Editörler : E.Kayı Han
01 Haziran 2020 12:01

İstifa Süresi

Arkadaşlar bakanlığı arıyorum bu konu hakkında bi türlü bilgi alamadım normalde istifa dilekçesini verdikten bir ay sonra bi dilekçe daha verip usulüne uygun olarak istifa etmiş sayılıyoruz ama bi arkadaş icra ve davaların durduğunu bu bir ayında durduğunu söyledi dedim ne alaka o dava ve icra ile alakalı birşey o süre bunlarla alakası yok benim görüşüm tabi bu şimdi diyelimki 4 mayısta dilekçe verdim 4 haziranda bi dilekçe daha verirsem usulune uygun istifa etmiş sayılırmıyım teşekkürler

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 12:04

dilekçe vermene gerek yok 4 haziran 17 itibariyle görevden el çekebilirsin bunu yapmadan evvel de komisyona bakanlığa gönderdiğin dilekçeyi de ilgi yaparak bir dilekçe yaz 4 haziran 17:00 ile görevden el çekiyorum de

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 12:17

olaki sana dayanak sorarlarsa 4b yönetmeliğinin ek 6ncı maddesinin f bendinin gösterirsin hocam

Personel; kendi

isteği ile bir ay önceden haber vermek koşuluyla veya Ek 1 inci maddenin

dördüncü fıkrasının (b) ve (c) bendi uyarınca sözleşmeyi tek taraflı feshedebilir.

cevherdudayev1
Daire Başkanı
01 Haziran 2020 12:20

bu dediğin sözleşmeliler için geçerli ama ben kadroluyum

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 12:33

çok farklı değil onda da süre 1 ay maksimum sen komisyondakileri bir uyandır arasınlar bakanlığı hak kaybına uğrayacağını belirt

cevherdudayev1, 4 yıl önce

bu dediğin sözleşmeliler için geçerli ama ben kadroluyum

cevherdudayev1
Daire Başkanı
01 Haziran 2020 13:39

bakanlığı aradım yarın bidaha ara diyo bakalım ne diyecekler

Demirbüken06, 4 yıl önce

çok farklı değil onda da süre 1 ay maksimum sen komisyondakileri bir uyandır arasınlar bakanlığı hak kaybına uğrayacağını belirt

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 14:12

orada yetkili biriyle görüş baştan savarlar yoksa

bakanlığı aradım yarın bidaha ara diyo bakalım ne diyecekler

howards
Şef
01 Haziran 2020 16:20

şu istifa edenlere hep özenmişimdir. hayali bile güzel.

black4
Memur
01 Haziran 2020 18:58

ben foruma yeni üye oldum.konu açamıyorum kusura bakmayın buradan yazıyorum. Ben sözleşmeli katibim istifa edeceğim kabul dedilmeme

ihtimali var mı. Kaç günde kabul edilir. Ve banka hesabım kapanır mi?

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 20:01

bazı kom,syonlar dilekçeyi işleme koymayabiliyor bu durumda tek taraflı fesih yapabilirsin banka hesabın neden kapansın o devam eder

black4, 4 yıl önce

ben foruma yeni üye oldum.konu açamıyorum kusura bakmayın buradan yazıyorum. Ben sözleşmeli katibim istifa edeceğim kabul dedilmeme

ihtimali var mı. Kaç günde kabul edilir. Ve banka hesabım kapanır mi?

Demirbüken06
Kapalı
01 Haziran 2020 20:04

kamuda çalıştığını zannedip istifa ederken memnun olabileceğin tek yer adliye :) içi bizi dışı başkalarını yakar hesabı :)

howards, 4 yıl önce

şu istifa edenlere hep özenmişimdir. hayali bile güzel.

black4
Memur
02 Haziran 2020 00:03

Sen 4 mayısta istifa dilekçesi verip 1 ay bekledin mi. Bunu ilk kez gördüm. Sozlesmelilerde de mi böyle.

03 Haziran 2020 21:04

arkadaşlar cevap bugün geldi bakanlıktan rahatsız ettim sizleri herkese işlerinde başarılar Allaha emanet olunuz rabbim hepimizi daha müreffeh günlere ulaştırsın

Demirbüken06
Kapalı
04 Haziran 2020 11:43

gözün aydın karddeş istifan kabul olmuş mu adliyeden kaçıyorsun diye pek sevindin anlıyorum seni kaç kaç arkana bile bakma :)

Yunus Gündoğdu, 4 yıl önce

arkadaşlar cevap bugün geldi bakanlıktan rahatsız ettim sizleri herkese işlerinde başarılar Allaha emanet olunuz rabbim hepimizi daha müreffeh günlere ulaştırsın

cevherdudayev1
Daire Başkanı
04 Haziran 2020 23:59

giderayak soruşturma yedik :) bakalım ne olacak müdüre hakaret etmişim

Demirbüken06, 4 yıl önce

gözün aydın karddeş istifan kabul olmuş mu adliyeden kaçıyorsun diye pek sevindin anlıyorum seni kaç kaç arkana bile bakma :)

Abbas KILKUYRUK1
Yasaklı
08 Haziran 2020 11:29

Bence seninde derhal bu kurumu terk etmen lazım, ekmek teknesine bu gözle bakan bir elemanın işinde de verimli olmayacağı çok açık ve net duruyor.

Demirbüken06, 4 yıl önce

Demirbüken06
Kapalı
08 Haziran 2020 11:38

Rumuzunu nasıl da güzel seçmişin tam uymuş :) Kılkuyrukların patroniçesi seni

Abbas KILKUYRUK1, 4 yıl önce

Bence seninde derhal bu kurumu terk etmen lazım, ekmek teknesine bu gözle bakan bir elemanın işinde de verimli olmayacağı çok açık ve net duruyor.

Demirbüken06
Kapalı
08 Haziran 2020 11:40

salla kardeş hiçbir şey olmaz o meseleyi biliyorum soruşturmadan sonra müdürlere tazminat davası çak nasıl oluyormuş bakalım bir öğrensinler

giderayak soruşturma yedik :) bakalım ne olacak müdüre hakaret etmişim

Abbas KILKUYRUK1
Yasaklı
08 Haziran 2020 11:43

İsim ve soy ismini açık ederek yazsana mesleğini sevmediğini. Var mı o yürek?

Demirbüken06, 4 yıl önce

Rumuzunu nasıl da güzel seçmişin tam uymuş :) Kılkuyrukların patroniçesi seni

Demirbüken06
Kapalı
08 Haziran 2020 11:50

muhahaha ergen arkadaşım ben çalıştığım yerde herkesin yüzüne söylüyorum buradan da söylesem ne olur ama mesleği sevmediğim anlamına gelmez ben koşulları sevmedim senin önce anlama kabiliyeti kazanman lazım şöyle bir 1000 kitap oku öyle gel benimle felsefe yap herkes korkak değil

Abbas KILKUYRUK1, 4 yıl önce

İsim ve soy ismini açık ederek yazsana mesleğini sevmediğini. Var mı o yürek?

Abbas KILKUYRUK1
Yasaklı
08 Haziran 2020 11:55

Belli belli, yürek yemen lazım kimliğini açık etmen için

Demirbüken06, 4 yıl önce

muhahaha ergen arkadaşım ben çalıştığım yerde herkesin yüzüne söylüyorum buradan da söylesem ne olur ama mesleği sevmediğim anlamına gelmez ben koşulları sevmedim senin önce anlama kabiliyeti kazanman lazım şöyle bir 1000 kitap oku öyle gel benimle felsefe yap herkes korkak değil

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi