Editörler : Pangaea
«722172227223722472257226722772287229723072317232»

Gıdaci099
Kapalı
19 Ocak 2020 00:53

çok kötü taklaya geldik

Ekinoksis
Kapalı
19 Ocak 2020 01:01

Milletin canını sıkmaya çalışmaktan zevk mi alıyorsunuz yani

Boş beleş adamlarsınız

Acınacak haldesiniz

Ortada haksızlık var ve siz bununla dalga geçiyorsunuz

İnsan değilsiniz İnşallahta bir gün beterini yaşarsınız

Büyük bir haksızlığa uğradığında da bu dediğim aklına gelsin tamam mı ?

ZMprof, 4 yıl önce

Kesin atama olacak ama tarih belli değil diyen birileri vardı.Gelse de şu millete yine umut verse .O bile sınava çalışıyor herhalde, bıktı kendi kendini kandırmaktan :)

Ekinoksis
Kapalı
19 Ocak 2020 01:07

herkes ne yaparsa kendine yapar hiçbir şey karşılıksız kalmaz bunu bir gün ödersiniz

ZMprof
Daire Başkanı
19 Ocak 2020 01:24

Sitemini bana değil kesin atama olacak deyip atama garantisi veren arkadaşlara yapacaksın.Gelsin hesap versin hani kesindi atama ?

Ekinoksis, 4 yıl önce

herkes ne yaparsa kendine yapar hiçbir şey karşılıksız kalmaz bunu bir gün ödersiniz

Ekinoksis
Kapalı
19 Ocak 2020 01:37

Ben resmi kaynaklardan teyit ettirmeden öyle bir şeye inanmam .Yaşanılan hayal kırıklıklarından sonra da kimse o laflara inanmaz zaten için rahat olsun

Bende atama olacağına inanıyorum bir taraftan hem çalışmalara destek olmaya çalışıyorum bir yanda da ders çalışıyorum.

ORTADA EMEK VARKİMSE DE BAKANIN CANI SAĞ OLSUN DEYİP MÜCADELEDEN VAZGEÇMEZ BUNU EMEK VERMEYENLER ANLAMAZ

BUNU DA BÖYLE BİLİN

ZMprof, 4 yıl önce

Sitemini bana değil kesin atama olacak deyip atama garantisi veren arkadaşlara yapacaksın.Gelsin hesap versin hani kesindi atama ?

ZMprof
Daire Başkanı
19 Ocak 2020 01:52

Yeni mezun bir sürü kişi var bu forumu takip eden .Sen ben kanmayız tamam ama hiç atama süreci yaşamamış kişiler var bu forumda.Bunların kesin atama olacak sözüne inanıp ,ne de olsa atama olacakmış diye işe bile girmeyenler var.Gelsin vebalini ödesin,helallik istesin çünkü kul hakkına girdi herkesi kandırarak.Bir insan niye Kesin atama olacak der onu da anlamış değil çok büyük vebal aldı diyenler kimse.

Ekinoksis, 4 yıl önce

Ben resmi kaynaklardan teyit ettirmeden öyle bir şeye inanmam .Yaşanılan hayal kırıklıklarından sonra da kimse o laflara inanmaz zaten için rahat olsun

Bende atama olacağına inanıyorum bir taraftan hem çalışmalara destek olmaya çalışıyorum bir yanda da ders çalışıyorum.

ORTADA EMEK VARKİMSE DE BAKANIN CANI SAĞ OLSUN DEYİP MÜCADELEDEN VAZGEÇMEZ BUNU EMEK VERMEYENLER ANLAMAZ

BUNU DA BÖYLE BİLİN

Ekinoksis
Kapalı
19 Ocak 2020 02:05

Daha süreç devam ediyor belki adam haklı çıkacak

Benim az da olsa umudum var ama Mart sonuna kadar açıklama gelmezse %90 puanlar yanar diye düşünüyorum

ZMprof, 4 yıl önce

Yeni mezun bir sürü kişi var bu forumu takip eden .Sen ben kanmayız tamam ama hiç atama süreci yaşamamış kişiler var bu forumda.Bunların kesin atama olacak sözüne inanıp ,ne de olsa atama olacakmış diye işe bile girmeyenler var.Gelsin vebalini ödesin,helallik istesin çünkü kul hakkına girdi herkesi kandırarak.Bir insan niye Kesin atama olacak der onu da anlamış değil çok büyük vebal aldı diyenler kimse.

19 Ocak 2020 06:29

2 dk sus be. 2 dk sus be artık. Git ders mi çalışacaksın napacaksan yap. Puanlar yanmış gibi ciyak ciyak bağırıyor burda. Sen şimdi hesaplama da yapamazsın. Sana tek tek yazayım ben. Ocak ayından 11 gün kaldı diyelim. Şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, Eylül ayından da 9 gün sayalım. . Naptı? . 7 ay 20 gün. Hadi senin hatrın için 7 ay diyelim.. Senin derdin sıkıntın ne de ikide bir buraya gelip atama olmadı, vebale girdiler diyorsun. Puanın mı düşük? Sicilin mi bozuk? Ne dedin var senin? Talep var diyoruz. Calısma var diyoruz. Ne zaman sonuçlanacak bilmiyoruz diyoruz. Belki de haziranda olacak. Belki de puanlar yanmasına bir gün kala ilan çıkacak. Kimse bilmiyor. Anla artık şunu. . Git calıs. Buraya da bakma bi daha. Sanki çalışma diyen oldu. Adamın atamalardan umudu yok ama her gün formda mübarek.
ZMprof, 4 yıl önce

ZMprof
Daire Başkanı
19 Ocak 2020 10:58

Hiçbir şey bilmediğinin kanıtı 19 Temmuzda 2020 kpss den sonra senin puanın yanar.Geçen sene 2018 sınavıdan sonra orman bakanlığı 2016 puanıyla alım yapmaya çalıştı memurlar net haber yapınca alımı geri çekti.Daha süreci bilmiyorsun senin gittiğin yollardan biz 7 sefer gittik geldik.

Senin için son gün 31 mart yani 2 ay 12 günün var 7 ayın değil.Bilmeden sallıyon bari bir bilene sor.

Wedat9363
Kapalı
19 Ocak 2020 11:53

şimdi bizim için tek sorun bakan veya denginde yada cumhurbaşkanlığının herhangı bir biriminden resmi ağızlardan bilgi ve açıklama gelmemesi maalesef kimse ne olacağını bilmiyor önceki dönemlere göre yorum yapılıyor (kimseyi hedef göstermeden diyorum)

Vetbey123
Aday Memur
19 Ocak 2020 11:54

Yeni mezunum forumu kısa süredir takip ediyorum. Takip ettiğimden beri öğrendiğim bir şey sen ve senin gibilerin yazdıklarının dikkate almamak oldu

ZMprof, 4 yıl önce

mühendisss3535
Aday Memur
19 Ocak 2020 12:57

BU YIL ATAMA YAPMAYAN BAKANLIK GELECEK YILDA ATAMA YAPACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ HİÇ BİR ŞEKİLDE GÜNDEME GELEMEYEN VE ÖNEMSENMEYEN BİR MESLEK GRUBU OLDUK NE YAZIK Kİ

blackmfe
Aday Memur
19 Ocak 2020 13:19

Kesinlikle katılıyorum. Kim fazlaysa o haklı ve istediğini alıyor malesef bu ülkede
mühendisss3535, 4 yıl önce

BU YIL ATAMA YAPMAYAN BAKANLIK GELECEK YILDA ATAMA YAPACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ HİÇ BİR ŞEKİLDE GÜNDEME GELEMEYEN VE ÖNEMSENMEYEN BİR MESLEK GRUBU OLDUK NE YAZIK Kİ

Denizkz
Şef
19 Ocak 2020 13:45

Bende mezun oldum onca yıl oldu bir kere kpss hazırlandım oda 2018 :/ umarım en yakın zamanda bir açıklama olurda ona göre birşeyler yapılır artık. Şahsen hiç ders çalışasım da yok .. hayırlısı olsun hocam . Başarılar dilerim.

Wedat9363, 4 yıl önce
Valla hocam ben 2 şubatta hızlandırılmış kursa başlıyorum gireceğim 4.kpss olacak 2020,maalesef bizi üzen atanamamak değil bakanlığını yaptığı meslek gruplarını aşağılamasi ve üstüne üstlük bizi suçlayan tarım bakanıdir.

Hsp07
Aday Memur
19 Ocak 2020 13:54

Puanı düşük olduğu için atama olmasını istemeyen, kıskançlıktan atanma ihtimali olanların moralini bozmak için bütün gün forumdan çıkmayan küçük beyinlilere sesleniyorum. Atama olması sizin işinize gelir. Atama olmazsa birdahaki sınavda önünüzde daha çok kişi olur emin olun. Yüksek alanların hepsi tekrar yüksek alır. Çünkü artık hepsinin altyapısı sağlam. Benim puan 85, atama olacağına inanıyorum ama her ihtimale karşı tedbirli olmak için 2 haftadır sınava tekrar hazırlanmaya başladım. Konulara tekrar bakıyorum da ben bu sınavdan nasıl 85 aldım, bu sefer hiç kasmadan güle oynaya 85 i geçerim, daha güzel bi sıralamaya girerim diyorum. Yüksek alanların çoğu böyle düşünüyordur. Atama olmaması yüksek puanlilar için kötü, düşük puanlılar için daha kötü olur.

ZMprof
Daire Başkanı
19 Ocak 2020 14:09

Hala olayı puanla açıklıyorlar gülüyorum.Atama olmadıktan sonra bu sene 85 alırsın elinde patlar, 90 alırsan seneyede 90 elinde patlar.Sizin atanmanız için puan değil proje lazım, bir proje çıkar 70 puanlı bile atanır. halen yüksek puan aldım beni mecbur atayacaklar diye ilkokul kafasında bu kafayla 100 alsan ne olcak :)

Ekinoksis
Kapalı
19 Ocak 2020 14:28

Sende sıkıntı var hee

Atama olması için proje olacak diye kural mı var biz zaten 5 bin 10 bin alımından geçtik standart alımını yapsın yeter

Kafandan bir şeyler kurgulayıp doğruymuş gibi göstermekten vazgeç artık

ZMprof, 4 yıl önce

Hala olayı puanla açıklıyorlar gülüyorum.Atama olmadıktan sonra bu sene 85 alırsın elinde patlar, 90 alırsan seneyede 90 elinde patlar.Sizin atanmanız için puan değil proje lazım, bir proje çıkar 70 puanlı bile atanır. halen yüksek puan aldım beni mecbur atayacaklar diye ilkokul kafasında bu kafayla 100 alsan ne olcak :)

Myfulka
Aday Memur
19 Ocak 2020 14:38

Şuraya girdiğim her seferinde millet sürekli birbiriyle didişiyor. Bırakın artık abicim bu boş muhabbetleri de doğru dürüst bilgi paylaşımı yapın şu forumda ya. Hiç bi mühendislik gurubunda böyle saçma muhabbetler olmuyor.

Hsp07
Aday Memur
19 Ocak 2020 14:44

Yarası olan ortaya çıktı. :) Senin neden düşük aldığın belli oldu, okuduğunu anlamıyorsun.Ben yüksek aldım beni mecbur atayacaklar gibi bir şey yazdım mı? Ayrıca illaki proje olması gerekmiyor. Sadece görevden ayrılanların, emekli olanların yerine bile atama yapılsa herkes düzenli olarak atanır. Bugüne kadar görüştüğüm ilçe müdürü de oldu il müdürü de oldu çalışan ziraat müendisi de oldu. Hepsi personelimiz çok azaldı acil atama olması gerekiyor diyor. Projeye gerek yok. İllaki birgün bu boşlukları dolduracaklar. Biz hiçbir dönem puanları yakmadan doldursunlar diyoruz.

ZMprof, 4 yıl önce

Wedat9363
Kapalı
19 Ocak 2020 14:47

Valla hocam 3kpss gördük umarim 4.kpss ye kalmadan ataniriz , ayrıca şunu da söylemeliyim simdi atama olmazsa 2018e girenler 2020yede girecekler buda 2020de oluşacak bir sıralamada puanların yüksek ama siralamalarin düşük olmasına sebep olur, hani atama olsun diyorum ama ya olmazsa düşüncesi insanın içini yiyip bitiriyor vallahi üzülüyorum emeğime...
Denizkz, 4 yıl önce

Bende mezun oldum onca yıl oldu bir kere kpss hazırlandım oda 2018 :/ umarım en yakın zamanda bir açıklama olurda ona göre birşeyler yapılır artık. Şahsen hiç ders çalışasım da yok .. hayırlısı olsun hocam . Başarılar dilerim.

Toplam 193806 mesaj
«722172227223722472257226722772287229723072317232»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi