Editörler : crops35

soguk21
Aday Memur
17 Ocak 2019 11:05

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

smrclk, 5 yıl önce

Ailemde memur çok ama sanırım bununla alakası yok. Benim tahminim ilk arananlar bu kurum degişikliği yapmış olacak olan memur arkadaşlar tabi sadece tahmin ama muhtemelen de öyledir. Yaklaşık 150 kişi olduğu bilgisi doğru zaten.

smrclk
Kapalı
17 Ocak 2019 11:17

Bende ikm idim hocam ama daha 5 aylık memurdum. Heralde bende yeni bi gs olduğu için erken bitti. Çünkü ben ilk gs yi 4 buçuk ay bekledim

soguk21, 5 yıl önce

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

m.r_f
Aday Memur
17 Ocak 2019 12:49

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

debug
Genel Müdür
17 Ocak 2019 17:05

Bence değiştirebilir. Şöyle ki X ilçe emniyet müdürlüğüne dosyan gitti olumlu oldu sonuç... 6 ay sonra aynı memurların önüne senin dosyan düşünce tekrar araştıracaklarını sanmıyorum ben açıkcası. He dosyayı bekletiyo olabilirler araştırmadığımız belli olmasın diye orası ayrı :)

m.r_f, 5 yıl önce

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

Pederank
Aday Memur
21 Ocak 2019 15:14

Aramalara ara verdıler heralde, varmı aranan arkadaşlar.

soguk21
Aday Memur
23 Ocak 2019 00:24

bugün gündüzden aradılar .. Herkesi ararlar inşallah.. Bursa

Pederank
Aday Memur
23 Ocak 2019 07:40

Hayırlı ugurlu olsun darısı bize ins
soguk21, 5 yıl önce

melike sayma
Aday Memur
23 Ocak 2019 11:48

ikamet neresi sizin

soguk21, 5 yıl önce

debug
Genel Müdür
23 Ocak 2019 12:25

Bizi arayan yok daha :) arandıktan sonra tebligatın gelmesi ne kadar sürüyor bu konuda bilgisi olan var mı? Ben tebligatı beklemeyi düşünüyorum çünkü o yüzden soruyorum.

smrclk
Kapalı
23 Ocak 2019 12:51

14 ocakta aradılar beni , tebligatınızı yarın çıkarıyorum dedi tmm dedim. Hala tebligat gelmedi bende tekrar aradım kurumu iki gün önce , tebligat gelmedi ben ay sonunda gelip başlayayım dedim tamam dediler

smrclk
Kapalı
23 Ocak 2019 13:03

tebligat elinize ulaştıktan sonra 15 günlük süreniz var dediler . Yani mehil mühleti 15 gündür

debug
Genel Müdür
23 Ocak 2019 15:09

Çok teşekkür ederim. Tebligat gelince yazabilir misiniz konuya rica etsem? Aradıkları ve tebligat arasındaki süre önemli benim için de o yüzden soruyorum böyle detaylı :)

smrclk, 5 yıl önce

14 ocakta aradılar beni , tebligatınızı yarın çıkarıyorum dedi tmm dedim. Hala tebligat gelmedi bende tekrar aradım kurumu iki gün önce , tebligat gelmedi ben ay sonunda gelip başlayayım dedim tamam dediler

smrclk
Kapalı
23 Ocak 2019 15:50

Rica ederim hocam tamamdır gitmeden elime ulaşırsa size yazarım :)

soguk21
Aday Memur
24 Ocak 2019 00:30

Bursa

melike sayma, 5 yıl önce

ikamet neresi sizin

Yaşamsahası
Aday Memur
24 Ocak 2019 11:40

Beklemeye devam, aranacağız hiç şüphesiz,ama ne zaman...

Pederank
Aday Memur
24 Ocak 2019 11:51

İnş en kısa zamanda, bızde bı huzura kavuşalım.
Yaşamsahası, 5 yıl önce

Beklemeye devam, aranacağız hiç şüphesiz,ama ne zaman...

Pederank
Aday Memur
25 Ocak 2019 17:20

Bu cumada bitti. Bakalım haftaya ne karsılayacak bızı.

Pederank
Aday Memur
30 Ocak 2019 08:41

.

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 08:47

Hayırlı cumalar arkadaşlar. Bir cuma daha bitiyor, bakalım bugun güzel haber alabılecekmıyız.

smrclk
Kapalı
01 Şubat 2019 09:44

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

debug, 5 yıl önce

Çok teşekkür ederim. Tebligat gelince yazabilir misiniz konuya rica etsem? Aradıkları ve tebligat arasındaki süre önemli benim için de o yüzden soruyorum böyle detaylı :)

Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi