Editörler : swat3410
«475447554756475747584759476047614762476347644765»

Konaca
Memur
31 Ağustos 2019 22:02

Bizde 701 açık ve ihracım. Adli ve idari hiç bişey yok. Açığa alınıp ihraç olduğum şu güne kadar çağıran olmadı. Ne idareden nede adliyeden. En son Kurban bayramının ertesi günü yani Cuma günü baktık olumlu bişeyler çıkarsa çifte bayram yaparız diye red görünce arifeyi gördük bayramı göremedik. Neyse daha red in gerekçesi gelmedi gelince paylaşalım. En azından kıyaslarız.

semil27nisan, 5 yıl önce
Arkadaşlar 701 den ret alan var mı 26 nisancı benim gibi. adli idari bi süreç yaşamadım.

kancora
Aday Memur
01 Eylül 2019 11:36

aynı durumdayım devre.

semil27nisan, 5 yıl önce
Arkadaşlar 701 den ret alan var mı 26 nisancı benim gibi. adli idari bi süreç yaşamadım.

medcezir_06
Genel Müdür
01 Eylül 2019 15:22

haziran ayında red geldi EA fisleme sadece, tebligat elime ulasti, adli yardim talepli davayayi açtım, adli yardim talebi kabul edildi, içişleri bakanlığı ilk savunmayı göndermiş, savunmada elle tutulur hicbirsey yok, fetonun, tarihçesinden girmiş kuruluşu, faaliyetleri falan devam etmiş ama örgütün bunları yaparken nerden destek aldığını yazmamış :) siyasi faliyetleri de yok :)) tarihçesini anlattıktan sonra, 15 temmuz gecesini anlatmış, devlet olağan üstü durumlarda tedbir alır demiş yanına fişleme raporunu koymuş idari tasarufla attik demiş. komisyon ince ince araştırdı, komisyon da dondurmediyse yaptığımız işlem doğru demeye getirmiş sonu bağlamış :)) komisyondan da bir halt beklemeyin, idare mahkemesindende beklemeyin, ne zamanki bu ülkede mahkemeler siyasi emirle değil, vicdanı kanaatle karar verir işte ozaman unutmanın..
semil27nisan, 5 yıl önce

Celikzade
Şube Müdürü
01 Eylül 2019 16:05

Fişleme dışında kurum kannati adli soruşturma gibi hiçbirsey yazmıyor mu
medcezir_06, 5 yıl önce
haziran ayında red geldi EA fisleme sadece, tebligat elime ulasti, adli yardim talepli davayayi açtım, adli yardim talebi kabul edildi, içişleri bakanlığı ilk savunmayı göndermiş, savunmada elle tutulur hicbirsey yok, fetonun, tarihçesinden girmiş kuruluşu, faaliyetleri falan devam etmiş ama örgütün bunları yaparken nerden destek aldığını yazmamış :) siyasi faliyetleri de yok :)) tarihçesini anlattıktan sonra, 15 temmuz gecesini anlatmış, devlet olağan üstü durumlarda tedbir alır demiş yanına fişleme raporunu koymuş idari tasarufla attik demiş. komisyon ince ince araştırdı, komisyon da dondurmediyse yaptığımız işlem doğru demeye getirmiş sonu bağlamış :)) komisyondan da bir halt beklemeyin, idare mahkemesindende beklemeyin, ne zamanki bu ülkede mahkemeler siyasi emirle değil, vicdanı kanaatle karar verir işte ozaman unutmanın..

medcezir_06
Genel Müdür
01 Eylül 2019 16:22

tem ve kom havuz sorgusu yapılmış, sgk kayıtlarındaki ihraç bilgileri, savcılıkça acılan soruşturma bilgileri tarih sayı falan, istihbari bilgiler orda kayıt yok yazıyor birde diyorki delil olarak kullanılamaz yazıyor, ama mahkemeye göndermişler delil olarak :)) olsa delil olarak kullanacaklar elde bilgi olarak ne varsa koymuşlar. bilgiden kastım ihracla ilgili bilgiler, şu tarihte ihraç oldu, şöyle oldu böyle oldu. ihracin sebebine ilşkin tek şey fişleme raporu, %100 doğru olarak kabul ediyor ıçişleri bakanlığı.
Celikzade, 5 yıl önce
Fişleme dışında kurum kannati adli soruşturma gibi hiçbirsey yazmıyor mu

Bahadırg
Memur
01 Eylül 2019 16:36

hep aynı şeyleri yazıyorlar, kopyala yapıştır :)

medcezir_06, 5 yıl önce

Celikzade
Şube Müdürü
01 Eylül 2019 16:43

Anladım biz birsey biliyoruz da yapıyoruz gibi birsey yazılmış... Bizde yanlış olmaz gibisinden...
medcezir_06, 5 yıl önce
tem ve kom havuz sorgusu yapılmış, sgk kayıtlarındaki ihraç bilgileri, savcılıkça acılan soruşturma bilgileri tarih sayı falan, istihbari bilgiler orda kayıt yok yazıyor birde diyorki delil olarak kullanılamaz yazıyor, ama mahkemeye göndermişler delil olarak :)) olsa delil olarak kullanacaklar elde bilgi olarak ne varsa koymuşlar. bilgiden kastım ihracla ilgili bilgiler, şu tarihte ihraç oldu, şöyle oldu böyle oldu. ihracin sebebine ilşkin tek şey fişleme raporu, %100 doğru olarak kabul ediyor ıçişleri bakanlığı.
02 Eylül 2019 00:34

Valla benim bu ahim den de umudum kalmıycak bu gidişle ohal komisyonunu onlar kurdurdu belki ohal komisyonu olmasa şuan bir çoğumuz anayasa mahkemesine başvurmuştuk.
02 Eylül 2019 15:16

Haklıyız ama elimiz kolumuz bağlı olarak durmak zorundayız böyle durmak istemiyorum birşeyler yapmak istiyorum nereye anlatabilirim ben işimi eski düzenimi hayatımı istiyorum Allah ım sen yardım et

02 Eylül 2019 16:13

Allah en iyisini bilendir.
Rüyadanuyanmakisteye, 5 yıl önce

Haklıyız ama elimiz kolumuz bağlı olarak durmak zorundayız böyle durmak istemiyorum birşeyler yapmak istiyorum nereye anlatabilirim ben işimi eski düzenimi hayatımı istiyorum Allah ım sen yardım et

02 Eylül 2019 19:54

Niye elin kolun bağlı durmak zorundasın sen ses çıkarmazsan kim sana eski yaşamını verecek?
Rüyadanuyanmakisteye, 5 yıl önce

bilgisahibi
Aday Memur
03 Eylül 2019 10:09

arkadaşlar ben askerlik muafiyeti için dava açtım dilekçe düzgün degilmiş diye reddedildi bir sürü eksik varmış dilekçe örneği var ise sende gönderebilir misininiz

03 Eylül 2019 16:13

Selamunaleykum

Oncelikle Rabbim tum masumlarin yar ve yardimcisi olsun

4 ekim 2016 bakanlik acigiyim 36 ay hala bekliyoruz

Beni cd kartta scd olarak 17 25 sonrasi kazanilmasi zor olan kisi diye fislemisler ikinci takipsizlik kararinda gordum onuda

26 nisan acigi SAY olarak fislenmis bir arkadas var o da acikta bekliyor hala

Sorum su ki say orgute bagli zaafi olmayan kisiymis anlami

Yani sadece fislemeye gore ihrac oluyorsa bu durum nasil oluyor?

Celikzade
Şube Müdürü
03 Eylül 2019 16:51

Bizle beraber açığa alınıp ihraç olmayanların bariz bir şekilde 15 temmuz darbe girişimine karşı faaliyetleri var Bazıları da sadece teknik takiple ilgiliymiş... Teknik takip ile ne demek istenildi bilmiyorum
Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Selamunaleykum

Beni cd kartta scd olarak 17 25 sonrasi kazanilmasi zor olan kisi diye fislemisler ikinci takipsizlik kararinda gordum onuda

medcezir_06
Genel Müdür
03 Eylül 2019 16:55

bizde onu anlamıyoruzya işte, itirafcı olup etkin pişmanlıktan faydalanıp calisan hiç açığa alinmayanlar bile var. herkes kendi durumunu biliyor ve herkesi kendi durumunda zannediyor ama öyle değil.

Selamunaleykum

Çinçik88
Kapalı
03 Eylül 2019 18:05

Arkadaşlar ya bende biri okul zamanın da kahvaltı iddası etkin pişmanlıktan yararlanmış. Tüm liste scd ve güncelde kayıt yok. Başka kriter yok. Aktif çalışıyorum. Bunlar fişleme yaparken güncelde neden örneğin AD YAPMAMIŞ. Da kayıt yok. Anlamıyorum ya
03 Eylül 2019 18:08

Tum liste scd

Guncel de kayit yok

Ne demek devrem?

Çinçik88, 5 yıl önce
Arkadaşlar ya bende biri okul zamanın da kahvaltı iddası etkin pişmanlıktan yararlanmış. Tüm liste scd ve güncelde kayıt yok. Başka kriter yok. Aktif çalışıyorum. Bunlar fişleme yaparken güncelde neden örneğin AD YAPMAMIŞ. Da kayıt yok. Anlamıyorum ya

sdk71
Aday Memur
03 Eylül 2019 20:21

Arkadaşlar komisyonun ret karsrı tebliğ edildi, 692 khk adli idari işlem olmadı, açıkta iken savcılıkca kyo kararı verilmişti, komisyon gerekçesi say ile garson kodlaması birde kurum kanaatiymiş., böylece neden açığa alınup ihraç olduğumuda ilk defa öğrenmiş oldum, bilgiyi paylalmak istedim,

03 Eylül 2019 21:12

say kodlu arkadasin adli durumu ne

Selamunaleykum

03 Eylül 2019 21:23

O konuda bilgim yok

Krallllllll68, 5 yıl önce
say kodlu arkadasin adli durumu ne
Toplam 102884 mesaj
«475447554756475747584759476047614762476347644765»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi