Editörler : Pangaea
09 Kasım 2020 15:43

Van Hakkında Görüşlerinizi yazar mısınız?

hocalarım herkese selam. Van, öğretmenlik için nasıl bir şehir? Avantajları ve dezavantajları neler? Hangi ilçesini tavsiye edersiniz?

fenomen10
Aday Memur
10 Kasım 2020 08:55

van merkez ve ilçeleri olarak bakmak lazım. merkez çok iyi merkez ilçeler iyi. ilçe olarak uzak ilçelerde sıkıntı olabilir soğuk ve ev bulma ve yakıt masrafları çok oluyor. ilçelerde esnaf kazıkçı a101-bim-şok harici başka bir yerden alışveriş yapılmaz hepsi 1 e aldığını memura 10 a kitlemeye çalışıyor. kömür parası 4-5 bin tl. kiralar eşyalı 1400 boş 700-800.. merkez hertürlü avantajlı birde erciş gelişmiş.. ilçede kalırsan bunlar eksi yönleri haftasonu van merkeze gidip güzel vakit geçirirsin. genele bakacak olursak bu saydıklarım haricinde çok rahat çalışırsın.iyi bir yer

Serhat-ing
Aday Memur
12 Kasım 2020 15:45

Edremit nasil bi yer peki ? Burasi hakkinda bilgi verebilir misiniz??

0 SoneS 0
Aday Memur
12 Kasım 2020 15:52

Edremit merkeze 15 dakika mesafe ve göl kenarı. Bana göre Van tercihi yapacakların ilk sıraya koyması gerektiği yer.

Serhat-ing
Aday Memur
12 Kasım 2020 16:14

Sagolun hocam tesekkur ederim. Peki edremit disinda tercih edileblilecek ilceler nelerdir?

Serhat-ing
Aday Memur
21 Kasım 2020 23:22

Guncel :)

mltmaksu
Aday Memur
24 Kasım 2020 15:27

hocam erciş güzel en gelişmiş ilçe .

muradiye ercişten daha yakın vana ancak muradiyedense erciş hem tokiler olsun hem sosyalleşmek için en ideal ilçelerden .

aslında çoğu ilçeye günübirlik giden öğretmen arkadaşlarım var ancak kışın bazen yolları kapanabilen ilçeler olabiliyor örneğin başkale .

Serhat-ing, 3 yıl önce

Guncel :)

Serhat-ing
Aday Memur
26 Kasım 2020 00:04

anladım hocam çok sağolun. O zaman edremit ve erciş ilçelerini ilk sıraya alıyorum :)

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi