aldıktan sonra da rahat etmeniz için şöyle bi önerim var size

https://www.eniyi.xyz/elektronik/en-iyi-buzdolabi/

blackEyedwomen
Aday Memur
06 Mayıs 2017 09:54

Beko aldım ben ama ses çıkartıyor gibi. . .

isa.dogan
Aday Memur
26 Mayıs 2017 15:46

Bosch aldım her yıl servis cagırıyorum

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi