Editörler : Pangaea
21 Eylül 2022 19:19

ÖABT Kurs ücretleri hakkinda bilgisi olan var mı?

soru başlıktaki gibidir. pegem, murat vs. dershanelerde öabt i̇çi̇n kurs ücretleri̇ hakkinda bi̇lgi̇si̇ olan var mi acaba. yardimci olursaniz çok sevi̇ni̇ri̇m. şi̇mdi̇eden teşekkürler.

ismail.40
Aday Memur
22 Eylül 2022 00:45

5 bin yargı kadıköy, 6750 pegem kadıköy öabt okulöncesi.

xxmaydayxx
Aday Memur
22 Eylül 2022 16:28

Murat'ı düşünmediniz mi? İyi değil midir orası. Kadıköy'de Murat'ta var.

ismail.40, 2 yıl önce

5 bin yargı kadıköy, 6750 pegem kadıköy öabt okulöncesi.

ismail.40
Aday Memur
22 Eylül 2022 18:18

Murat aklıma gelmedi pek. Evde çalışacağım sanırım. Kimseyi dinleyecek gücüm yok. Kendim not çıkarıp çalışıcam. Sıkılıyorum video vs de izleyemiyorum. Belki 37 yaşımdayım bıktım sanırım.

xxmaydayxx, 2 yıl önce

Murat'ı düşünmediniz mi? İyi değil midir orası. Kadıköy'de Murat'ta var.

xxmaydayxx
Aday Memur
22 Eylül 2022 19:05

5 bin fena değil aslında bu devirde. 6750 yüksek ama gidilmez oraya. 5 bini taksit yapsalar tercih edilir ama Yargı nasıl eğitim veriyor orası önemli. Kaliteli midir değil midir.

ismail.40, 2 yıl önce

Murat aklıma gelmedi pek. Evde çalışacağım sanırım. Kimseyi dinleyecek gücüm yok. Kendim not çıkarıp çalışıcam. Sıkılıyorum video vs de izleyemiyorum. Belki 37 yaşımdayım bıktım sanırım.

ismail.40
Aday Memur
22 Eylül 2022 19:09

Yalnızca öabt fiyatları bu. Yargının 15 yıllık kadrosu aynı eğitim ve gkgyde. Öabt için hangi hocalarla çalıştıklarını bilmiyorum açıkçası.

xxmaydayxx, 2 yıl önce

5 bin fena değil aslında bu devirde. 6750 yüksek ama gidilmez oraya. 5 bini taksit yapsalar tercih edilir ama Yargı nasıl eğitim veriyor orası önemli. Kaliteli midir değil midir.

xxmaydayxx
Aday Memur
22 Eylül 2022 22:27

Biliyorum anladım ben de zaten yalnız öabt fiyatını öğrenmek için sormuştum. Gidersem yalnız ona giderim. Öbür türlü 10 bin liradan fazla.

ismail.40, 2 yıl önce

Yalnızca öabt fiyatları bu. Yargının 15 yıllık kadrosu aynı eğitim ve gkgyde. Öabt için hangi hocalarla çalıştıklarını bilmiyorum açıkçası.

meliketeacher
Aday Memur
23 Eylül 2022 11:12

Ben bu yıl kadıköy yargı da kpss ve ingilizce öabt kursuna gittim. Bizim öabt dersine Marmara Üniversitesi'nden Cem Çakır hoca geliyordu. İngilizce öabt de eğitimi çok kaliteliydi. Yine Edebiyat öabt de arkadaşım vardı. O da memnundu öabt de onlara da üniversiteden hoca geliyormuş. Diğer öabt bölümlerini bilmiyorum. Ayrıca eğitim bilimleri ve gy-gk kadrosu da iyiydi.

xxmaydayxx, 2 yıl önce

xxmaydayxx
Aday Memur
23 Eylül 2022 14:41

Teşekkür ederim açıklamanız için müsait bi zamanda ben de gidip bi görüşeyim bakalım ne diyorlar. Peki, dershanenin imkanları nasıl. Kütüphanesi var mı? Etüt imkanları sunuyorlar mı?

meliketeacher, 2 yıl önce

Ben bu yıl kadıköy yargı da kpss ve ingilizce öabt kursuna gittim. Bizim öabt dersine Marmara Üniversitesi'nden Cem Çakır hoca geliyordu. İngilizce öabt de eğitimi çok kaliteliydi. Yine Edebiyat öabt de arkadaşım vardı. O da memnundu öabt de onlara da üniversiteden hoca geliyormuş. Diğer öabt bölümlerini bilmiyorum. Ayrıca eğitim bilimleri ve gy-gk kadrosu da iyiydi.

mustafaa09
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:36

ortalama 5-6 bin arası benim sorduklarım da

xxmaydayxx
Aday Memur
23 Eylül 2022 17:11

Aynen genelde öyle sanırım. 5bin üzeri olanlar Pazarlıkla falan indirilir 5 bine

mustafaa09, 2 yıl önce

ortalama 5-6 bin arası benim sorduklarım da

meliketeacher
Aday Memur
23 Eylül 2022 18:19

Ders çalışma için özel bir sınıf var. Ders çalışma ortamı güzel ben istediğim zaman gidip çalışıyordum. Etüt konusunda ben daha çok birebir soru sormayı tercih ediyordum. Birebir çok soru sorduğum halde hocalar yılmadan sorularımı çözüyordu. TG denemeleri olarak da yargı ve benim hocam denemeleri düzenli olarak yapıldı.

xxmaydayxx, 2 yıl önce

Teşekkür ederim açıklamanız için müsait bi zamanda ben de gidip bi görüşeyim bakalım ne diyorlar. Peki, dershanenin imkanları nasıl. Kütüphanesi var mı? Etüt imkanları sunuyorlar mı?

24 Eylül 2022 04:27

Oturun evinizde düzenli olarak çalışın,kurslara veya dershanelere para döküp onları zengin etmeyin ve paranızı da heba etmeyin.Zaten artık kursların veya dershanelerin tahmin ettikleri sorulardan çok daha farklı sorular çıkıyor her sene.

Hatta tam tersine yanlış yönlendirmiş oluyor kurslar veya dershaneler.Mesela evde tek başına çok daha fazla konu öğrenip detaya inecek olan kişi kurs veya dershanelerdeki hocaların yönlendirmesi,buralardan soru gelmez demesi ile bazı konulara hiç bakmıyor ve sınavda oralardan soru gelmesi ile şoka uğruyor.

Hele hele kış vakti bir de bir sürü yol parası,öğle araları yemek parası verip onca masrafa girmek çok gereksiz.

Ayrıca youtube'da da binlerce video ders var.

Sadece Pegem,Yargı gibi dershanelerin deneme sınavlarına girin ara sıra,bu bile yeter.

Oturun evinizde sistemli ve düzenli şekilde çalışın.

24 Eylül 2022 12:22

Ben yıllar önce yargıya sadece matematik dersi için gitmiştim diğerlerini hep evde çalıştım sıkılıyordum haftada bir kafam dağılsın sosyalleşeyim diye gidiyordum bence de tüm dersler boşa masraf matematik hariç...
ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

Oturun evinizde düzenli olarak çalışın,kurslara veya dershanelere para döküp onları zengin etmeyin ve paranızı da heba etmeyin.Zaten artık kursların veya dershanelerin tahmin ettikleri sorulardan çok daha farklı sorular çıkıyor her sene.

Hatta tam tersine yanlış yönlendirmiş oluyor kurslar veya dershaneler.Mesela evde tek başına çok daha fazla konu öğrenip detaya inecek olan kişi kurs veya dershanelerdeki hocaların yönlendirmesi,buralardan soru gelmez demesi ile bazı konulara hiç bakmıyor ve sınavda oralardan soru gelmesi ile şoka uğruyor.

Hele hele kış vakti bir de bir sürü yol parası,öğle araları yemek parası verip onca masrafa girmek çok gereksiz.

Ayrıca youtube'da da binlerce video ders var.

Sadece Pegem,Yargı gibi dershanelerin deneme sınavlarına girin ara sıra,bu bile yeter.

Oturun evinizde sistemli ve düzenli şekilde çalışın.

24 Eylül 2022 12:41

Hatta o kurslara gidip arkadaş ortamına takılarak,Vatsap gruplarında sabah akşam yazışarak Kpss'ye üstünkörü şekilde hazırlanan çok kişiyi tanıyorum.

Matematik'ten bile youtube videoları tek başına yeterli olabilir.Bazı hocalar en basitten başlayıp çok iyi anlatıyorlar konuları.Ben 1 veya 2 tane Matematik yapabilirken bu sene 7 tane yaptım bol bol Matematik videosu izleyerek.

morisco_1982, 2 yıl önce
Ben yıllar önce yargıya sadece matematik dersi için gitmiştim diğerlerini hep evde çalıştım sıkılıyordum haftada bir kafam dağılsın sosyalleşeyim diye gidiyordum bence de tüm dersler boşa masraf matematik hariç...

gazili sosyalci
Genel Müdür
29 Eylül 2022 15:48

Ankara pegem okul öncesi oabt kursu için 4 bin lira ödedim.

29 Eylül 2022 18:05

Ucuzmuş valla.Ben atanırsam atandığım yerde haftasonları bu kurslardan birine gitmeyi düşünüyorum çünkü kız arkadaş falan edinebilirim bu kurs sayesinde.Yani Kpss tecrübemi konuştururum ve gözüme kestirdiğim kızlara güzel tüyolar,kaynak kitaplar veririm ve iyi olduğum dersleri anlatırım:)

gazili sosyalci, 2 yıl önce

Ankara pegem okul öncesi oabt kursu için 4 bin lira ödedim.

mustafaa09
Aday Memur
02 Ekim 2022 23:40

sen çözmüşün bu işi

ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

Ucuzmuş valla.Ben atanırsam atandığım yerde haftasonları bu kurslardan birine gitmeyi düşünüyorum çünkü kız arkadaş falan edinebilirim bu kurs sayesinde.Yani Kpss tecrübemi konuştururum ve gözüme kestirdiğim kızlara güzel tüyolar,kaynak kitaplar veririm ve iyi olduğum dersleri anlatırım:)

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi