Editörler : ayşegül bgm
15 Ekim 2019 12:23

Cumhurbaşlığı Onaylamıyor

Arkadaşlar cumhurbaşkanlığı onaylamıyor.Sağlık bakanlığında çalışanlar da dahil 2. alımın kesin olacağını söylyemiyor.Sağlık bakanlığında memur bir ağabeyim dediğine göre bakanlığın personelleri bile alım hakkında bilgi sahibi değil.Ülkenin içinde bulunduğu durumuda göz önünde alırsak üzücü haber alırmıyız acaba diye korkuyorum...

Sedaerzz
Memur
15 Ekim 2019 12:26

cumhurbaşkani kendi müjdesini verdiği alımı niye onaylamasin dalga mı geçiyorsunuz Allah aşkına siz herkes kötü dusunme ve bu düşüncesini yazma derdinde burda biri iptal olacak dedi diye herkes başlık açmaya başladı bu ne ya

paramedikss
Aday Memur
15 Ekim 2019 12:31

Cumhurbaskani 2 hafta once onaylamadimi aras abi oyle soylemisti

salim112
Aday Memur
15 Ekim 2019 12:33

adam tv ye cıktı

nobodypak
Aday Memur
15 Ekim 2019 12:55

Arkadaşlar evet cb bizzat kendisi müjdeledi atamayı...Fakat atama daire tarafından hazırlanmış planlamayı bekletiyor onaylamıyormuş demek istediğim bu...Aras Ali de aynı şeyi diyor zaten onay verilince tam sayıları alıp paylaşacağım dedi

paramedikss
Aday Memur
15 Ekim 2019 12:57

cb onayından çıktı dedi aras ali o da mı yanlış

Sedaerzz
Memur
15 Ekim 2019 13:04

onaylamayacak diye birşey de yok o zaman milletiin aklıyla oynamayı onları korkutmayi bırak bence elbet olur
nobodypak, 5 yıl önce

Arkadaşlar evet cb bizzat kendisi müjdeledi atamayı...Fakat atama daire tarafından hazırlanmış planlamayı bekletiyor onaylamıyormuş demek istediğim bu...Aras Ali de aynı şeyi diyor zaten onay verilince tam sayıları alıp paylaşacağım dedi

nobodypak
Aday Memur
15 Ekim 2019 13:24

Aras beyin paylaştığı hikayeye hiç bakmadınız herhalde..."Atama dairesinin planlası onaylanıp resmiyet kazanınca sayıları öğrenip sizlerle paylaşacağım"dedi...Zaten onaylansa direk ösym ye gider ki daha dağılımlar bile resmiyet kazanmadı....

the second cedi
Aday Memur
15 Ekim 2019 14:33

Ben aras beyin paylaştığı hikayeye bakamadım evet. şu aras beyin bi kaç hafta önce paylaştığı sayılarda değişiklik olma ihtimali mi var? ordaki lisans mezunlarının sayısını mı öğrenip söyleyecekmiş? yoksa bu tekniker teknisyen dağılımlarını mı? ben bu konuyu tamamen kaçırmışım. bilgi verirseniz ya da bilgi veren olursa çok sevinirim. teşekkürler.
nobodypak, 5 yıl önce

Aras beyin paylaştığı hikayeye hiç bakmadınız herhalde..."Atama dairesinin planlası onaylanıp resmiyet kazanınca sayıları öğrenip sizlerle paylaşacağım"dedi...Zaten onaylansa direk ösym ye gider ki daha dağılımlar bile resmiyet kazanmadı....

Radyoloji.72
Aday Memur
15 Ekim 2019 14:50

Dediğine göre lisans dağılımlarında bi değişiklik yok ilk verdiği sayılar hala geçerli. Tekniker dağılımlarını öğrendikten sonra paylaşacakmış
the second cedi, 5 yıl önce
Ben aras beyin paylaştığı hikayeye bakamadım evet. şu aras beyin bi kaç hafta önce paylaştığı sayılarda değişiklik olma ihtimali mi var? ordaki lisans mezunlarının sayısını mı öğrenip söyleyecekmiş? yoksa bu tekniker teknisyen dağılımlarını mı? ben bu konuyu tamamen kaçırmışım. bilgi verirseniz ya da bilgi veren olursa çok sevinirim. teşekkürler.

prmdkks
Aday Memur
16 Ekim 2019 09:34

Maleswf öyle

meiners,,
Şef
16 Ekim 2019 09:46

Zaten mantıken Cumhurbaşkanlığının onayladığı atamayı Sağlık Bakanlığı keyfi bekletemez. Süreç uzuyorsa Cumhurbaşkanlığından kaynaklı bir problem bu çok muhtemel.

salim112
Aday Memur
16 Ekim 2019 09:59

sizce ne zaman kılavuz yayınlanır efendim
meiners,,, 5 yıl önce

Zaten mantıken Cumhurbaşkanlığının onayladığı atamayı Sağlık Bakanlığı keyfi bekletemez. Süreç uzuyorsa Cumhurbaşkanlığından kaynaklı bir problem bu çok muhtemel.

Asel31
Kapalı
16 Ekim 2019 10:10

Adam kahin mi ya! Ondan bundan medet ummayı bırak sende. Herkese saçma sapan sorular soruyorsun. Kimse bir şey bilmiyor Salim. Bekleyip göreceğiz işte.
salim112, 5 yıl önce
sizce ne zaman kılavuz yayınlanır efendim

röntgen-12
Kapalı
16 Ekim 2019 10:15

Süreç iki aşamalı işliyor. Zaten ilk aşamada Cb genel sayıya onay verdikten sonra süreç başladı. Ondan sonra da bakanlık il il hastane hastane Dağılımları belirliyor. En son tekrar Resmi Gazete de CB onayıyla yayınlanıyor.
meiners,,, 5 yıl önce

meiners,,
Şef
16 Ekim 2019 11:04

Biliyorum ama ilk aşamayı Cumhurbaşkanı onayladı mı kimse emin değil. Ali Aras Cumhurbaşkanlığına onaya geldi demişti sonrasında bir sürü söylem çıktı, kendisi de onaylandı diyemedi kesin olarak. Bu yüzden ben Cumhurbaşkanlığında onayda bekletiliyor muhtemelen demek istedim.

Ayrıca Ali Aras'ın kaynağı Cumhurbaşkanlığından, eğer ilk aşamayı onaylanmış olsaydı branş dağılımı için Cumhurbaşkanlığına giden listeyi de anında duyum olarak verirdi Ali bey.

Muhtemel Sağlık Bakanlığında üç aşağı beş yukarı branş dağılımları bellidir şu an.

röntgen-12, 5 yıl önce
Süreç iki aşamalı işliyor. Zaten ilk aşamada Cb genel sayıya onay verdikten sonra süreç başladı. Ondan sonra da bakanlık il il hastane hastane Dağılımları belirliyor. En son tekrar Resmi Gazete de CB onayıyla yayınlanıyor.
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi