Editörler : crops35
22 Şubat 2016 14:00

Bandırmada Kpss Kursu Önerisi Olan?

Yıllar sonra bu konuyla ilgili yardıma ihtiyacım var. Bu nedenle konuyu hortlatıyorum 2 kişi ön lisans biriimizden liseden bu sene sınava girecek kurs arıyoruz. Hepinizin tavsiye ettiği BİL dershanesi ne yazık ki kapanmış..2016 Kpss için Bandırma da Gidebileceğimiz benim görüştüğüm dershaneler.

1) Bandırma İhtiyaç Akademi (halk bankasının arka sokağında) : 2014 de gitmiştim. Çok kalabalıktı. Türkçeciyle ilgili çok sıkıntı oldu çok fazla değişti. Matematik öğretmeniyle ilgili sorunlar yaşadım sorularımla dalga geçti moralimi bozdu bende sene ortasında bıraktım. Yayınları çok güzel Uzakdan eğitim sistemi çok faydalı. Bu seneki fiyatı 1600 lira

2) 17 Eylül Eğitim Kurumu (bandırma yeni belediye karşısında eczanenin 3 bina aşşağısı) Ocak ayında görüştüm. İhtiyaça göre küçük bir dershane Müdürü Sinan Bey son derece düzgün biri çevreden iyibir hukukçu olduğunu duydum. Murat yayınlarını Kullanıyorlarmış.Kurs ortamı güzel. Matematikçileri Salih bey eskiden Kumlu Açıkken hocamdı çok iyidir. Çok iddalılar yeni bir öğrenme sitilinden bahsediyorlar uzakdan eğitimde varmış vs. Fakat ücret 800 lira diğer kursların neredeyse yarı fiyatı bu paraya ne yapabilirler. Murat Yayınlarına da çok aşina değilim

3) Çelebi Eğitim(emliyetin karşı yolunda eski selen doğacın olduğu bina en üst kat) : Bina şartları çok kötü kurumu zor buldum. İhtiyaçdaki hoca kaçak olduğunu kapatılacağını söyledi. burayı pek düşünmüyorum fiyat 1450

4) Campus Akademi:(çelebiyle aynı yol üzerinde) Ocak ayında görüştüm karşılayan sıcak biriydi fakat kursun açılış tarihi kesin belli değildi. Kullanılan yayın ve denemelerde tam belli değildi.fiyat 1400

5) Yedi İklim Var diyorlar bandırmada nerede olduğuna dair fikriniz var mı?

sizin nereyi tavsiye edersiniz

elfkylp
Aday Memur
25 Şubat 2016 17:22

Bende biraz araştırdım yediiklim yok sanıyorum.ihtiyaç ve 17 eylül arasında kaldım ihtiyaç çok

kalabalık ve fiyatı çok yüksek 17 eylülle görüştüm daha sakin daha düzgün bi ortam vardı fiyatı

da uygun sanırım oraya kaydolucam

bandırm
Aday Memur
21 Eylül 2016 10:47

17 Eylülün fiyatı ucuz diye yazıldım. Bi sıkıntı yaşamadık ilgileniyorlar

felakettin
Aday Memur
10 Mart 2017 15:57

Kesinlikle 17 Eylül gidip marka satın almayın adamların başarısı ortada

10 Mart 2017 22:21

Kurs felan düşünme imkanın varsa YouTube'da benim hocam kanalı var ordan çalış

felakettin
Aday Memur
13 Mart 2017 12:09

Hocam haklısınız aslında fakat ben evde güdüleyemedim kendimi ve belli bir saat sonra evden çıkmayan bir adam olarak psikoloji bozuluyor. Özellikle matematik soru cevap olmadan zor. Deneme sınavı dershane ortamında daha iyi. Fiyatı uygun olan 17 Eylül Kpss kursuna yazıldım şimdilik çok memnunum

paramedikolmakisteye, 7 yıl önce

Kurs felan düşünme imkanın varsa YouTube'da benim hocam kanalı var ordan çalış

13 Mart 2017 17:14

Olsun başarılar

bandırm
Aday Memur
13 Mayıs 2017 13:54

17 Eylül Eğitim Kurumu butik bi kurum çok çok iyi insanlar Sinan hocam kurum sahibi iyi bir dost,arkadaş bende çok emek verdim onlarda desteklediler 2016 Mayısda 91.401 aldım. Yurtkur mülakatlarından 3 defa elendim. Torpil yok. Allah emeklerimizin üstüne basıp gecenlerin bin belasını versin. 13.05.2017 hala işsizim. Ruhsal ve bedensel olarak çöktüm.

10kapeseseci10
Aday Memur
13 Temmuz 2017 19:39

Açıkçası ben Murat eğitim kurumlarından eğitim aldım hem yeri müsait çarşının içerisinde ulaşımı kolay ve sınıfları çok ferah üstelik hocaları da çok ilgili. her zaman istediğin hocayı bulup soru sorabiliyorsun buna alan bilgisi ve gk-gy hocalarıda dahil. Arkadaşlar biliyorsunuz bandırmada bir sürü kpss dershanesi açılıp kapanıyor mağdur olmamak için bütün kursları kendiniz gidip yerinde kontrol edin ve ne kadar süredir hizmet veriyorsunuz diye sorun bildiğim kadarıyla murat eğitim kurumları(ideal özel eğitim dershanesi) 2004 yılından beri hizmet veriyor ve ben tercihimi bu dershaneden yana kullandım çok memnun kaldım bu yıl bizim için çok önemli bir yıl pişman olmamak için iyi bir tercih yapmalıyız arkadaşlar ve insanların demesiyle hareket etmeyelim derim ben.

Astsubay13
Aday Memur
19 Temmuz 2017 13:03

Arkadaşım bi kursun yeri iyi diye gidilmesi vs bana çok mantıklı gelmedi :) Eskiden idealdi sonra İhtiyaç oldu .İhtiyaç fetodan kapanınca Murat oldu. Ben İhtiyaçken gittim Yurtdaşlık dersine Çoğrafya öğretmeni Matematiğe de Fizik öğretmeni geliyordu. Ve son derece başarısızdılar. Sınıflar 30kişilik ve dar uzundu. Yaz sıcağında tam bir çileydi.Hocalarıda bin bir afra tafra ile ders aralarında zor yakalıyorduk. Etüt soru çözüm vs hiç bir şey yoktu.Murat Eğitim yada herneyse yönetimi değişmediyse tercih edeceğin son yer bile olmamalı, Şuanda zaten alım yok mülakat sistemi geldi. 90 alanlar facebookda ağlıyor. Oraya 1800 lira vereceğinize aç youtubede en kral hocalar var hemde BEDAVA . Birde "bu sene çok önemli bir sene" demişsin asla katılmıyorum ! İnsanın hayatındaki en büyük ziyan KPSS ve bunun gibi sınavlara hazırlanmak için harcanan zamandır. Bir yılını eve, dershaneye kapanarak yok say, başka hiçbir şey düşüneme, Çalışamadığın ve motivasyonunu kaybettiğin zaman hayatı kendine zehir et, Depresyona gir, başka hiçbir şey de yapma, bu kadar enerjiyi boşuna harcadığımı, hiç istemediğim bi seyi yaptığımı, aylardır canımı sıkarak yaptığım şeylerin beni tek bir yönden bile geliştiren ya da iyi hissettiren, iyi gelen bi tarafı olmadığını bilerek. bazen hala böyle saçma sapan bi sisteme mecbur bırakılıyor olmayı anlayarak. kendimi aptallaşıyormuş gibi hissedeceğim. Bence çok saçma

Hala yanlış zamandayız. hala hiçbir şey yeterince mantıklı değil.Ve çözüm KPSS değil.

10kapeseseci10, 7 yıl önce

Açıkçası ben Murat eğitim kurumlarından eğitim aldım hem yeri müsait çarşının içerisinde ulaşımı kolay ve sınıfları çok ferah üstelik hocaları da çok ilgili. her zaman istediğin hocayı bulup soru sorabiliyorsun buna alan bilgisi ve gk-gy hocalarıda dahil. Arkadaşlar biliyorsunuz bandırmada bir sürü kpss dershanesi açılıp kapanıyor mağdur olmamak için bütün kursları kendiniz gidip yerinde kontrol edin ve ne kadar süredir hizmet veriyorsunuz diye sorun bildiğim kadarıyla murat eğitim kurumları(ideal özel eğitim dershanesi) 2004 yılından beri hizmet veriyor ve ben tercihimi bu dershaneden yana kullandım çok memnun kaldım bu yıl bizim için çok önemli bir yıl pişman olmamak için iyi bir tercih yapmalıyız arkadaşlar ve insanların demesiyle hareket etmeyelim derim ben.

10kapeseseci10
Aday Memur
23 Temmuz 2017 16:30

ben bu yıl murat eğitim dersanesinden eğitim aldım hiç senin yaşadığın sorunları yaşamadım ve en beğendiğim hoca da matematik hocasıydı sürekli yapıcı ve yardımcı olan başka bir hoca görmedim ben artı sınıfları çok rahattı çok kalabalık değildi ve güzel bir puan aldım matematik hocası sayesinde. arkadaşımda Dgs ye geldi bu kursa 5 tane matematik ile başladı şimdi matematikten full yapıyor hepsi Serkan hoca sayesinde.

felakettin
Aday Memur
24 Temmuz 2017 14:13

Hayırlısı olsun Dgs zordu bende girdim. Muratın 4 denemesine dışardan katıldım.Murat çok kolay, Soruların gerçek Dgs ile ilgi alakası bile yoktu. İntibak tarzı sormuşlar bu sene.

ben bu yıl murat eğitim dersanesinden eğitim aldım hiç senin yaşadığın sorunları yaşamadım ve en beğendiğim hoca da matematik hocasıydı sürekli yapıcı ve yardımcı olan başka bir hoca görmedim ben artı sınıfları çok rahattı çok kalabalık değildi ve güzel bir puan aldım matematik hocası sayesinde. arkadaşımda Dgs ye geldi bu kursa 5 tane matematik ile başladı şimdi matematikten full yapıyor hepsi Serkan hoca sayesinde.

Astsubay13
Aday Memur
24 Temmuz 2017 15:10

Benim Devremide madur ettiler adı Fatıh Murat eğitim yada İhtiyaç geçen sene adı neydi bilmiyorum. 2016 da Dgs hazırlığı yaptı. Mayıs ayında hocanın sözleşmesi bitti diye adamı yarı yolda bırakı verdiler. Sen iyi denk gelmişsin. Tek yılda Dgs ye hazırlanıp. Çift yıl için Kpss önerisi bulunmak doğru olmamış çift yıllarda kurslar ana baba günü oluyor. Geçen yazında "alan bilgisi ve gk-gy" falan kurs tarihçesinden bahsetmiştin. O kurum personeli olduğunu anlaya biliyorum ama vebaldir böyle şeyler.

şilan10
Aday Memur
08 Eylül 2017 17:25

Ben Bandırmalı değilim. Tavsiye verecek kadar tanımıyorum kurumları. Onyedi Eylül Eğitimdeki Sinan Gündüz hoca erkek arkadaşımın arkadaşı. Üniversitede Ceza ya Taner Bingöl hoca geliyordu bir şey anlamadığım gibi derslerede pek gelmedi. Hep boş geçti.Problem yaşayınca Sinan hocaya gittik beni Ceza anlatırken dersinde misafir etti. Gerçekten muhteşem. Sadece örnek üzerinden anlatıyor çok eğlenceli ve kalıcı anlatımdı. Sayesinde geçtim zaten bütün okul Sinan hocanın fotokopilerinden geçti. Bu yönden Onyedi Eylül Kursunun Onyedi Eylül Üniversitesinden daha iyi olduğunu söyleye bilirim. .:)

desing
Aday Memur
09 Eylül 2017 16:00

Arkadaslar ben matematiksiz 84 puan aldim eger matematiginiz varsa size söyleyecegimi yapin 90 garanti

Dersaneye bosuna para vermeyin

Youtub da benim hocami açin orda Ramazan Yetgin tarih

Engin eraydin cografya

Turkceciyi denemedim ama oda iimis

Evde testlerinizi alin izleyin bosuna 3 4 bin tl vermeyin dersaneye denemesi bedava

İncisever
Aday Memur
16 Eylül 2017 12:41

Bence Kpss nin ana unsuru Deneme Sınavı ne kadar farklı soru tarzı görüyorsunuz. Kaç deneme oluyorsunuz falan bunlar önemli. Tek yayınevine bağlı kalmayın.

sezaii93
Aday Memur
20 Eylül 2017 00:06

Temmuzda Murat Eğitime görüşmeye gittim 3 gün içinde Erken Kayıt bitiyor dediler. Eylül ortasındayız hala Erken kayıt diyorlar. Bir insan günde 10 defa aranır mı ? Sürekli rahasız ediyorlar. Birde sürekli yalan söylüyorlar.Önce Bandırmada tek kpss kursu biziz başka yok dediler. 17 Eylüllede görüştüğümü söyledim.Sanki küfrettim resmen azarladılar beni Orda Alan bilgisi yok öğrenciyi Gk-Gy ye yönlendiriyorlar dediler. Şuan 17 Eylülde Alan öğrencisiyim dersler başladı. Hocaları ücretli ders dışı bulamazsın dediler Hocaların hepsi sürekli kurumda ve iyi hocalar. Muratta zerre ticari ahlak göremedim. Bence eğitim kurumu önce dürüst olmalı. Benim temelim yoktu kursa yazıldım. a İster videolardan falan kendiniz çalışın ister kursa gidin ama bu adamlara dikkat edin.

20 Eylül 2017 00:20

Açıp izleme kısmı okeyde çalışma kısmını nasıl yapıcaz.Günde kaç saat çalıştınız,not mu tuttunuz,kaç soru çözdünüz.Bilgilendirir misiniz.

desing, 7 yıl önce

Arkadaslar ben matematiksiz 84 puan aldim eger matematiginiz varsa size söyleyecegimi yapin 90 garanti

Dersaneye bosuna para vermeyin

Youtub da benim hocami açin orda Ramazan Yetgin tarih

Engin eraydin cografya

Turkceciyi denemedim ama oda iimis

Evde testlerinizi alin izleyin bosuna 3 4 bin tl vermeyin dersaneye denemesi bedava

darqside
Aday Memur
04 Ekim 2017 14:35

Merhabalar, ben 2014 de balıkesir üniversitesi bandırma iibf'den mezun oldum ve 2015 de ihtiyaç dersanesi kpss alan kursuna yazıldım.Ancak 2 ay sonra dershaneye devam edemedim ve bırakmak zorunda kaldım.Dershanenin danışmadaki görevli bayana durumu anlattım ve o da kaydın silinmesi durumunda üstüne ceza olarak daha çok para ödeyeceğimizi söyledi.Bende yerime başka arkadaşım devam etse dedim.Bu seferde kimsenin yerime derslere giremeyeceğini kurallara aykırı olduğunu ve yapamayacaklarını söylediler.Mecbur taksitleri ödemeye devam ettim.Son iki taksit kala annem benden habersiz dershane müdürü ile konuşmaya gitmiş ve durumu anlatmış.Dersane müdürü bu sefer kaydın silinmesi için dilekçe vermiş olsaydınız,kalan taksitleri ödemek zorunda kalmazdınız demiş. ;) Annem bir dilekçe yazmış ve son 2 taksiti böylece ödememiş olduk.

Bu sene şubat'da askerden yeni geldim ve tekrar hazırlanmaya karar verdim.Araştırdım iki seçenek buldum.Bunlardan biri eskiden ihtiyaç olan şimdi adı murat olan dershane ve diğeri ise 17 eylül dershanesi.İhtiyaç kpss a yani alan bilgisi için 3.600 t ve sadece gk-gy yani kpss b için ise 3.000 t dedi.Açıkcası buna çok şaşırdım.Hem erken kayıt fiyatlarının bu kadar çok olmasına hemde alan ile gy-gk fiyatlarının hemen hemen aynı olması beni çok şaşırttı.17 eylüle gittim gk-gy 1.000 t alan ise 3.000 t dediler.Dolayısıyla 17 eylüle yazıldım.Küçük bir dershane,hocalarını sorarsanız bence hoca kişiden kişiye değişen bir kavramdır.Bazısına göre iyi olan hoca bazılarına göre tam tersi olabilir.İlgi alaka derseniz çok kalabalık olmadığı için gayet iyi ve güler yüzlü insanlar var ve oldukça ilgileniyorlar.Yayın evi yedi iklim kullanılıyor.Son olarak önemli olanın dershane olmadığı,dershane ve hocaların sadece daha programlı ve sistemli bir plan çerçevesinde hareket etmelerinden dolayı sizi yönlendirip teşvik etmesidir.Her şey kişinin kendisi de bitiyor.

Herkese sınavda ve hayatında başarılar dilerim.

ŞuleC
Aday Memur
12 Ocak 2018 10:19

Gk-Gy + alan için

-Önce 17 Eylülle görüştüm Esra hanımla kibar sıcak insanlar.

-Sonra Murat Eğitimle görüştüm Ersen beyle saldırgan bir tutumu var. Bandırmada başka Kpss kursu yok zaten gibi direk ayakkabı satıcı gibi hallerinden hoşlanmadım.

-Fotokopicinin üstünde Campüs Kpss kursu ile görüştüm. Değer hanımla Alan bilgisi olmaması nedeniyle vazgeçtim.

17 Eylül e yazıldım. Kaynak Yediiklim her hafta farklı yayından deneme video dersler vs hepsi toplam peşin: gk-gy 1200 + alan 2000 e anlaştık.

Nurse99
Aday Memur
27 Haziran 2018 18:05

Murat sadece gk-gy' e Ağustosta 2400 fiyat çekti Ekim gibi 1800 kayıt aldılar Şimdi 990 a alıyolar erken kayıt indirimi hikaye adama göre fiyat var. Geç kaydolan avantajlı oluyor.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi