Editörler : Pangaea
«789101112131415161718»

sonbahar.turkce
Kapalı
20 Eylül 2012 01:53

ne kadar dürüst elhacı başkalarına bakıtğnı söylüyo bu da bişeydr tabiiii:)) yalan yok şanslı nazlı kzım bu zamanda böylesi zor bulunur..

gizembjk
Kapalı
20 Eylül 2012 01:54

aaa aaa resmen baskasına asık oldum dedii ne sanslısı yahuu

sonbahar.turkce
Kapalı
20 Eylül 2012 01:56

elhacım başkasına aşık olmaz.. lafn gelişi öle dedi ben bilirm onu geçen gün ne kadar ağladı nazlı diye diye düştü yollara. şuurunu kaybetti..

elhacivelhoca
Yasaklı
20 Eylül 2012 01:56

bu çocuğu kaçırma yoksa kaparlar gibi bi anlam çıkardım ben bundan..ya da işime öyle geldi...neyse yatıyom ben..siz de burda geyik yapmayın....ciddi bi amaca yönelik bi sayfa bu yav....gidin ingilizceye 3000...fiziğe 5000...şubatta ek alım vb . başlıklar altında muhabbet edin....

sonbahar.turkce
Kapalı
20 Eylül 2012 02:07

ciddi bir amaç :)sen ciddi amaçla açılan sayfaları karştrp birbirne giderken iyiydi.. bu ciddi pembe diziyi kaçrmak olmaz elhacı.

mavilimorcicek
Daire Başkanı
21 Eylül 2012 00:35

bikac gündür takip edemedim dizi bitti mi :D

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 00:40

diziyi yayından kaldırdılar toplumun ahlakını bozduğum için....bu ne lan hergün birine aşık oluyon diye...hem kız küstü...nşa da mutlu olması lazımdı sezon finali...ama yarım bıraktık bilerek ki...seneye kaldığı yerden devam edelim diye....

mavilimorcicek
Daire Başkanı
21 Eylül 2012 00:41

seneye atanırsak göremeyebiliriz ama ya:D

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 00:54

biz bunu kopyala yapıştırla roman yapcaz...zaten bir ay içinde best seller olacak...ordan okursun..hem heyecanlı olur....3500 syfalık kocaman ansiklopedi gibi bi roman....ılık bir yaz gecesinde...aşıklar eleele göz gözedir....ama bir yandan kötü karakter gizem de boş durmammaktadır ve ayrıştırma planlarına hergün yenisini eklemektedir.....diye devam eden....

hatta sonra uzun metraj filmini bile yaparlar bunun ...dizi olarak kalmaz yani...not defteri filmine rakip oluşum olsun adı da...

gizembjk
Kapalı
21 Eylül 2012 00:58

yahu ben bu dizinin sadece seyirci kısmıyımm allah allah yaa artık izlemicem de ama madem kötü rol verilmis daa da gelmem :D

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 01:00

iyi kötü karakter lafının üstüne gelirmiş zaten...kız küstü zaten...suç ben de ne karıştırıyon yk aşık oldum yok kıldı yündü...çaktırma işte sus....

gizembjk
Kapalı
21 Eylül 2012 01:02

neyse tamam daha da izlemicem sizi bol şans :))

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 01:04

ben zaten evlendirme programı izlemem ...ciddi ...entellektüel bi bireyim böyle hafif şeyler falan izleyemem ....aç gız aç...bu kız çok güzel de...çocucuğu beğenmiyodu demii...geçen çay içtiydi bunlar...noldu bunlara falan....anladım ben onu....

nazlıcansosyalci
Şube Müdürü
21 Eylül 2012 01:13

paşa cafe demek.. paşalar gibi eğlendin demek... yetmedi bir de aşık olup döndün demek... paşa torunusun yaa hem ben hem o kenarın dilberiini idare edebilirsin ben de paşa paşa kabul ederim demek..

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 01:15

yav ben anlamam paşadan falan yaaa..bizim enteller zorla götürdü zaten....amma laf aramızda ne ortam varmış yaaa....bir de ilk defa canlı müzik olayını güzel yapan bi yer gördüm haa...

neyse ne anlatıyodum ben...kıza gelince...ya tanımam etmem yaa...öyle gördüm geçti gitti...görsem tanımam şu an...

....hem bir tek sen varsın benim iin...(arabesk rap şarkısından alıntıdır...)

nazlıcansosyalci
Şube Müdürü
21 Eylül 2012 01:22

yersen diyosun...paşa cafe çok severdim ama sayende soğudumm biran için :( korktum senden ben olmaz bu işş biz en iyisi dost kalalımm

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 01:25

sen paşa kafeye gidip gelen biriysen zaten olmaz bizim iş...o ne entelliktir öyle yaa...nargilelelr...canlı müzikler....ben senin masraflarını karşılayamam...ayrıca kıskanırım...ayrıca ne işin var canım öyle yerlerde evli barklı bi kızcaaz olarak....yokum diyorum....

nazlıcansosyalci
Şube Müdürü
21 Eylül 2012 01:29

şu yorumundan sonra hiç umut yok diyorum.. paşamız kendisi gitsin eğlensin birde karı-kız baksın hanım evde otursun tabi yaa aman haa kapı dışarı çıkarma kıskanırmışşş bende kıskanırdımm kıskandım hatta haksızlık bu ....benim demem lazım adam bir de üste çıkıyoo .. tamam dost kalalımm adetim değildir düşman olmam ben

elhacivelhoca
Yasaklı
21 Eylül 2012 01:32

hmmmm...mesaj alınmıştır...beni de götür beni de götür şeklindedir ....tamam ama öyle bi yere gidemeyiz...basit bi yere...adı sanı olmayan bi yere...baş başa olacağımız bi yere...örnek veriyorum..bizim ev....

faeybukta mekan eklme muhabbeti mi ne varmış...arkadaşlar onu yapıyolar falan..ulen nasıl bi ortama düştüm olum ben yaa diye çemkirsem de artık çok geçti....

nazlıcansosyalci
Şube Müdürü
21 Eylül 2012 01:40

geçtiii mesaj dün verildiii ama alınmadı... senin evinin önünden bile geçmem ben artıkk ev nerdeydi pardon dikkat edeyim:)

facebook twiter anlamam ben kullanmadım eksikliğini de hiç duymadımm millete nispet eder gibi foto koyup şurdaydık burdaydıkk diyenlerden hiç olmadımm.. ya sende bir hesap aç bak şimdi seni de etiketlerdik diyenlere uymadım hiçç etiket yapıştırtmadımm...

son sigaramı yaktım bitti mi giderim .. son bir sigara içelim öyle git gideceksen dediğini duyar gibi oldum yaktımm seni de sigaranın dumanı gibi üfledim attım içimdenn... bundan sonrası olmaz olamaz başlaman bitti ayrı dünyaların insanıymışızz ... abi mi desem artık sana olamayacağını göstermek için bilemedimm belki de küçüksündr gerçii çözemedim..

Toplam 433 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi