Editörler : alex 10

egm3246
Aday Memur
21 Mayıs 2021 02:49

Bu ülkede nedense en çok haksızlığı yapan ;her zaman hem en çok ağlayan hem en çok eleştiren kişiler oluyor.Gs bu ülkede en çok tartışılan şampiyonluklara sahip takımken hem en çok ağlayan hem en mağduru oynayan kulüp nedense çok ilginç :)

feytlıs
Genel Müdür
21 Mayıs 2021 19:37

Senin yazdıklarının alakasını çözemedim. Ben Gs büyük takım değil demedim ki. Ülke çapında büyük bir takımsınız elbet. Drogba nickli zat konuyu alakasız bir şekilde BJK'nin büyüklüğüne getirdi. Beşiktaş düzgün bir yönetimle hem Gs'yi hem de Fb'yi alt edecek çapta bir takım. Bunu inkar eden adam ya futbolu bilmiyordur ya da gerçeklere at gözlüğüyle bakıyordur. Türkiye'de 2 büyükler diye bir kavram hiçbir zaman olmadı. Olması da mümkün değildir. Bazı Fb ve Gslilerin o kadar zoruna giden nokta bu olsa gerek. Evet Gs Uefa kupasını aldı. Önemsizdir demiyorum ama aradan 21 yıl geçmişken halen önümüze aynı başarıyı koyuyorsanız o işte bir sorun var demektir. Dünya klasmanında Türkiye'de büyük bir takım yok. Ülke çapında ise 3 büyük var. Her ne kadar uzun zamandır Fenerbahçe mazisinin hatırına büyük sayılsa da bütün takımların böyle duraklama dönemleri olabilir neticede.

HAGi 10, 3 yıl önce

gerçekten büyüklük sahada olur bir kupa sayılarımızı karşılaştıralım kaldı ki biz REAL MADRİD'i de yendik elinden kupayı aldık sizin gibi liverpol dan 8-0 yenilmedik Türkiye'yi sizin gibi rezil etmedik vezir ettik

EL CHAPO
Genel Müdür
22 Mayıs 2021 01:18

fener diyor uefa kupasi tesaduf ee super kupa da mi tesedauf :D

tukiye liglerinde herkes tesvik yapiyor . birbirine mac satiyor

feytlıs, 3 yıl önce

Senin yazdıklarının alakasını çözemedim. Ben Gs büyük takım değil demedim ki. Ülke çapında büyük bir takımsınız elbet. Drogba nickli zat konuyu alakasız bir şekilde BJK'nin büyüklüğüne getirdi. Beşiktaş düzgün bir yönetimle hem Gs'yi hem de Fb'yi alt edecek çapta bir takım. Bunu inkar eden adam ya futbolu bilmiyordur ya da gerçeklere at gözlüğüyle bakıyordur. Türkiye'de 2 büyükler diye bir kavram hiçbir zaman olmadı. Olması da mümkün değildir. Bazı Fb ve Gslilerin o kadar zoruna giden nokta bu olsa gerek. Evet Gs Uefa kupasını aldı. Önemsizdir demiyorum ama aradan 21 yıl geçmişken halen önümüze aynı başarıyı koyuyorsanız o işte bir sorun var demektir. Dünya klasmanında Türkiye'de büyük bir takım yok. Ülke çapında ise 3 büyük var. Her ne kadar uzun zamandır Fenerbahçe mazisinin hatırına büyük sayılsa da bütün takımların böyle duraklama dönemleri olabilir neticede.

HAGi 10
Daire Başkanı
23 Mayıs 2021 14:26

istatisklere bakarsan Türkiye de tek büyük takım var :)

feytlıs, 3 yıl önce

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi