Editörler : crops35

Recep kavak
Aday Memur
02 Ekim 2021 08:32

Ben Balıkesir şoför alımına başvurdum iyi geçti

Alkan07
Aday Memur
02 Ekim 2021 11:28

Sınava girecekler önce msb binasına girirken tek başına giriyorsunuz kapıda telefonu emanet alıyorlar.çanta ile içeri girebiliyorsunuz sizi bi salonda bekletiyorlar.saat gelinine yaklaşınca size eşlik ederek evrak kontrol odasına alıyorlar eksik bi evrakınız varsa e devletten çıktı alıyorlar.sonrası sizi komisyonlara dağıtıp salonda sırası ile alıyorlar.her yönüyle sizinle ilgileniyorlar yönlendiriyorlar.kapıdan girip binadan çıkana kadarbütün personel güler yüzlüydü Başarılar dilerim.

ali yüzbaşı
Aday Memur
02 Ekim 2021 12:28

TEŞEKKÜR EDIYORUM.BİLGİLERİNİZ İÇİN

NE SORDULAR ? BİRDE KOMİSYON MSÜ KOMİSYONU GİBİ KESKIN KURALLI MI?

Alkan07, 3 yıl önce

Sınava girecekler önce msb binasına girirken tek başına giriyorsunuz kapıda telefonu emanet alıyorlar.çanta ile içeri girebiliyorsunuz sizi bi salonda bekletiyorlar.saat gelinine yaklaşınca size eşlik ederek evrak kontrol odasına alıyorlar eksik bi evrakınız varsa e devletten çıktı alıyorlar.sonrası sizi komisyonlara dağıtıp salonda sırası ile alıyorlar.her yönüyle sizinle ilgileniyorlar yönlendiriyorlar.kapıdan girip binadan çıkana kadarbütün personel güler yüzlüydü Başarılar dilerim.

metsuk
Aday Memur
02 Ekim 2021 17:25

diploma yerine mezuniyet için e devletten kağıt çıkarırsak olur mu

Alkan07, 3 yıl önce

GreyWolf26
Aday Memur
06 Ekim 2021 14:41

Sınavdan sonra kaç gün içersinde işe çağırırlar

Se.Efe. ege
Kapalı
06 Ekim 2021 19:01

Mulakatininz nasıl geçti
Kntbn, 3 yıl önce
Büro memuru olarak Zonguldak

Kntbn
Kapalı
07 Ekim 2021 09:12

Çok güzel geçti benim mülakatım 10 dk falan sürdü zaten sorulan bir çok şeyi bildim hayırlısı sizde çok kasmayın heyecan yapmadan bildiğinize cevap verin bilmediğiniz anımsayamadım diyip geçin .
Se.Efe. ege, 3 yıl önce
Mulakatininz nasıl geçti

Se.Efe. ege
Kapalı
07 Ekim 2021 10:44

Mutlaka sorular aynı olmaz fakat fikir olsun diye ne tip sorular soruldugunu da yazar misin lütfen. Hayırlısı olsun senin için
Kntbn, 3 yıl önce
Çok güzel geçti benim mülakatım 10 dk falan sürdü zaten sorulan bir çok şeyi bildim hayırlısı sizde çok kasmayın heyecan yapmadan bildiğinize cevap verin bilmediğiniz anımsayamadım diyip geçin .

Fınansakademi
Kapalı
08 Ekim 2021 13:58

Arkadaşlar Sivas ilçeleri yazan varmı

Warapple2525
Kapalı
08 Ekim 2021 18:52

Elektrik teknisyenligi uygulamasına ve sözlüsüne giren arkadaslar yardımcı olabilirler ne soruyorlar

salih123
Aday Memur
09 Kasım 2021 21:14

Bu alımla ilgili herhangi bir gelişme olmadı henüz değil mi arkadaşlar?

salih123
Aday Memur
09 Kasım 2021 21:17

Bu arada bu başlık, 338 kişilik alım yapılacak ilan için geçerli sanırım değil mi?

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi