Editörler : "eskiyara"Pangaea
«16171819202122232425262728
19 Mart 2023 16:30

Okullar dolu hocam. Batı şehirlerindeki hocalar emekliliğimi bekliyorlar bilemiyorum çoğunluk yaşlı zaten kımıldamıyorlar yerlerinden. Okulun demirbaşı olmuşlar. Kapasite dolmuş vaziyette. Eş özründe bile eski bolluk yok kontenjanlarda.
tukiu, 1 yıl önce

neden olsun hocam? puanı yeten gider

tukiu
Memur
19 Mart 2023 18:11

rotasyon, eyt, maaş vb diyebilirsin ama af ile bir bağlantısını göremedim

aa.muallime, 1 yıl önce
Okullar dolu hocam. Batı şehirlerindeki hocalar emekliliğimi bekliyorlar bilemiyorum çoğunluk yaşlı zaten kımıldamıyorlar yerlerinden. Okulun demirbaşı olmuşlar. Kapasite dolmuş vaziyette. Eş özründe bile eski bolluk yok kontenjanlarda.

popcorn007
Kapalı
19 Mart 2023 22:47

sen ancak bunu rüyanda görürsün. Gelmeyeceği belli zaten, erteleme getirdiler. Seneye artık paşa paşa yapacaksınız zorunlu hizmetinizi.

an_atua, 1 yıl önce

En son gelen Zorunlu Hizmette affından önce de şimdi olduğu gibi erteleme olmuş sanırım. Bu nedenle Nisan sonu Mayıs başı olma ihtimali yüksek deniliyor. Bekleyip göreceğiz.

Gazimehmet20
Aday Memur
20 Mart 2023 07:49

.

tukiu
Memur
20 Mart 2023 09:23

tayin ol yada evlen düş artık milletin yakasından ergen söylemlerin bitmedi gitti...

popcorn007, 1 yıl önce

sen ancak bunu rüyanda görürsün. Gelmeyeceği belli zaten, erteleme getirdiler. Seneye artık paşa paşa yapacaksınız zorunlu hizmetinizi.

ktef19
Aday Memur
20 Mart 2023 17:42

Bu nasıl bir seviye ya...

popcorn007
Kapalı
20 Mart 2023 18:47

ahahahahahahahaha

tukiu, 1 yıl önce

tayin ol yada evlen düş artık milletin yakasından ergen söylemlerin bitmedi gitti...

20 Mart 2023 20:04

Çok beklersin:)
blackdesert, 1 yıl önce

Bekliyoruzzzzzz

an_atua
Daire Başkanı
20 Mart 2023 22:35

Ha ha yazık sana çok mu zoruna gitti senin. Senin gibiler öğretmen olmamalı. Başkalarının kötülüğünü isteyen çocuklara bir şey veremez çünkü.

popcorn007, 1 yıl önce

popcorn007
Kapalı
20 Mart 2023 23:10

Öğretmenliği çok seviyorsan gidip yapacaksın o zorunlu hizmetini. Neden kaçıyorsun zorunlu hizmetten hiç yakışıyor mu sana?

an_atua, 1 yıl önce

Ha ha yazık sana çok mu zoruna gitti senin. Senin gibiler öğretmen olmamalı. Başkalarının kötülüğünü isteyen çocuklara bir şey veremez çünkü.

matorer
Aday Memur
21 Mart 2023 07:58

Tebrikler ne guzel duzelttin kelime hatasını.musluman Müslümanın hatasını örter sen açığa veriyorsun.ben anlatmak istedigini anladım.ne olmuş harflerin yerini yanlış söylediyse. Hatta yanlışta biliyor olabilir dünyanın sonu değil. Daha mühim konulara takilmanizi tavsiye ederim
spock, 2 yıl önce

Temaül değil teamül.

Mesela ben şimdi bir şey yapayım. On yıl sonra ikincisini yapayım. Sen "on yılda bir şunu yapıyorsun" diyecek misin? Mantık yürütmen o kadar yanlış ki...

Ben zorunlu hizmetimi tamamladım geçti gitti. Af çıksa da umursamam. Ama insanlar kendini kandırıp sonra üzülsün istemem. Af falan çıkmaz arkadaşlar. İşinizi gücünüzü ona göre ayarlayın.

spock
Daire Başkanı
21 Mart 2023 20:29

Dil aklın aynasıdır. Dilimizi doğru yazmak ve konuşmak her Türk'ün görevidir. Birbirimizi düzeltmezsek nasıl daha iyiye gideceğiz?

Sen yerinde saymak mı istersin yoksa hep daha iyiye gitmek mi?

matorer, 1 yıl önce
Tebrikler ne guzel duzelttin kelime hatasını.musluman Müslümanın hatasını örter sen açığa veriyorsun.ben anlatmak istedigini anladım.ne olmuş harflerin yerini yanlış söylediyse. Hatta yanlışta biliyor olabilir dünyanın sonu değil. Daha mühim konulara takilmanizi tavsiye ederim

Gazimehmet20
Aday Memur
21 Mart 2023 20:36

.

an_atua
Daire Başkanı
21 Mart 2023 23:14

Neyin olduğunu bilmeden ahkam kesme. Senin gibi ağzı bozuk, fikri olmayan, bilgisi olmayanlara cevap vermekten yorulduk artık. Umarım bir gün bitersiniz.

Bizler yapacağımız kadar yaptık görevimizi, sevgimizi sorgulamak sana ve sen gibilere düşmez. Ve işte tam da burada hiç bir seyden haberin olmadığı ortaya çıkıyor. Git, öğren, gel sonra yorum yaz.

popcorn007, 1 yıl önce

Öğretmenliği çok seviyorsan gidip yapacaksın o zorunlu hizmetini. Neden kaçıyorsun zorunlu hizmetten hiç yakışıyor mu sana?

popcorn007
Kapalı
22 Mart 2023 00:30

eeee o zaman bana laf söylemekte sana düşmez! böyle ağzının payını veririm işte!

an_atua, 1 yıl önce

Neyin olduğunu bilmeden ahkam kesme. Senin gibi ağzı bozuk, fikri olmayan, bilgisi olmayanlara cevap vermekten yorulduk artık. Umarım bir gün bitersiniz.

Bizler yapacağımız kadar yaptık görevimizi, sevgimizi sorgulamak sana ve sen gibilere düşmez. Ve işte tam da burada hiç bir seyden haberin olmadığı ortaya çıkıyor. Git, öğren, gel sonra yorum yaz.

Gazimehmet20
Aday Memur
22 Mart 2023 18:42

İnşallah
blackdesert, 1 yıl önce

Bekliyoruzzzzzz

an_atua
Daire Başkanı
22 Mart 2023 21:20

Lafı yiyen sensin, zoruna gitmiş belli ki, hadi işine.

popcorn007, 1 yıl önce

eeee o zaman bana laf söylemekte sana düşmez! böyle ağzının payını veririm işte!

besyo123
Genel Müdür
24 Mart 2023 17:57

seçim öncesi bizlerede af gelmeli

melcea
Genel Müdür
24 Mart 2023 18:57

Arkadasim sinif ogretmeni ve gittigi en dogu Corlu. Neden? Cunku aftan faydalandi.Emsalleri dogu gorevimi yapayim dusuncesiyle gittikleri mezralarda yillarca kaldilar.Zira aftan dolayi, atandigi merkez okullarda kalanlar (arkadasim gibi) yerinden kipirdamadi. Istese de kipirdayamadi, zira sinifcilarin yer degistirmesi zaten zor, bir de puani yok, yeni ogretmen.Ama en merkezde o var.Baska bir sey demiyorum.

an_atua
Daire Başkanı
24 Mart 2023 22:42

.

an_atua, 1 yıl önce

Hocalarım Zorunlu Hizmet Affı bekleyenler ve isteyenler CİMER e konu ile ilgili soru sorsun, bu şekilde ayrıca talep de oluşturmuş oluyorsunuz.

Toplam 549 mesaj
«16171819202122232425262728

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi