Editörler : oto-danisman-expert

vsl20
Aday Memur
18 Aralık 2018 10:16

benim de 77.2 sizce kaça düşer puan barajı

23 Aralık 2018 17:58

Ya demeyim diyorumda arkadaş subay olcaksınız ya bir fotoğraf koyamadınız mı ne adamsınız ya
Ftrist, 5 yıl önce
Fotoğraf koymak mecburimi
23 Aralık 2018 18:04

Bazı sorulara lafım yok gerçekten mantıklı sorular ama çoğuda saçma sapan , soruları görünce bunlar mı subay olcak diyorum kendi kendime

0smanoglu
Aday Memur
23 Aralık 2018 21:34

persembe gunu -7 ile -1 derece arasi görünüyor. bu sogukta koşu yapabilmek icin tavsiyede bulunabilir misiniz
23 Aralık 2018 21:54

Bu dinlenme meselesi nedir ? Pozisyon değiştirmeden derken , yani göğsümüzü yere yaslayıp dinlenebilir miyiz ?
Gunnerry, 5 yıl önce

Ben pozisyon değiştirmeden dinlenmeyi yeni ögrendim 2 gündür çekiyorum sinav tekte 35 çektim

Yeni Komiser
Aday Memur
23 Aralık 2018 22:02

Tavsiye değilde kılavuzda 0 derecenin altında koşuda sürenden 10 saniye düşülecek bir avantaj

0smanoglu, 5 yıl önce
persembe gunu -7 ile -1 derece arasi görünüyor. bu sogukta koşu yapabilmek icin tavsiyede bulunabilir misiniz

fatih9494
Aday Memur
23 Aralık 2018 22:22

Arkadaşlar, şu e-devlet şifre yanında getirilecektir ne anlamadım. Şifreyi bir kağıda yazıp mı

vericeğiz? öyleyse birileri bizim e-devlet hesabımıza mı girecek orada?

0smanoglu
Aday Memur
23 Aralık 2018 22:25

haklisin avantaj tabiikide ama ben mesala mersinde 15 16 derecelerde antraman yaparken birden eksilere inince ne olacak bilmiyorum. hakkimizda hayirlisi
Yeni Komiser, 5 yıl önce

Tavsiye değilde kılavuzda 0 derecenin altında koşuda sürenden 10 saniye düşülecek bir avantaj

Bordobere10
Şube Müdürü
23 Aralık 2018 22:26

Aga kimse yanlış anlamasın burada sorulan soruları görünce aşağılamak için demiyorum asla subay mı olacaksınız siz diyorum subay olacak kişi araştırmayı muhakeme yeteneğini yapmayı bilecek düzgün sorulara lafım yok da bazen öyle sorular soruyolarki heh diyorum.

Halim424
Aday Memur
23 Aralık 2018 22:39

Merhaba subaylık için bir sorum olacaktı.

Askerlik tecil 22.06.2019

Başvuruda Benim 30.09.2019 yapmıştim. 3 ay ertelemeyle acaba evrak kontrol aşamasinda bir sıkıntı çıkar mı??

Yeni Komiser
Aday Memur
23 Aralık 2018 22:51

Yaparsın kardeşim kendine güven tecrübelerini mutlaka bizimle paylaş

0smanoglu, 5 yıl önce
haklisin avantaj tabiikide ama ben mesala mersinde 15 16 derecelerde antraman yaparken birden eksilere inince ne olacak bilmiyorum. hakkimizda hayirlisi

ScofieldX
Aday Memur
23 Aralık 2018 23:19

KPSS 80,03 (44)

FYT 60 (9)

Mülakat 70 (21)

Ortalama (74)

Şu tabloda Muvazzaf subay HKK kontrol ihbar ve piyadede şansım nedir ?

23 Aralık 2018 23:33

okulum bitti 2 ay geçti ve halen tecil yapmadım subaylığa alımda sıkıntı yaşar mıyım?

Tylnykskkya
Aday Memur
24 Aralık 2018 00:23

ARKADAŞLAR; FORUMDA TSK PERSONEL DAİRE BAŞKANI GEZMİYOR ŞU PUANLA GİRER MİYİM DEMEYİN ARTIK İSTERSEN HEPSİNDEN 100 AL ADAM SÖZLÜ MÜLAKATTA ÜSTÜNE ÇARPI ATTIMI BİTER OLAY KAÇ YAŞINDA ADAMALARSINIZ SPAMLEMEYİN ŞU PUAN MEVZUSUNU ARTIK

İnşmühcanım
Aday Memur
24 Aralık 2018 01:38

Kadın subaylar için tavsiyeleriniz var mı? Artıları eksileri nelerdir?

eksb35
Aday Memur
24 Aralık 2018 09:46

Konu sahibi arkadaş mülakat deneyimlerini anlatacağını söylemiş ses seda yok anlaşılan

İnşmühcanım
Aday Memur
24 Aralık 2018 13:21

Merhaba ben kk personel(kadın) tercihi yaptım fakat çok fazla bilgiye ulaşamadım. Personel derken neleri kapsıyor bilginiz var mı
Tylnykskkya, 5 yıl önce
ARKADAŞLAR; FORUMDA TSK PERSONEL DAİRE BAŞKANI GEZMİYOR ŞU PUANLA GİRER MİYİM DEMEYİN ARTIK İSTERSEN HEPSİNDEN 100 AL ADAM SÖZLÜ MÜLAKATTA ÜSTÜNE ÇARPI ATTIMI BİTER OLAY KAÇ YAŞINDA ADAMALARSINIZ SPAMLEMEYİN ŞU PUAN MEVZUSUNU ARTIK

Searcy
Aday Memur
24 Aralık 2018 14:02

Kara kuvvetlerinin sitesinde bulunan tanım bu.

"Personel sınıfı, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan tüm personelin ihtiyaç ve beklentileri ile maddi ve manevi değerlerine her türlü katkıda bulunarak, onların muharebe sahasında başarıyı elde edecek şekilde yönlendirilmesine ve motivasyonuna katkı sağlayan, kısaca muharebeyi kazanacak olan insana hizmet sunan bir sınıftır."

İnşmühcanım, 5 yıl önce
Merhaba ben kk personel(kadın) tercihi yaptım fakat çok fazla bilgiye ulaşamadım. Personel derken neleri kapsıyor bilginiz var mı

İnşmühcanım
Aday Memur
24 Aralık 2018 14:19

Teşekkür ederim
Searcy, 5 yıl önce

Kara kuvvetlerinin sitesinde bulunan tanım bu.

"Personel sınıfı, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan tüm personelin ihtiyaç ve beklentileri ile maddi ve manevi değerlerine her türlü katkıda bulunarak, onların muharebe sahasında başarıyı elde edecek şekilde yönlendirilmesine ve motivasyonuna katkı sağlayan, kısaca muharebeyi kazanacak olan insana hizmet sunan bir sınıftır."

24 Aralık 2018 14:44

Merhabalar, mühendislik bölümleri mi yüksek puan ile kapatır yoksa diğer bölümler mi ?

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi