Editörler : Pangaea
13 Aralık 2019 17:04

milli eğitim bakanı istifa

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk artık istifa etmelidir. Neredeyse Aralık ayının ortasına geldik hala yaptıkları çalışmalarla ilgili bir bilgi yok, bu koltuklarda oturan insanlar yüzünden ben atanma umuduyla aylardır evde bekliyorum. Bu ne umursamazlık anlamış değilim!

Dikapogretmeni
Aday Memur
13 Aralık 2019 17:07

bu basligi ben acicaktm ii oldu acmaniZ aynen ZIYA SELÇUK İSTİFAA

combut
Kapalı
13 Aralık 2019 18:27

Ziya Selçuk un insiyatifinde olmadığını düşünüyorum yanlış kişiye kızıyorsunuz CB insiyatifindebu karar diye düşünüyorum

sefa-24
Daire Başkanı
13 Aralık 2019 18:33

Hayır benim anlamadığım bu başlığa neden eksi atılıyor? Yahu İsmet Yılmaz bile bizi u kadar kanser etmedi. Kpss atama tarihinde biz 2019lularin yaşadığı bu lanet durumu kim yaşadı ben merak ediyorum söyleyin. Şu yaşadığımız çin işkencesinden bin kat beter. İstifaysa istifa

Yorulanfenci
Kapalı
13 Aralık 2019 18:37

Sanki 60 puanın 90 yapılıp atanmasına olanak veren kişi ismet yılmaz degıldı ucretlı ataması gbı dersanecılerın atanması gıbı sacmalıkları baskası mı yaptı acaba ısmet yılmaz degıl mıydı yapan ismet yılmaz donemını gecırmemıs kısılerın zıya selcuk ıstıfa demesıne şaşırmıyorum. Sıkıyorsa RTE istifa yazın sonucta butceyı onlar verıyor

sefa-24, 4 yıl önce

Hayır benim anlamadığım bu başlığa neden eksi atılıyor? Yahu İsmet Yılmaz bile bizi u kadar kanser etmedi. Kpss atama tarihinde biz 2019lularin yaşadığı bu lanet durumu kim yaşadı ben merak ediyorum söyleyin. Şu yaşadığımız çin işkencesinden bin kat beter. İstifaysa istifa

sefa-24
Daire Başkanı
13 Aralık 2019 18:39

İsmet Yılmaz dönemini yaşadım emin ol hepimizden çok beddua aldı. Ama en azından bize çin işkencesi yapmadı

Yorulanfenci, 4 yıl önce

Sanki 60 puanın 90 yapılıp atanmasına olanak veren kişi ismet yılmaz degıldı ucretlı ataması gbı dersanecılerın atanması gıbı sacmalıkları baskası mı yaptı acaba ısmet yılmaz degıl mıydı yapan ismet yılmaz donemını gecırmemıs kısılerın zıya selcuk ıstıfa demesıne şaşırmıyorum. Sıkıyorsa RTE istifa yazın sonucta butceyı onlar verıyor

Yorulanfenci
Kapalı
13 Aralık 2019 18:48

15 ay beklettı daha ne yapsın :D hocam siz emin misiniz aynı kısıden bahsettıgımıze? Ben seyı dıyorum hanı su an sıvas mv olan ısmet yılmaz

sefa-24, 4 yıl önce

İsmet Yılmaz dönemini yaşadım emin ol hepimizden çok beddua aldı. Ama en azından bize çin işkencesi yapmadı

Arnava
Şef
13 Aralık 2019 18:50

Puanların iki yıl geçerli olması mağduriyeti bile o dönemdeki atama azlığından kaynaklı (2017 mağduriyeti) o dönemdense Ziya Hoca dönemini tercih ederim. Daha henüz belli bile değil bu seneki atamanın nasıl bir sayı ile sonuçlanacağı. Hamza Hoca bile dedi Sayın Bakanımızın görüşmeleri kararlılıkla devam etmektedir diye. O dönemde ne kadar kararlılıkla uğraşılmıştı acaba?

Yorulanfenci, 4 yıl önce

İşinyoksa
Aday Memur
13 Aralık 2019 19:00

Ne kadar kolaycısınız ufak bişeyde istifa bu adamın tek derdi biz değiliz bu zamana kadarki gelmiş en iyi bakanlardan biri ve bu hantal bakanlıkta gerçekten dişe dokunur bişeyler yapmaya çalışıyor ben nerdeyse 40 yaşımdayım ve bir veliyim

sefa-24
Daire Başkanı
13 Aralık 2019 19:10

Bakın sayın hocam İsmet Yılmazı asla savunmuyorum savunamam da. Darbe girişiminin hemen sonrasıydı. 2016da sınava giren biri olarak 2016 Eylül ayında atama yapılmayacağını biliyorduk. Yalnız darbe girişiminden sonra hızlı ihraclar yüzünden 2016 eylulde acil 15bin atama yapıldı. Sonra bu yetersiz kalınca 2016 puanlarıyla Şubat 2017de duyuruya çıkıldı 25bin için. Ve 25bin atama mülakat vs derken 2017 ağustosunda tamamlandı. Bu esnada 2017kpss henüz yapılmıştı. 2017 sınavından çıkanlar doğal olarak hani bize dediler. Bakan da sizinki Şubat'ta, Eylül atamasını kaldırmıştım 2016daki mecburiyettendi dedi. O yüzden evet 2017kpssliler de çok çekti. Ama o zamanki siyasi konjonktür yüzünden bunlar yaşandı yani 15 ay meselesi tamamen İsmet Yılmaz yuzunden oldu diyemiyorum. En azından tarihler yaklaştığı zaman duyurusunu yaptı. Ama şimdi öyle bir atmosfer yok. Ziya hoca neden bize bunu yapıyor? Yani MEBten bir kişi neden çıkıp açıklama yapıp insanları rahatlatmiyorlar? İnsanlar uykularını yitirdi bu mudur yani hocam bunu mu yaşamamız gerekiyordu. Altını çizerek bir daha söylüyorum İsmet Yılmazı savunamam yaptığı dersaneci saçmalığını da unutmadım

Yorulanfenci, 4 yıl önce

15 ay beklettı daha ne yapsın :D hocam siz emin misiniz aynı kısıden bahsettıgımıze? Ben seyı dıyorum hanı su an sıvas mv olan ısmet yılmaz

pnrakm
Memur
13 Aralık 2019 19:31

İsmet Yılmaz zirveydi bence kimse geçemez

sefa-24, 4 yıl önce

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
14 Aralık 2019 08:31

Ayıp ayıp. Sanki sayın bakana 50.000 kişi atayalım mı diye sorulmuş o da çok fazla demiş. Hala anlayamadınız. Atama sayısı maliye ile alakalı bir konu. Nasıl mezun oldunuz hayret.

Arnava
Şef
14 Aralık 2019 13:37

Siyaseti başka yerde yapın lütfen. Burası siyaset forumu değil.

iras
Genel Müdür
14 Aralık 2019 14:04

Aralığın 15 indeyiz hala Ağustos ta atanıpta güvenlik soruşturması bekleyen ler görüyorum.bu işler bu kadar zor değildi eskiden.24 Kasım yüzü suyu hürmetine net açıklama olurdu.simdi herşey boş verilmiş.bakan anca özlü söz paylaşsın

Zem5656
Aday Memur
14 Aralık 2019 15:50

Bence de herşey CB de biter ne derse o olur

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi