Editörler : Pangaea
12 Şubat 2019 14:20

Gaziantep belgeleri vermek için son tarih?

Arkadaslar mem hangi belgeleri istedigini yayinlamis ama son tarihi söylememiş

Bilgisi olan var mı acaba?

Birde belgeleri kargo ile mi yoksa kendiniz mi götüreceksiniz?

fatih ç.
Genel Müdür
12 Şubat 2019 14:46

Kargo eposta olur yazmışlar en alta. Ben kargoyla yollayacağım. Son tarih olarak da 2 hafta diyorlar genel olarak. Aynıdır heralde.

lestrade
Aday Memur
12 Şubat 2019 15:17

En güvenli yöntem ptt aps midir peki kaybolma vb şeyler olmasın diye? Bir de postayı açık adres yazarak yollamamız mı gerekir ilçe milli eğitim müdürlüğüne?

Reho123
Aday Memur
12 Şubat 2019 16:43

Mebden bilgi alan varmı ben aradım son teslim tarihi ve göreve başlama tarihi yayınlanan kararnamede belli olur ve bi duyuru yayınlanacak dediler.soruşturma bitiminde göreve başlarsınız dediler bide.

busyteacher
Aday Memur
12 Şubat 2019 17:22

PTT iadeli - taahhütlü yollayın hocam en garanti öyle olur. Postacı her türlü bulur ama adresi de yazın ki garanti olsun zaten ptt şubesindeki görevli yönlendirir o konuda.
lestrade, 5 yıl önce

En güvenli yöntem ptt aps midir peki kaybolma vb şeyler olmasın diye? Bir de postayı açık adres yazarak yollamamız mı gerekir ilçe milli eğitim müdürlüğüne?

Emre196743
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:33

Hocam bu diplomanınsa aslını yollamıyoruz dimi

Bir arkadaş fotokopisini noterle onaylatıp gönderirsen oluyor demişti ama

busyteacher, 5 yıl önce
PTT iadeli - taahhütlü yollayın hocam en garanti öyle olur. Postacı her türlü bulur ama adresi de yazın ki garanti olsun zaten ptt şubesindeki görevli yönlendirir o konuda.

busyteacher
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:40

Noter onaylı olur hocam, ben üniversiteden aslı gibidir onaylı fotokopisini gönderecektim ama meb yeni duyuru yapmış belgeler dijital ortamdan yüklenebilir diye, bu durumda diplomamı taratıp sisteme yükleyeceğim.
Emre196743, 5 yıl önce

Hocam bu diplomanınsa aslını yollamıyoruz dimi

Bir arkadaş fotokopisini noterle onaylatıp gönderirsen oluyor demişti ama

Emre196743
Aday Memur
14 Şubat 2019 11:53

Hocam son teslim tarihi öğrenebildiniz mi

Reho123, 5 yıl önce

Mebden bilgi alan varmı ben aradım son teslim tarihi ve göreve başlama tarihi yayınlanan kararnamede belli olur ve bi duyuru yayınlanacak dediler.soruşturma bitiminde göreve başlarsınız dediler bide.

insilence
Aday Memur
15 Şubat 2019 00:53

hocam aps daha hızlı diyorlar farkı nedir?

busyteacher, 5 yıl önce

Emre196743
Aday Memur
16 Şubat 2019 23:05

Arkadaslar 15 mart denilmiş teşekkürler cevaplar için

Karzen
Aday Memur
17 Şubat 2019 11:18

Gaziantepe elden verenler dijitalden de yüklemek gerekiyor mu

busyteacher
Aday Memur
17 Şubat 2019 15:07

Hocam, iadeli taahhütlüde gönderiniz ulaştıktan sonra ulaştığına dair size bir belge yolluyorlar. Postanızın kaybolması ya da alıcıya ulaşamaması durumunda da ödediğiniz miktarın belli bir katı tazminat ödüyorlar size. Daha garanti bir yöntem yani, aps daha hızlı doğrudur. Ama zaten 15 marta kadar teslim süresi verilmiş, hız çok önemli değil bu durumda.
insilence, 5 yıl önce

hocam aps daha hızlı diyorlar farkı nedir?

Karzen
Aday Memur
19 Şubat 2019 23:10

Arkadaşlar gaziantep şahinbeye elden teslim yapan oldu mu acil bişey sormam lazım

ivanpetroviç
Aday Memur
20 Şubat 2019 09:05

Ben belgeleri teslim ettim Şahinbey'e geçen hafta.
Karzen, 5 yıl önce

Arkadaşlar gaziantep şahinbeye elden teslim yapan oldu mu acil bişey sormam lazım

Karzen
Aday Memur
20 Şubat 2019 10:12

Hocam mal bildirim formunu zarfa mı koymanızı istdiler

ivanpetroviç
Aday Memur
20 Şubat 2019 10:13

Evet zarf verdiler mal bildirim formuyla, ona koydum belgeyi.
Karzen, 5 yıl önce

Hocam mal bildirim formunu zarfa mı koymanızı istdiler

Karzen
Aday Memur
20 Şubat 2019 10:44

Çok teşekkür edrim hocam bende de öyle olduda demekki herkeste öyle, bide istenilen evraklar dışında başka bi kağıt verdiler mi doldurmanız için

ivanpetroviç
Aday Memur
20 Şubat 2019 11:55

Rica ederim. Kamu görevlileri etik sözleşmesi gibi bir form daha doldurdum ve getirdiğim belgeleri teslim ettim. Şu aşamada güvenlik soruşturması önemli olan. Diğer belgelerde bir eksiklik olduysa bile sonra teslim edilebilir, eksik tamamlanabilir, bilgi güncellenebilir. Ben güvenlik soruşturmasını bile eksik doldurmuşum ama ona bile sorun olmaz dediler aradığımda.
Karzen, 5 yıl önce

Çok teşekkür edrim hocam bende de öyle olduda demekki herkeste öyle, bide istenilen evraklar dışında başka bi kağıt verdiler mi doldurmanız için

Karzen
Aday Memur
20 Şubat 2019 12:25

Bana öyle bi belge vermediler sorun olur mu ? Neden acaba

emretavus
Şef
20 Şubat 2019 12:58

Doğru hocam, sorup emin olmak için iki kez ilçe milli eğitimi aradım ve tüm evrakları dijital ortamda yükleyip yalnızca güvenlik soruşturması formunu kargoyla yolladım. Şu aşamadaki tek mühim belge gs formu zaten. Diğer hepsi göreve başlarken halledilebilir dendi.

ivanpetroviç, 5 yıl önce
Rica ederim. Kamu görevlileri etik sözleşmesi gibi bir form daha doldurdum ve getirdiğim belgeleri teslim ettim. Şu aşamada güvenlik soruşturması önemli olan. Diğer belgelerde bir eksiklik olduysa bile sonra teslim edilebilir, eksik tamamlanabilir, bilgi güncellenebilir. Ben güvenlik soruşturmasını bile eksik doldurmuşum ama ona bile sorun olmaz dediler aradığımda.

ivanpetroviç
Aday Memur
20 Şubat 2019 13:47

Hiçbir sorun olmaz. Aynı süreçten bir önceki atamayla geçen bir arkadaşım var, sürecini çok yakından takip ettiğim için biliyorum. Bütün belgeler tamamlanabilir, sadece güvenlik soruşturması formunu takip etmek önemli. Soruşturma formunun imzalı olması gerekli. Ben güvenlik soruşturması formuna fotoğraf yapıştırmadım, bilgisayarda o kısma fotoğraf koydum ve çıktıyla aldım. Onu sorduğumda bile neden sorun olsun, endişelenmeyin böyle şeyler için dedi oradaki personel.
Karzen, 5 yıl önce

Bana öyle bi belge vermediler sorun olur mu ? Neden acaba

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi