Editörler : crops35
«567891011121314151617

gözlem2015
Aday Memur
21 Ocak 2015 09:27

hararmy kardesmiş. eskıden adama demedıgınız laf kalmadı. cok komıksınız.menfaat böyle bieşey işte..

tuncay ülker
Şube Müdürü
22 Ocak 2015 10:50

harammy36 kardeş dün telekomla görüştüm dilekçeyi iki hafta önce ankaraya göndermişler incelemeye almışlar.

murat_62
Şube Müdürü
29 Ocak 2015 10:44

Ben her zaman sözlerimin arkasındayım.Birine bir laf söyleniyorsa boşa söylenmiyordur.İnsan net ve açık olmadı.Birgün başka söyleyip ertesi gün başka söylememeli,

Ben hala mahkeme kararı ile unvan alındığını düşünmüyorum.Alınıyordu da ben neden alamadm.Göndereyim evrakımı biri bana söylesin neden mahkeme kararı ile unvanı alamadığımı.Danıştay onaylıyor.Neden Telekom bir şey yapmıyor.Neden D.P.B kararı tanımıyor.

O halde Tuncay kardeşimizde unvanı alacak demektir.

harammy36
Şef
29 Ocak 2015 20:28

kardeş bizdende bir kaç dosya gitti bakalım tuncay kardeş nasıl olacak bir kaç arkadaşımız parayı aldılar sadece bizim kurumdan birinin parasını telekommu taımmı diye tekrar personele sorulacak sen biliyorsun ünvan alanları tuncay adamın maaşında 1100 tl fark etti her şey yolunda ama artık emsal karar var telekom teslim oldu

murat_62
Şube Müdürü
04 Şubat 2015 09:20

Değerli kardeşim ;Tuncay dilekçelerine Telekom cevap verdimi?Netice bellimi?

Hayırlı haberlerini bekliyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
04 Şubat 2015 10:16

Değerli can kardeşim murat62 telekoma dilekle yazalı 40 gün oldu henüz bir cevap gelmedi. Sabırla bekliyoruz.

murat_62
Şube Müdürü
09 Şubat 2015 11:25

Selam Arkadaşım.

Dilekçe kanununa göre bir süre olması gerekiyor.Bu sürede 15-20 gün olması lazım.40 gün geçip cevap vermediklerine göre evrak bir yerde bekliyor olmalı. Bence araştır neden cevap vermediklerini öğren.Selamlar kolay gelsin.Bu arada Şubatta sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.İzin alıp çalışsınlar diyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
13 Şubat 2015 14:27

Değerli kardeşim murat62 benim çocuğun urfa'ya ataması çıktığı için 1 haftadır urfa'dayız urfadan döndüğüm zaman takibe devam edeceğim.Selamlar.

murat_62
Şube Müdürü
13 Şubat 2015 16:45

Hayırlı olsun ataması.Kaç çocuk var.? Bende 2 tane en büyüğü 25 diğeri 23 yaşında.

dilekçenin peşini bırakma.İnşallah olumlu sonuç çıkar.Benim mahkemelerim hala devam ediyor.Netice çıkmadı.Selamlar.

tuncay ülker
Şube Müdürü
14 Şubat 2015 10:18

Değerli murat62 kardeş az önce telekomdan aradılar dilekçeye muhalesef olumsuz cevap vermişler.

harammy36
Şef
14 Şubat 2015 22:29

kardeş bizim dilekçeyede olumsuz cevap vermediler sadece danıştaydaki dosyayı bekliyorlar daha öncede 3 kez kazandık telekom uygulamadı en son mahkeme davasını uyguladı oda toplam 8 kişi

murat_62
Şube Müdürü
16 Şubat 2015 10:12

Değerli kardeşim gelen cevaba gerçekten çok üzüldüm.Zaten banada olumlu cevap vermemişlerdi.Acaba savcılığa dilekçe vermek gerekirmi.Aynı dava için bazılarına evet bazılarına hayır diyorlar diye.Benimde artık kafam almıyor.11 yıl oldu.Gerçekten çok yoruldum.Danıştay-Yargıtay derken allak bullak olduk.Değerli kardeşim, üzülme canın sağ olsun.Yapılacak tek şey var.O da açılacak sınava hazırlanmak.Yetkililerle konuşup yardım istemek.Teknisyen Yardımcıları kimsenin umrunda değil.Araştırmacılar için yasa çıktı maaşları arttı.Ama maalesef T.Yrd. için hiç bir şey yapılmıyor.

Telekom dilekçesinde gerekçesini yazmışmı.Neden kabul etmedikleri bellimi.?

Allah Yardımcın olsun.

murat_62
Şube Müdürü
03 Mart 2015 16:32

Arkadaşlar Merhaba

Dün İdare mahkemesinden bir karar aldım.(Daha önce yazmıştım. Maddi-Manevi tazminat davası açtım diye.) Kararda Telekomun görev itirazını red ediyor.Telekom İtiraz etmişti. Bu iş İdari yar-gının değil Adli yargının görevidir diye.Kararda Yargısal denetimin Mahkememizce yapılması gerektiği sonucuna varılmıştır diyor.Telekoma da 15 gün süre vermiş Uyuşmazlık mahkemesine gidebilirsin diye.Büyük bir ihtimal Telekom Uyuşmazlık mahkemesine gidecektir.Bakalım 3-5 krş kazanabilecekmiyim.Herşeyin hayırlısı olsun.

tuncay ülker
Şube Müdürü
06 Mart 2015 15:02

Değerli murat62 kardeşim İnşaallah hakkında hayırlısı olacak.

murat_62
Şube Müdürü
09 Mart 2015 12:12

Sağol Kardeşim. Bakalım bundan sonraki süreç nasıl devam edecek.

Tuncay, Telekom arkadaşların gönderdiği belgelere rağmen sana olumsuz cevap verdi. Arkadaşlardan bu konuda tek kelime yazılmadı.Neden olumsuz cevap geldiğine dair.Yeniden dava açmanımı öneriyorlar, ne düşünüyorlar.? Belgeleri gönderen arkadaşlarla konuşma fırsatın oldumu.

Selamlar.

murat_62
Şube Müdürü
16 Mart 2015 15:50

Arkadaşlar Merhaba

Bugün İdare mah.yazı geldi.T.Telekom Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Uyuşmazlık çıkartılması için talepte bulunmuş.Ve yine Telekomun Avukatı değişmiş.Belki 10.Avukat değişmesi :)

Bakalım sonuç ne olacak.Ben eli kolu bağlı bekliyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
17 Mart 2015 15:16

kardeş ondan sonra kimseyle görüşmedim senin söylediğin gibi sınavlara girmek lazım.

murat_62
Şube Müdürü
17 Mart 2015 15:24

Aynen katılıyorum.Sınavsız olmuyor.3-5 kişi almış, nasıl almış neye göre almış, onları bilmiyorum.

Telekom benim davada uyuşmazlığa gitmek istemiş bakalım ne olacak.Hayırlısı diyelim.

Tuncay şimdiden sınavlara hazırlan.Yada kurum falan değiştir.Küçük kurumlarda unvan işi daha kolay oluyor.

tuncay ülker
Şube Müdürü
18 Mart 2015 11:26

Kardeş Telekom benim davada uyuşmazlığına ek bir dilekçe maaş nakil ilmubarinin teknisyen sütatüsü olarak ilavede bulunursa daha iyi olur. İnşaallah hakkında hayırlısı olur.

murat_62
Şube Müdürü
19 Mart 2015 15:26

Ben hiç bir şey yapmıyorum.Sadece bekliyorum.Zaten Avukat vs.olmadığı için.Kendimde beceremem.Elimde örnek yok.Bekleyeceğiz.Sonuçlanınca yine yazarım.

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi