Editörler : F16 Gökçen
11 Mart 2020 14:02

Ankara siyasal gibi fakültelerin şansının kalmamasını anlamadım, artık kimlerin şansı var acaba biraz açar mısınız,ben ege mezunuyum mesela

cartanas
Kapalı
11 Mart 2020 14:42

Özel sektörde son yıllarda baş gösteren ODTÜ, Bilkent, Boğaziçi fanatikliğini kastetmiştim hocam. Ankara Siyasal mezunu biri olarak sınava davet edilmedim; davet edileni duyduğumda da şaşırdım doğrusu. Herkese başarılar dilerim süreçte, yolunuz açık olsun.
KaradenizliUsak, 4 yıl önce

Ankara siyasal gibi fakültelerin şansının kalmamasını anlamadım, artık kimlerin şansı var acaba biraz açar mısınız,ben ege mezunuyum mesela

korkutb
Kapalı
11 Mart 2020 16:32

Bana mesaj atabilir misiniz, ben size atamıyorum. Bir şey sormak istiyorum da.
cartanas, 4 yıl önce
Hangi üniversiteden mezunsunuz acaba? Anladığım kadarıyla ne kadar iyi bir ortalamaya, deneyime ve dil puanına sahip olursanız olun İstanbul, Marmara, Ankara Siyasal gibi üniversitelerin bu pozisyonlar için bir şansı kalmadı.

gizemozk
Aday Memur
11 Mart 2020 20:03

ODTÜ mezunuyum ortalamam 3.90. 5 aylık bir yurtdisi deneyimim var. AB bakanliginda stajim var. Temel duzeyde Ruscam var. Ben de bu kadar red gorunce sasirdim acikcasi bence de sinav daveti gonderilmeliydi en azindan

NormalDagilim
Aday Memur
11 Mart 2020 20:26

Merhaba ingilizce sınavı için geri dönüş aldiniz mi acaba?

gizemozk, 4 yıl önce

ODTÜ mezunuyum ortalamam 3.90. 5 aylık bir yurtdisi deneyimim var. AB bakanliginda stajim var. Temel duzeyde Ruscam var. Ben de bu kadar red gorunce sasirdim acikcasi bence de sinav daveti gonderilmeliydi en azindan

gizemozk
Aday Memur
11 Mart 2020 21:54

Hayır henüz almadim bir geri donus

17 Mart 2020 15:55

Arkadaşlar merhaba,

Sınav daveti alan arkadaşlardan, mülakat daveti alan var mı? Bilgisi olan bilgilendirebilirse sevinirim.

18 Mart 2020 14:16

Ben de merak ediyorum bunu.

Alan arkadaş varsa bizleri de bilgilendirebilir mi boşuna beklemeyelim.

D. Ricardo, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Sınav daveti alan arkadaşlardan, mülakat daveti alan var mı? Bilgisi olan bilgilendirebilirse sevinirim.

NormalDagilim
Aday Memur
18 Mart 2020 15:37

Hocam sız ıngılızce sınavı ve kısılık envanterını bıtırdıkten sonra sınavınız basarıyla bıze ulasmıstır gıbısınden gerı donus mesajı aldınız mı acaba?

umutsuzvaka95, 4 yıl önce

Ben de merak ediyorum bunu.

Alan arkadaş varsa bizleri de bilgilendirebilir mi boşuna beklemeyelim.

NormalDagilim
Aday Memur
27 Nisan 2020 14:32

Merhaba cuma gunu sinavlarimin olumlu olduguna dair bir mail aldim. Ayni maili alan var mi acaba ?

lululemon
Aday Memur
27 Nisan 2020 23:35

Merhaba bana da ayni sekilde cuma gunu olumlu mail geldi. Sizce sirada mulakatlar mi var? Bu mailden mulakatlara davet edilecegimizi mi anlamaliyiz?

NormalDagilim, 4 yıl önce

Merhaba cuma gunu sinavlarimin olumlu olduguna dair bir mail aldim. Ayni maili alan var mi acaba ?

NormalDagilim
Aday Memur
28 Nisan 2020 00:26

Benim mailimde de bunu belirten bir şey söylememişler ama buyuk ihtimalle gundemden dolayi planlarini henuz kesinlestirmediklerinden.bundan sonraki surec mulakat olur diye dusunuyorum

lululemon, 4 yıl önce

Merhaba bana da ayni sekilde cuma gunu olumlu mail geldi. Sizce sirada mulakatlar mi var? Bu mailden mulakatlara davet edilecegimizi mi anlamaliyiz?

lululemon
Aday Memur
28 Nisan 2020 13:30

Evet ben de sirada mulakatlar vardir diye dusunuyorum ama tabi olagandisi bir durumda oldugumuz icin onlar da surecin nasil ilerleyecegini bilmiyor olabilirler. Bazi sirketler tum mulakat surecini de online skype/zoom gibi platformlar uzerinden yapmaya baslamislar. Zaten sosyal mesafenin bu kadar onemli oldugu bir donemde Grup Mulakati da yapacaklarini dusunmuyorum ama mecbur bekleyecegiz...

NormalDagilim, 4 yıl önce

Benim mailimde de bunu belirten bir şey söylememişler ama buyuk ihtimalle gundemden dolayi planlarini henuz kesinlestirmediklerinden.bundan sonraki surec mulakat olur diye dusunuyorum

05 Haziran 2020 18:52

Maide Mayıs ayında tekrar dönüş yapılacağı belirtilmişti, iletişime geçildi mi acaba?

lululemon, 4 yıl önce

Evet ben de sirada mulakatlar vardir diye dusunuyorum ama tabi olagandisi bir durumda oldugumuz icin onlar da surecin nasil ilerleyecegini bilmiyor olabilirler. Bazi sirketler tum mulakat surecini de online skype/zoom gibi platformlar uzerinden yapmaya baslamislar. Zaten sosyal mesafenin bu kadar onemli oldugu bir donemde Grup Mulakati da yapacaklarini dusunmuyorum ama mecbur bekleyecegiz...

lululemon
Aday Memur
06 Haziran 2020 23:26

Bana herhangi bir mail gelmedi malesef.

CesseD, 4 yıl önce

Maide Mayıs ayında tekrar dönüş yapılacağı belirtilmişti, iletişime geçildi mi acaba?

23 Haziran 2020 16:12

Süreç ne alemde bilen duyan var mıdır

Yk510
Aday Memur
09 Temmuz 2020 16:32

Bugün video mülakat için link gönderildi. Tek soru olacakmış sanırım ingilizce video mulakat

mtadayı
Aday Memur
09 Temmuz 2020 19:49

video mülakatı tamamlayan arkadaşlar, soru genel olarak ne hakkında vs. bizi aydınlatabilirler mi

Yk510
Aday Memur
10 Temmuz 2020 20:22

Kimse soruyu paylaşmaz böyle bir beklentiniz olmasın. Buradaki herkes birbiriyle rakip, genel bilgiler tabiki paylaşılır ancak birinin ötekini elediği yerde kendinize ayrıcalık beklemeyin. Bunun için özelden mesaj atmayın. Girin hakkınızla çözebilirsiniz çözün!

mtadayı
Aday Memur
11 Temmuz 2020 13:55

ben sorunun paylaşılmasını kesinlikle istemedim, özelden mesaj da atmadım. sorunun genel olarak hangi çerçevede olduğuyla ilgili (kişisel mi, bir iş problemi mi gibi), özellikle bu işlere henüz yabancı olanlara belki yardımcı olmak isteyenler çıkabilir düşüncesiyle sordum. siz istemeyebilirsiniz, herkesin kendi bileceği iş, ama yersiz bir tepki olmuş

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi