Editörler : Pangaea
07 Ocak 2019 23:41

Son ayrılınan iş yeri

Arkadaşlar bu güvenlik soruşturması formunda son ayrılınan iş yeri hakkında bilgi isteniyor yalnız ben bu kısmı boş bırakmak veya daha eski bir iş yerini doldurmak niyetindeyim çünkü kavgalı gürültülü ayrıldım ordan kısa süre çalışmış olsam da baktım tüm günlerin sigortasını yatırmış adamlar yani o firmayı yazmasam sıkıntı çıkar mı?

Dark.N
Kapalı
07 Ocak 2019 23:43

İstersen boş bırak problem olacağını sanmam onun

İcra Memuruuu
Yasaklı
07 Ocak 2019 23:49

Formalite yerler oralar boş bıraksanda sıkıntı olmaz

integralfxdx
Memur
08 Ocak 2019 09:57

Nasıl formalite arkadaşlar? Siz ciddi misiniz ? Adamlar onu oraya boşuna mı koymuş ? Şu an kılı kırk yararlarken sizin orası formalite deyip boş geçmeniz doğru mu ? Hadi olumsuz sonuçlanırsa o yüzden. Riske atmayın işinizi ciddi yapın. Forumda kimseye de güvenmeyen..

Dark.N
Kapalı
08 Ocak 2019 09:58

Eski işyerini arayacak halleri yok. Güvenlik soruşturmalarında böyle bir şey yapmıyorlar

integralfxdx, 5 yıl önce
Nasıl formalite arkadaşlar? Siz ciddi misiniz ? Adamlar onu oraya boşuna mı koymuş ? Şu an kılı kırk yararlarken sizin orası formalite deyip boş geçmeniz doğru mu ? Hadi olumsuz sonuçlanırsa o yüzden. Riske atmayın işinizi ciddi yapın. Forumda kimseye de güvenmeyen..

integralfxdx
Memur
08 Ocak 2019 09:58

Milleti BOTAŞ konusunda yanlış yönlendirdin hala utanmadan forumda yazıyorsun.
Dark.N, 5 yıl önce
İstersen boş bırak problem olacağını sanmam onun

integralfxdx
Memur
08 Ocak 2019 10:00

Adamın hangi bankaya para yatırdığına gazete aboneliğine okuduğu okula vs bakılırken diyorsun ki eski işyerine bakılmaz...
Dark.N, 5 yıl önce

Eski işyerini arayacak halleri yok. Güvenlik soruşturmalarında böyle bir şey yapmıyorlar

integralfxdx
Memur
08 Ocak 2019 10:08

II. Özellikle noksan veya yanlış yanıtlanmış bilgiler adayların alınmaması için yeterli bir neden olacağından, bütün bilgiler doğru ve tam olarak yazılacaktır. (Güvenlik Soruşturması Ve Arşiv Araştırması doldurma talimatı.)

Dark.N
Kapalı
08 Ocak 2019 10:09

Eski işyerini oraya yazmasının ne gibi bir problemi olacak anlamadım ben? Niye yazmak istemiyormuş? Arayıp seni soracak halleri yok oraya. Problem ne?

integralfxdx, 5 yıl önce
Adamın hangi bankaya para yatırdığına gazete aboneliğine okuduğu okula vs bakılırken diyorsun ki eski işyerine bakılmaz...

güll27
Aday Memur
08 Ocak 2019 10:18

Eksik bilgi vermeniz bence doğru değil zaten işyerinizi arayacaklarını sanmıyorum oraya sadece bilgi vermek amaçlı yazılıyor. Bilgilerinizi tam ve doğru yazmanızı tavsiye ederim riske atmayın.

08 Ocak 2019 10:23

trollere aldanmayın arkadaşlar o formda ne isteniyorsa eksiksiz doldurun.

güvenlik soruşturmanız da en az 2 ayda sonuçlanır, 9 aya kadar uzayanlar var.

İcra Memuruuu
Yasaklı
08 Ocak 2019 22:57

Ben boş bıraktım bir cacık olmadı. Ve hatta mezun tarihimi yanlışlıkla 1 yıl fazla yazmıştım yine bir cacık olmadı. burada boş boş ahkam kesen laleler yok mu uyuz oluyorum

onur113
Memur
08 Ocak 2019 23:50

yazarım ya sıkıntı olmasın sonra

pugio
Memur
09 Ocak 2019 03:02

hocam ben 6 günlük çalışmamı yazdım işyerini arayacaklarını hiç sanmıyorum ama sigorta hizmet dökümünde göründüğü için eksik bilgi veriyormuş gibi olmak istemedim

kerem436
Kapalı
09 Ocak 2019 09:41

ben de kavgalı çıktım 3 günlük sigortam görünebilir. onurla aynı durumdayım. 3 günü önemsemeyip bir önceki işimi yazsam olmaz mı beyler?

09 Ocak 2019 10:24

Allahın lalesi formu boş verseydin o zaman ya da tüm bilgilerini yanlış doldursaydın. Memur olacaksın o formu da bir zahmet eksiksiz ve doğru dolduruver. Senin gibi laleler dikkatli olsun diye bak ne yazmışlar:

?Özellikle noksan veya yanlış yanıtlanmış bilgiler adayların alınmaması için yeterli bir neden olacağından, bütün bilgiler doğru ve tam olarak yazılacaktır.?

Bu ibareyi şaka olsun diye koymamışlar insanlar dikkatli şekilde formu doldursunlar diye konulmuş. Bilmeden hatalı doldurulursa sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten o form olmadan da senin tüm bilgilerine erişip soruşturmayı yürütürler ama işlem kolaylığı açısından bu bilgiler isteniyor. En son şurada çalıştım diye yazmak çok mu zor anlamıyorum. Asıl ahkam kesen sensin hem de basit bir formu bile düzgün dolduramayacak kadar aciz olduğun halde.

İcra Memuruuu, 5 yıl önce
Ben boş bıraktım bir cacık olmadı. Ve hatta mezun tarihimi yanlışlıkla 1 yıl fazla yazmıştım yine bir cacık olmadı. burada boş boş ahkam kesen laleler yok mu uyuz oluyorum

onur113
Memur
09 Ocak 2019 16:50

ben son iş yerini yazmaya karar verdim, sonuçta çalıştığınız iş yerleri diye sormamış adam en son çalıştığınız yer neresi diye sormuş süre kısmı da var 3 5 gün çalıştığın bir yere gidip sormaz kimse seni

kerem436, 5 yıl önce

ben de kavgalı çıktım 3 günlük sigortam görünebilir. onurla aynı durumdayım. 3 günü önemsemeyip bir önceki işimi yazsam olmaz mı beyler?

kerem436
Kapalı
10 Ocak 2019 02:15

öyle diyosan yazalım onur. diğer türlü yalana girer sonuçta o daha kötü. bu müdür yard. öyle lanet adam ki kuyu kazma pahasına gelen polislere etmediği iftira kalmaz. tam bi oc

onur113, 5 yıl önce

ben son iş yerini yazmaya karar verdim, sonuçta çalıştığınız iş yerleri diye sormamış adam en son çalıştığınız yer neresi diye sormuş süre kısmı da var 3 5 gün çalıştığın bir yere gidip sormaz kimse seni

İcra Memuruuu
Yasaklı
11 Ocak 2019 11:43

Ulan gerizekalı bende o yerler formalite diyorum. aynı maddeyi atıp duruyorsun. ben Bir yeri boş bir yeri yanlış doldurdum. noldu o madde ? bir cacık olmadı. Ancak senin gibi angutlar papağan gibi nakarat yapıp durur burada
black-sabbath, 5 yıl önce

Allahın lalesi formu boş verseydin o zaman ya da tüm bilgilerini yanlış doldursaydın. Memur olacaksın o formu da bir zahmet eksiksiz ve doğru dolduruver. Senin gibi laleler dikkatli olsun diye bak ne yazmışlar:

?Özellikle noksan veya yanlış yanıtlanmış bilgiler adayların alınmaması için yeterli bir neden olacağından, bütün bilgiler doğru ve tam olarak yazılacaktır.?

Bu ibareyi şaka olsun diye koymamışlar insanlar dikkatli şekilde formu doldursunlar diye konulmuş. Bilmeden hatalı doldurulursa sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten o form olmadan da senin tüm bilgilerine erişip soruşturmayı yürütürler ama işlem kolaylığı açısından bu bilgiler isteniyor. En son şurada çalıştım diye yazmak çok mu zor anlamıyorum. Asıl ahkam kesen sensin hem de basit bir formu bile düzgün dolduramayacak kadar aciz olduğun halde.

11 Ocak 2019 12:00

Mal herif o zaman arkadaşlara şunu önerelim: o formu bomboş verin ya da tüm bilgileri sallayın gitsin çünkü bir cacık olmuyormuş gerizekalı bir icra memuru böyle buyurdu dersiniz bir sorun çıkarsa.

merak eden arkadaşlar kafanıza göre doldurun formu bir cacık olmuyor bu mal öyle diyor. ya da ortalama zekaya sahipseniz o formun boşuna verilmediğini bilip ona göre doğru bir şekilde doldurmaya çalışın..

bu adamla mesai yapacak insanlara acıyorum. ona ne gerek var bundan bi cacık olmaz diye kafasına göre iş yapacak doğru yaptığını zannederek.

İcra Memuruuu, 5 yıl önce
Ulan gerizekalı bende o yerler formalite diyorum. aynı maddeyi atıp duruyorsun. ben Bir yeri boş bir yeri yanlış doldurdum. noldu o madde ? bir cacık olmadı. Ancak senin gibi angutlar papağan gibi nakarat yapıp durur burada

İcra Memuruuu
Yasaklı
11 Ocak 2019 12:29

sen harbi 1 adet malsın. Başlığı açan kişi son iş yeri yeri yeren yeri boş doldursam ne olur demiş. bende orası formalite ben boş bıraktım sıkımtı olmadı. Sende o olmayan beyinciğinle algı yapıp tüm formu sallayıp versinler mi diyorsun. İsraf bebe seni.
black-sabbath, 5 yıl önce

Mal herif o zaman arkadaşlara şunu önerelim: o formu bomboş verin ya da tüm bilgileri sallayın gitsin çünkü bir cacık olmuyormuş gerizekalı bir icra memuru böyle buyurdu dersiniz bir sorun çıkarsa.

merak eden arkadaşlar kafanıza göre doldurun formu bir cacık olmuyor bu mal öyle diyor. ya da ortalama zekaya sahipseniz o formun boşuna verilmediğini bilip ona göre doğru bir şekilde doldurmaya çalışın..

bu adamla mesai yapacak insanlara acıyorum. ona ne gerek var bundan bi cacık olmaz diye kafasına göre iş yapacak doğru yaptığını zannederek.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi