Editörler : Pangaea
«19202122232425262728293031
07 Şubat 2022 13:32

baya oldu gerçekten . duyumların kesinliği var mı bilmiyorum ama açacakları kadro 3-5 tir. bu şekilde çok zor seneye daha kötü olacak gibi

the-white-wolf, 2 yıl önce

Aylardır çşb alımı konuşuluyor ama alım yok ortada.

Önce Merkezinin bitmesini bekliyor dediler

Sonra Ocağın sonunda alıma çıkacak dediler

Şimdide yakında deniliyor

07 Şubat 2022 14:53

Hocam çşb de 3-5 tane mimar alırsa ülkedeki tüm mimarlık fakültelerini kapatsınlar.

Zaten kontenjanları da dolmuyor artık hepten kapatsınlar.

Bilal8, 2 yıl önce

baya oldu gerçekten . duyumların kesinliği var mı bilmiyorum ama açacakları kadro 3-5 tir. bu şekilde çok zor seneye daha kötü olacak gibi

vusra
Aday Memur
07 Şubat 2022 21:53

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

08 Şubat 2022 16:09

neyseki tercih verip atanan yam yamlar bu çşb alımında tercih veremiyor

08 Şubat 2022 16:10

Çıktı mı ilana Hocam ?

08 Şubat 2022 16:12

evet 25 mimar alıyor

Bilal8, 2 yıl önce

Çıktı mı ilana Hocam ?

betelgeuse13
Yasaklı
08 Şubat 2022 18:28

Tercih vermeyi düşünen arkadaşlar özellikle 91,5+ puandakiler, telegram için özelden iletişime geçebilirler.

sadecemimar
Şube Müdürü
08 Şubat 2022 18:37

92'nin altına inme ihtimali var mı

betelgeuse13, 2 yıl önce

Tercih vermeyi düşünen arkadaşlar özellikle 91,5+ puandakiler, telegram için özelden iletişime geçebilirler.

08 Şubat 2022 18:51

657 kadrolu atananlar tercih verebiliyor

08 Şubat 2022 19:01

bu son merkezide atananlardan bazıları daha önce sözleşmeli olarak yerleşmişti onlar da başvuramıyor ama diğer 657'liler başvurabilir dediğiniz gibi

nasilolacakbuisler, 2 yıl önce

657 kadrolu atananlar tercih verebiliyor

08 Şubat 2022 19:17

Mimarlıktan kontenjan açılan şehirlerin çoğu kırsalın kırsalı.

Harita bilgim yetersiz kaldı yerlerini hatırlamakta

4-5 tanesi hariç geriye kalanları birbirinden uzak ve farklı coğrafyalarda olmasına rağmen hepsinin ortak bir özelliği varmış gibi ama tam olarak bu ortaklığın adını da koyamadım

Memur.olacak
Şube Müdürü
08 Şubat 2022 19:37

Kit'e atananlar tercih verebiliyor mu ?

bu son merkezide atananlardan bazıları daha önce sözleşmeli olarak yerleşmişti onlar da başvuramıyor ama diğer 657'liler başvurabilir dediğiniz gibi

08 Şubat 2022 22:09

tercih verip yerleşebilirler.ama göreve başlayamazlar.kit kurumlarında 3 yıl çalışma şartı var.yani çşb ye göre tercih hakları var,ama geçiş yapamazlar.tercih verip yerleşseler dahi otomatik olarak yedek listeye geçer sıraları.

Memur.olacak, 2 yıl önce
Kit'e atananlar tercih verebiliyor mu ?

ElizaC
Aday Memur
09 Şubat 2022 01:26

tercihler nasıl değerlendirilecek şimdi. mülakat falan mı olacak? süreci bilen var mı?

betelgeuse13
Yasaklı
09 Şubat 2022 04:23

Tercihler, açılan şehirler hakkında konuşmak, ankete katılıp sıralamanızı görmek, sözleşmelilere dair özlük hakları hakkında konuşmak için ; tercih sürecini daha sağlıklı tamamlamak için mimar arkadaşları telegram grubuna bekliyoruz.

Özelden mesaj atarsanız link yollayabiliriz.

İyi forumlar.

ElizaC
Aday Memur
09 Şubat 2022 17:21

İlanda sınav diye geçen ibare mülakatı mı kastediyor? Mülakat mı olacak ?

İnsaat muhen
Aday Memur
09 Şubat 2022 21:39

Mesaj atamadım size, kardeşim mimar askerde şuan onun adına gruba dahil olmak istiyorum
betelgeuse13, 2 yıl önce

Tercihler, açılan şehirler hakkında konuşmak, ankete katılıp sıralamanızı görmek, sözleşmelilere dair özlük hakları hakkında konuşmak için ; tercih sürecini daha sağlıklı tamamlamak için mimar arkadaşları telegram grubuna bekliyoruz.

Özelden mesaj atarsanız link yollayabiliriz.

İyi forumlar.

fırat-asfaltit
Aday Memur
09 Şubat 2022 21:55

KİT e atanmış evrakları teslim etmiş ama henüz işe başlamamış kişiler çsb'ye tercih verebilir mi peki? Verseler bile yerleştirmeleri yapılabilir mi? Evrak teslimi olmasa değişen bir şey olur mu? Mühendisim bu durumda olup kadro yakmak isteyen arkadaşlar var.Umarım yapamazlar.

nasilolacakbuisler, 2 yıl önce

tercih verip yerleşebilirler.ama göreve başlayamazlar.kit kurumlarında 3 yıl çalışma şartı var.yani çşb ye göre tercih hakları var,ama geçiş yapamazlar.tercih verip yerleşseler dahi otomatik olarak yedek listeye geçer sıraları.

22 Şubat 2022 11:17

Dün kendisiyle konuştuğum ve geçen senelerden atanmış mimar arkadaşım anlatıyor:

3. merkezi atamada MEB'e atanmış biri bana ulaşıp bilgi aldı ÇŞB'nin alımına başvurmak için:)

Ankaraya, bakanlığa kadrolu olarak atanmış biri ÇŞB alımının nesine tamah edip de başvuru yapıp kadro yakıyor cidden merak ediyorum...

Belli ki içine sinmeyen bir şey var ama bilsinler ki huzuru, kalp mutmainliğini veren Allah'tır.

Kağıt üzerinde, görünürde en güzel kadroya da atanmış olsanız, tüm şartlar lehinize de görünüyor olsa Allah o en güzide kurumda birilerini size musallat edip de öyle bir mobinge uğratır ki sizi her gün inim inim inlersiniz...

Bu kadar vurdumduymazlıkla ya birkaç kuruşluk fark için veyahut başka dişe dokunmaz bir sebep için bu aymazlıkla kadro yakıp duruyorsunuz ya Rabbim sizi inim inim inletsin gerçekten...

Yasal hakkımız diye kimse kendini avutmasın zira faiz de yasal zina da...

Kaçtır denk geldiğim bu kadro yakanların hepsinin de kız olması günümüz sosyal ve siyasi atmosferindeki güncel gelişmeler ışığında bakıldığında gerçekten fazlasıyla ironik:)

Doksanlımimar
Aday Memur
22 Şubat 2022 14:20

Mebdeyim hocam.İsmini bilsek arkadaşın özelden yazarsanız.Ben de Mimarım orada.Çok şükür o insanlar gibi tamah etmedik.

Dün kendisiyle konuştuğum ve geçen senelerden atanmış mimar arkadaşım anlatıyor:

3. merkezi atamada MEB'e atanmış biri bana ulaşıp bilgi aldı ÇŞB'nin alımına başvurmak için:)

Ankaraya, bakanlığa kadrolu olarak atanmış biri ÇŞB alımının nesine tamah edip de başvuru yapıp kadro yakıyor cidden merak ediyorum...

Belli ki içine sinmeyen bir şey var ama bilsinler ki huzuru, kalp mutmainliğini veren Allah'tır.

Kağıt üzerinde, görünürde en güzel kadroya da atanmış olsanız, tüm şartlar lehinize de görünüyor olsa Allah o en güzide kurumda birilerini size musallat edip de öyle bir mobinge uğratır ki sizi her gün inim inim inlersiniz...

Bu kadar vurdumduymazlıkla ya birkaç kuruşluk fark için veyahut başka dişe dokunmaz bir sebep için bu aymazlıkla kadro yakıp duruyorsunuz ya Rabbim sizi inim inim inletsin gerçekten...

Yasal hakkımız diye kimse kendini avutmasın zira faiz de yasal zina da...

Kaçtır denk geldiğim bu kadro yakanların hepsinin de kız olması günümüz sosyal ve siyasi atmosferindeki güncel gelişmeler ışığında bakıldığında gerçekten fazlasıyla ironik:)

Toplam 617 mesaj
«19202122232425262728293031

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi