Editörler : "eskiyara"Pangaea
06 Aralık 2022 21:00

Fuat oktay bütçe konuşmasında uzman öğretmenlik tazminatı 2023 yılında 2250tl civarı olacak dedi. Bu da yüzde 18-20lik bir zam demek. Islak rüyalarınızdan uyanın. İlk 6 ayda enflasyon ralli yaparken bile %40ı zoraki verdiler.

muallim_34
Genel Müdür
06 Aralık 2022 21:29

Yüzde 40 cepte.

wulfgarop
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 21:37

Başlığı görünce "doların 1.5 TL ye düşme ihtimali var, dolarınızı satın" tweet'i geldi aklıma
06 Aralık 2022 22:08

Islak rüyaaaa bu kısımda kahkaha attım
englıshlanguage, 1 yıl önce

Fuat oktay bütçe konuşmasında uzman öğretmenlik tazminatı 2023 yılında 2250tl civarı olacak dedi. Bu da yüzde 18-20lik bir zam demek. Islak rüyalarınızdan uyanın. İlk 6 ayda enflasyon ralli yaparken bile %40ı zoraki verdiler.

hakan şentürk
Aday Memur
06 Aralık 2022 22:18

Açıklanan enflasyon verisine göre yüzde 20yi teknik olarak geçemez,inşallah yaparlar yüzde 50.

Behzatçç
Yasaklı
06 Aralık 2022 23:27

Nasıl yani
hakan şentürk, 1 yıl önce

Açıklanan enflasyon verisine göre yüzde 20yi teknik olarak geçemez,inşallah yaparlar yüzde 50.

hsnsylk
Genel Müdür
07 Aralık 2022 09:45

kaynımın dünürü bakanlıkta çaycı ondan duydum AKP %60 zam yapacakmış.

hebelebelup
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 09:47

zam ıle kac yıl sonra araba alabılıroyorum 300 yıl 500 yıl ?

Velocıraptor
Genel Müdür
07 Aralık 2022 09:48

Teknik olaraksa tamam yani ben ikna oldum :)
Behzatçç, 1 yıl önce
Nasıl yani

Hakan kayalı
Aday Memur
07 Aralık 2022 09:52

Hayırdır sen khk ile atılanlardan mısın? Adam gibi bir sözün yorumun yok, tek derdin siyaset. Kimliğini açık et hele delikanlıysan tabi.
hugo.almeida, 1 yıl önce

%50 zam, %30'da reis verse %80. En az.

Ocakta maaşlarımız 30 bin lira olacak. Açın pencereli, açın kombileri onyüzbinmilyon lira alacağız.

hugo.almeida
Kapalı
07 Aralık 2022 10:20

Zihniyete bak. İktidarı eleştirince terörist damgası yapıştırmaya kalkıyor. :) Hadi bu dünyada sırtınızı iyi yere yaslanmışsınız da Allaha nasıl hesap vereceksiniz?

Hakan kayalı, 1 yıl önce
Hayırdır sen khk ile atılanlardan mısın? Adam gibi bir sözün yorumun yok, tek derdin siyaset. Kimliğini açık et hele delikanlıysan tabi.

hebelebelup
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 10:27

vekıllerı tv kanalında suriler bagımsız vekıl sececek sayıya henuz ulasmadı dıye acıklama yapıyor demek kı ılerı de ulasacak ulkenın ocagına kaldırım tası dosemeyı sevenler bellı olmakta

hugo.almeida, 1 yıl önce

Zihniyete bak. İktidarı eleştirince terörist damgası yapıştırmaya kalkıyor. :) Hadi bu dünyada sırtınızı iyi yere yaslanmışsınız da Allaha nasıl hesap vereceksiniz?

Hakan kayalı
Aday Memur
07 Aralık 2022 10:41

Kimsenin öyle bir damga vurduğu yok ama fetösünden pkksına abd sinden ab sine Erdoğan liderliğinde ki hükümete düşman. Siz neden düşmansınız. Her vatandaşın eleştirmek hakı ama Fetönün iftiralarına sarılıp gerçekmiş gibi teşeronluk yapmanız düşündürücü.
hugo.almeida, 1 yıl önce

bogeyma01
Memur
07 Aralık 2022 10:50

yüzde 40 zam yapıldığında herkes zaten enflasyon farkı aldığımız dedi,yani hiçbir puan kazanamadılar,şuan enflasyon düşük çıkartıldı üzerine hatrı sayılır bir oran eklenecek diye düşünüyorum,seçime 15-20 zam ile girileceğni düşünmüyorum,bu seçim diğer seçimler gibi rahat geçmeyecek,bunun farkındalar...seyyanen olur,eklenecek yüzde 15-20 olur,ama illa birşey olur...

berkibadil
Kapalı
07 Aralık 2022 11:05

Mevcut yönetimi beğenmeyip değişmesini istemek için terörist olmaya gerek yok. Markete çarşıya pazara gidiyoruz görüyoruz şükür. Ülkede 10 milyon kaçak araba fiyatlarının 2 katı vergi kaşar peynir 200 liraya koşuyor sen neden bahsediyorsun zamanında maklube yiyenler herkesi maklubeci olmakla suçlardı bu iş de ona benzemez umarım

Hakan kayalı, 1 yıl önce
Kimsenin öyle bir damga vurduğu yok ama fetösünden pkksına abd sinden ab sine Erdoğan liderliğinde ki hükümete düşman. Siz neden düşmansınız. Her vatandaşın eleştirmek hakı ama Fetönün iftiralarına sarılıp gerçekmiş gibi teşeronluk yapmanız düşündürücü.

hugo.almeida
Kapalı
07 Aralık 2022 11:08

Düşünme sen kardeşim. Yaftalarını al, iftiranı da al uzaklaş. Size göre herkes düşman zaten. Benden uzak Allaha yakın. Hesabı ona vereceksin.

Hakan kayalı, 1 yıl önce
Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi