Editörler : swat3410
«473947404741474247434744474547464747474847494750»

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2019 10:58

Gün gelecek onlar kahraman biz hain olacagiz. Bu ülkeden bazı şeyleri çok irdelemek lazım. Bugün hain olan yarın kahraman, kahraman olan da hain olabilir. sentezi çok iyi yapmak lazım fakat hiçbir zaman gerçekler ortaya cikmayacak
ManuelfernandesAnil, 5 yıl önce
Hatta yavşaktırlar her boku ye sonucunda ne olacağını bildiğin için de kaç ne geldiyse başımıza onlar yüzünden geldi eğer en ufak karakter varsa geri döner teslim olurlar ama nerdeee

Türk1453
Yasaklı
08 Ağustos 2019 12:08

Kardeşim ahir gününe inanırmısın bilmem ama bu yapılan haksızlıklar öbür tarafta çıkacak inşallah kaçacak yer arayacaklar çünkü öbür tarafta hepsinden Allah'ın izniyle hesabını soracağım varsın bu fani dünya onların olsun
Adcet, 5 yıl önce
Gün gelecek onlar kahraman biz hain olacagiz. Bu ülkeden bazı şeyleri çok irdelemek lazım. Bugün hain olan yarın kahraman, kahraman olan da hain olabilir. sentezi çok iyi yapmak lazım fakat hiçbir zaman gerçekler ortaya cikmayacak
08 Ağustos 2019 12:30

Ne kahramanı olacaklar bilader saçma saçma yorum yapıyorsunuz hala valla anlamıyorum sizi
Adcet, 5 yıl önce
08 Ağustos 2019 12:37

Bizimde canımız yanıyor bizde ihracız belki haksız yere ceza bile alabiliriz ama götümüz başımız oynamıyor böyle yorumlar yapmıyoz ne derseniz deyin fetöcü ibnelerin safında olacağıma milyon kere hükümetin devletin yanındayım varmı ötesi amk

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2019 12:48

Ben devletimin yanındayım her zaman kardeşim sen rahat ol. Ama bana bu zulmü yapan idarecilerin yanında olmamı bekleme. Gün geldiğinde bu adam boyle demişti. haklıymış diyeceksin ama çok geç olacak. Ben ülkemdeki adaletsizliği kastediyorum. Adamların hazırladığı iddianamede 2008-2010 yıllarındaki sgk kaydı olması geçiyor. Ee hani milat 17-25di.
Bizimde canımız yanıyor bizde ihracız belki haksız yere ceza bile alabiliriz ama götümüz başımız oynamıyor böyle yorumlar yapmıyoz ne derseniz deyin fetöcü ibnelerin safında olacağıma milyon kere hükümetin devletin yanındayım varmı ötesi amk

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
08 Ağustos 2019 13:10

Birde gerçekleri konuşmaktan korkma. Götün başın oynamasın. Zulmü yaşayıp anlatmadiktan sonra seni kimse anlamaz. Ben hergun 40-50 eve gidiyorum ve yapılan zulmü herkese anlatıyorum. inanmayanlara da belgeyi gösteriyorum. Ne diyorlar biliyor musun? " insanlar haksızlık yapıldığını söylüyor ama inanmıyorduk şimdi gözümüzle gördük" diyorlar. kardeşim devlete ihanet edenler maalesef elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Senin benim gibi masum insanlar da derdini anlatmak için adliye köşelerinde koşturuyorlar. Ohal komisyonu denen oyalama komisyonunun keyfini bekliyoruz. Şimdi söyle bana isminde Adalet olan bir parti bu zulmü yapıyor. Bir zamanlar kol kola gezip her istediklerini verdiler. onları güçlendirdiler. Şimdi hesap veren onlar değil buz oluyoruz
08 Ağustos 2019 13:21

Gerçekleri yazınca götün başın mı oynuyor? Sana bu haksızlığı yapanlara hala boyun eğmeye devam et sen senin gibiler oldukça bu ülkeye adalet hukuk çok geç gelir.
08 Ağustos 2019 13:24

Böyle devam edin bakalım siz bildiğiniz yoldan gidin benim çizgimde belli tarafımda
08 Ağustos 2019 13:33

Çok şükür bir iade gördük hayırlı olsun 4 ekim açığı galiba. Umut oldu bize de bende hala kod filan var mı öğrenemedim inşaallah apansızın iade görürüm son zamanlarda artık yakınmış iade haberi gibi hissediyorum haber bekleyenlere tez vakitte iyi haberler gelsin artık
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
701 KHK - EGM - İADE Esim polis memuru idi benden dolayı 2 yıl açıkta kalmıştı ve 701 KHK ile ihraç olmuştu. Adli işlem geçirmedi kodlama var mı yok mu bilmiyoruz bugün iade oldu çok şükür. 701 ile ilk iade olabilir. Es durumundan bekleyenler için de umut olur. Bir paylaşım arkadşalar.
08 Ağustos 2019 13:46

Açık değil 701 KHK ile ihraç olmuş arkadaş.
peynirgemisi, 5 yıl önce
Çok şükür bir iade gördük hayırlı olsun 4 ekim açığı galiba. Umut oldu bize de bende hala kod filan var mı öğrenemedim inşaallah apansızın iade görürüm son zamanlarda artık yakınmış iade haberi gibi hissediyorum haber bekleyenlere tez vakitte iyi haberler gelsin artık
08 Ağustos 2019 14:17

çok saf saf yorum yapanlar var bizler sadece kurbaniz sen yurt disina gitsen ne olur gitmesen ne olur kimin nekadar vatani sevdigini bir Allah bilir atilmamiz tamamen hukuksuzluktur vicdansizliktir merhametsizliktir adaletsizliktir gerisi teferruattir sucun sinirlari anayasada bellidir keyfi degildir kimsede sizin burda yazdiginiza bakip iade yapmaz ona gore kasilmayin
08 Ağustos 2019 14:35

Kimse zaten buraya yazıp iade olacağını düşünmüyor merak etme beni bilen bilir diğer sayfadan sadece artık saçma yorum yapanlara dayanamıyorum
vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
çok saf saf yorum yapanlar var bizler sadece kurbaniz sen yurt disina gitsen ne olur gitmesen ne olur kimin nekadar vatani sevdigini bir Allah bilir atilmamiz tamamen hukuksuzluktur vicdansizliktir merhametsizliktir adaletsizliktir gerisi teferruattir sucun sinirlari anayasada bellidir keyfi degildir kimsede sizin burda yazdiginiza bakip iade yapmaz ona gore kasilmayin
08 Ağustos 2019 14:39

Bende 701 ihracım geneli 26 nisan ya acaba dönen arkadaş önceki aylarda açığa alınanlardan mı diye sordum ben de 4 ekim açığıydım 26 nisancılar genelde kodlarını öğrendiler biz öğrenemedik bir şey acaba bizim kodumuz var mı yok mu neden ihraç olduk bilemiyoruz
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Açık değil 701 KHK ile ihraç olmuş arkadaş.
08 Ağustos 2019 14:50

devrem avukat mesut bey bit karar paylasmis adamda kriter yok ama red icin ne yazmislar biliyormusun aynen yazan cümle sahsin uhrevi beklentiler icine girmesi irtibat iltisak sayilmis bu kararlar müzede sergilenmesi lazim imza atanlarin kimlikleriyle beraber yani egmden referansiniz yoksa iade yok buna çok eminim bu islemleri yapanlar biz yokmusuz hic olmamisiz gibi davraniyorlar ve herkesten bunu bekliyorlar bu ülkede bizim kadar sahipsiz bir magdur kitlesi olmamistir koskoca muhalefet yazarlar akil adamlar ölüm sessizliginde bu ülkede gözaltinda ölen adam 1 sene sonra iade edildi sucu yok diye bu Atatürkün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinde olmamali buna izin veren hicbir sistem adil degildir bu konuda yapilan asiriliklara tepkisiz kalan kimsede bana gore insani degerler tasimiyordur
Kimse zaten buraya yazıp iade olacağını düşünmüyor merak etme beni bilen bilir diğer sayfadan sadece artık saçma yorum yapanlara dayanamıyorum

x MALKOÇOĞLU x
Aday Memur
08 Ağustos 2019 16:17

Ben de şimdi baktım karara. "uhrevi faydalar umma" ve "beraat kararı verilmiş olsa dahi" şeklinde red vermek için kurulmus şaka gibi cümleler mevcut. Ben zaten bu zihniyetten bir beklenti içerisinde değilim. Zalimden medet ummak asaletime ters düşer. Şairin dediği gibi: '... Müdür bey dert dinler bugun maruzat/ Çatık kaş hükumet dedikleri zat/ Beni Allah tutmuş kim eder azat/ Anlamaz yazısız pulsuz dilekçem/ Anlamaz, ruhuma geçti bilekçem... Özellikle 3. mısra beni teselli ediyor.

Avşarkurt
Aday Memur
08 Ağustos 2019 16:30

Şimdi bu darbeci örgütün kafasına göre milleti fişlemeye neden gerek duyduğu anlaşılıyor.

x MALKOÇOĞLU x, 5 yıl önce
Ben de şimdi baktım karara. "uhrevi faydalar umma" ve "beraat kararı verilmiş olsa dahi" şeklinde red vermek için kurulmus şaka gibi cümleler mevcut. Ben zaten bu zihniyetten bir beklenti içerisinde değilim. Zalimden medet ummak asaletime ters düşer. Şairin dediği gibi: '... Müdür bey dert dinler bugun maruzat/ Çatık kaş hükumet dedikleri zat/ Beni Allah tutmuş kim eder azat/ Anlamaz yazısız pulsuz dilekçem/ Anlamaz, ruhuma geçti bilekçem... Özellikle 3. mısra beni teselli ediyor.

vefa4vefa
Şef
08 Ağustos 2019 17:19

Dostlar UYAP vatandaşa baktım bugün de anlayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Daha önce denetimli serbestlik müdürlüğü yurt dışı yasağının devam edil etmediğini mahkemeye sormuş. Mahkeme de ediyor diye cevap vermiş. Bu evragi ben görebiliyordum şimdi göremiyorum sizce sebebi nedir? Teşekkürler

Memo2911
Memur
08 Ağustos 2019 17:21

Arkadaşlar red veya iade karar ne olucaksa erken açıklaması önemli en azından süreç hızlanıyor eğer red alacaksak biran önce açıklansın ki en azından hukuk mücadelesini hızlandıralım bir de bence red alanlar yazıyor ama iade olanlar yazmıyor iade oldum diye

Memo2911
Memur
08 Ağustos 2019 17:25

Komisyonun bunu nasıl açıkladığımdan belli değil mesela red alan arkadaşlar biraz daha kapsamlı yazarsa en azından bir yorum yapa biliriz mesela adli süreci devam ediyor mu yada hangi beraatmi takipsizlik mi cezamı, ikincisi komisyona ne zaman baş vurmuştu mesela ben hemen ihraçtan sonra bir hafta içinde baş vurdum

Avşarkurt
Aday Memur
08 Ağustos 2019 17:42

11 olmuştu komisyona başvuru yapalı. Dün itibari ile ret geldi. 26/8 açık ihraç.701 khk

Memo2911, 5 yıl önce

Komisyonun bunu nasıl açıkladığımdan belli değil mesela red alan arkadaşlar biraz daha kapsamlı yazarsa en azından bir yorum yapa biliriz mesela adli süreci devam ediyor mu yada hangi beraatmi takipsizlik mi cezamı, ikincisi komisyona ne zaman baş vurmuştu mesela ben hemen ihraçtan sonra bir hafta içinde baş vurdum

Toplam 102884 mesaj
«473947404741474247434744474547464747474847494750»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi